Promovat
CASA SPATIOASA  CU GARAJ SI TEREN DE 600 MP
20

CASA SPATIOASA CU GARAJ SI TEREN DE 600 MP

Locuinta este situata pe o strada linistita si aproape de oras. Compartimentare: Parter - hol acces, baie cu dus, dormitor/birou, living, bucatarie inchisa, scara +depozitare, garaj cu acces din interiorul casei si o terasa spatioasa acoperita. Etaj - hol de nivel, 2 dormitoare cu dressing si baie proprie, ...

138 m2

sud, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Lipovei
11

Apartament cu 2 camere | Lipovei

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei, in apropiere de Casa Thalia, Lidl si alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 54mp + un balcon de 5.5mp. Compartimentarea apartamentul este urmatoarea: - Hol acces - ...

54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu Comercial - 123 mp - B-dul Dragalina
6

Spatiu Comercial - 123 mp - B-dul Dragalina

Închiriem spațiu comercial de 123 mp, situat pe Bulevardul Dragalina, la doar câțiva pași de Gara de Nord. Detalii spațiu: Suprafață totală: 123 mp Localizare: Bulevardul Dragalina, în apropierea Gării de Nord Vizibilitate excelentă: Fațadă la bulevard, trafic pietonal și auto intens Acces facil: Aproape ...

123 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Denya Forest 7 - Penthouse 3 camere, bloc nZEB - Comision 0%
17

Denya Forest a fost gândit ca un loc de refugiu perfect, într-o locație privilegiată din nordul Timișoarei, la marginea Pădurii Verzi, în mijlocul unei comunități ce împărtășește aceleași valori ca și tine. Cu un total de 117 apartamente construite la standarde occidentale, blocul 6 oferă finisaje de ...

2296 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie
20
1

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii aproape de Gh.Lazar-Dacia etaj 1 confort 2 sporit semidecomandat cu o suprafata totala de 55 mp cu 1 baie cu geam 1 balcon CENTRALA PROPRIE mobilat si utilat. Ocupabil imediat. Pret informativ 500 euro garantia ...

55 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Olimpia-Stadion
5
290

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Olimpia-Stadion

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera , recent renovat in stil modern,wi-fi, frigider,cuptor cu microunde. Apartamentul se afla langa supermarket, statia de tramvai . Se poate inchiria si pe termen lung. Are o suprafata de 25 mp si este situat la et 1.

25 m2

Timisoara, Timis

2 cam Girocului-Judetean etaj 1 amenajat
20

2 cam Girocului-Judetean etaj 1 amenajat

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de Spitalul Judetean etaj 1 din 4 cu o suprafata totala de 42 mp cu 1 baie cu geam 1 balcon. amenajat , puncte de interes în apropiere: Spitalul Județean la 3 minute distanță,magazine alimentare, farmacii, piața ...

42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 10
10

️ Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 105.000E Comision 0 Avem spre vânzare un studio modern și elegant, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Piața Mărăști. Poziționat la etajul 7/8, apartamentul beneficiază de o panoramă superbă asupra orașului ...

2763 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei  etaj 2
8
1

Apartament 3 camere Lipovei etaj 2

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei , la etajul 2 din 4 nivele, cu 2 balcoane inchise cu termopane, 1 baie, este renovat , are instalație electrică nouă , încălzire cu centrală proprie , ușă metalică , aer condiționat , uși interioare noi geamuri termopan , boxă ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in  zona Olimpia-Stadion
3
7

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia-Stadion

Apartament o camera de inchiriat la etajul 2, mobilat si utilat , suprafata 27mp. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt!

27 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament doua camere Aradului
4
41

De inchiriat apartament doua camere Aradului

Inchiriem apartament doua camere la etajul 8 cu terasa , bucatarie , baie, centrala proprie in bloc Iris . Suprafata 46 mp

45 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Cetatii
7

Apartament 2 camere zona Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere confort 2 semidecomandat ,Bulevardul Cetatii-Gh Lazar, aproape de Scoala Gimnaziala nr 19, la parter din 4 , suprafata utila de 40 mp, compus din : hol, bucatarie, baie cu vana și geam de aerisire, living , dormitor, amenajat cu gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii
6

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, utilat si mobilat modern, 49mp, etaj 2. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament la casa Cetatii
6
1

Apartament la casa Cetatii

Va propunem spre vanzare un apartament 3 camere , situat pe Bulevardul Cetatii la casa , 88 mp, 1 bucatarie ,1 baie, camara , 2 boxe pt lemne , curte , CENTRALA PROPRIE. Pret 130000 euro negociabil la fata locului.

1477 EUR/m2 | 88 m2

cetatii, Timisoara, Timis

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , etaj 4 din 5, spatios, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 98000 euro usor negociabil.

1782 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului
9
1

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2013, structura porotherm, material zidarie ...

2275 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
3

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 camere  Torontalului-Bucovina amenajat
7
1

2 camere Torontalului-Bucovina amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, zona Torontalului-Parcul Bucovina, la etajul 3 din 4 nivele, compus din : hol, living , bucatarie dormitor , baie cu cada., balconul a fost inchis si face parte din living, fiind dotat cu rulouri actionate electric, incalzire cu centrala proprie ...

2717 EUR/m2 | 53 m2

bucovina, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera in zona Lipovei etajul 4 , 32 mp mobilat si utilat complet . Pt mai multe detalii va rog sa ma contactati telefonic!

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 incaperi  SAD  Cetatii-Torontalului Totul Nou
20
1

3 incaperi SAD Cetatii-Torontalului Totul Nou

Va propunem spre inchiriere spatiu comercial situat la parter , cu acces separat , zona Bulevardul Cetatii-Calea Torontalului, la 7 minute de Iuilus Mall, TOTUL NOU( renovat conform normelor in vigoare pt functionarea unui cabinet medical). Spațiul are 3 camere decomandate, 2 băi, 2 spații de depozitare ...