Promovat
INCONTRO- teren industrial- oportunitate investitie- 17800mp
9

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro/ acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

17,800 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament o camera - Zona Sagului
3
1

Apartament o camera - Zona Sagului

De inchiriat apartament o camera str Muzicescu , fara centrala , cu clima geamuri termopan etc. Suprafata 27 mp

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera zona Lipovei
4
47

De inchiriat garsoniera zona Lipovei

Inchiriez garsoniera 23 mp, situata la etajul 1, in zona Lipovei, aproape de Iullius Mall, complex comercial Euro etc. In zona se afla statia de autobuz, scoala, piata, magazine etc. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

23 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam Girocului-Judetean etaj 1 amenajat
20

2 cam Girocului-Judetean etaj 1 amenajat

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de Spitalul Judetean etaj 1 din 4 cu o suprafata totala de 42 mp cu 1 baie cu geam 1 balcon. amenajat , puncte de interes în apropiere: Spitalul Județean la 3 minute distanță,magazine alimentare, farmacii, piața ...

42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 10
10

️ Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 105.000E Comision 0 Avem spre vânzare un studio modern și elegant, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Piața Mărăști. Poziționat la etajul 7/8, apartamentul beneficiază de o panoramă superbă asupra orașului ...

2763 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei  etaj 2
8
1

Apartament 3 camere Lipovei etaj 2

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei , la etajul 2 din 4 nivele, cu 2 balcoane inchise cu termopane, 1 baie, este renovat , are instalație electrică nouă , încălzire cu centrală proprie , ușă metalică , aer condiționat , uși interioare noi geamuri termopan , boxă ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in  zona Olimpia-Stadion
3
7

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia-Stadion

Apartament o camera de inchiriat la etajul 2, mobilat si utilat , suprafata 27mp. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt!

27 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament doua camere Aradului
4
41

De inchiriat apartament doua camere Aradului

Inchiriem apartament doua camere la etajul 8 cu terasa , bucatarie , baie, centrala proprie in bloc Iris . Suprafata 46 mp

45 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Cetatii
7

Apartament 2 camere zona Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere confort 2 semidecomandat ,Bulevardul Cetatii-Gh Lazar, aproape de Scoala Gimnaziala nr 19, la parter din 4 , suprafata utila de 40 mp, compus din : hol, bucatarie, baie cu vana și geam de aerisire, living , dormitor, amenajat cu gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii
6

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, utilat si mobilat modern, 49mp, etaj 2. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament la casa Cetatii
6
1

Apartament la casa Cetatii

Va propunem spre vanzare un apartament 3 camere , situat pe Bulevardul Cetatii la casa , 88 mp, 1 bucatarie ,1 baie, camara , 2 boxe pt lemne , curte , CENTRALA PROPRIE. Pret 130000 euro negociabil la fata locului.

1477 EUR/m2 | 88 m2

cetatii, Timisoara, Timis

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , etaj 4 din 5, spatios, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 98000 euro usor negociabil.

1782 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului
9
1

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2013, structura porotherm, material zidarie ...

2275 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
3

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 camere  Torontalului-Bucovina amenajat
7
1

2 camere Torontalului-Bucovina amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, zona Torontalului-Parcul Bucovina, la etajul 3 din 4 nivele, compus din : hol, living , bucatarie dormitor , baie cu cada., balconul a fost inchis si face parte din living, fiind dotat cu rulouri actionate electric, incalzire cu centrala proprie ...

2717 EUR/m2 | 53 m2

bucovina, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera in zona Lipovei etajul 4 , 32 mp mobilat si utilat complet . Pt mai multe detalii va rog sa ma contactati telefonic!

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 incaperi  SAD  Cetatii-Torontalului Totul Nou
20
1

3 incaperi SAD Cetatii-Torontalului Totul Nou

Va propunem spre inchiriere spatiu comercial situat la parter , cu acces separat , zona Bulevardul Cetatii-Calea Torontalului, la 7 minute de Iuilus Mall, TOTUL NOU( renovat conform normelor in vigoare pt functionarea unui cabinet medical). Spațiul are 3 camere decomandate, 2 băi, 2 spații de depozitare ...