Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Tipografilor
3
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Tipografilor

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Tipografilor,la etajul 2,avand o suprafata de 37 mp,este utilat si mobilat complet. Situat intr-o zona centrala,aveti un acces facil la mijloacele de transport in comun,magazine si alte facilitati. Este perfect pentru un student sau un cuplu. Cei ...

37 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
1

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere,in zona Complexului Studentesc,la etajul 1,cu o suprafata de 54 mp,fiind utilat si mobilat complet exact cum se observa si in poze. Zona ofera acces la universitati si facultati,fiind ideală pentru studenți sau cadre universitare,iar in apropiere ...

54 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Timisoara Plopi Casa pe Parter cu Piscina | 8 Dormitoare 5 Bai | 3340m
19

Renaissance Estate va propune spre vanzare in exclusivitate, o casă individuală, situată în zona Plopi din Timișoara, reprezintă o oportunitate unică pentru cei care caută confort și spațiu generos într-o locație liniștită, cu acces facil catre numeroase puncte de interes. Edificată în 2010 pe un teren ...

3049 EUR/m2 | 410 m2

plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Dorobantilor! Suprafata utila Generoasa!
12
13

Dorobantilor! Suprafata utila Generoasa!

1 2 duplex in zona Dorobantilor, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda, finalizata in 2009, suprafata utila de 175 mp. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1251 EUR/m2 | 175 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere LUX Mussicescu Braytim
10
22

Apartament cu 2 camere LUX Mussicescu Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafața utilă de 47mp+7mp terasă, situat la etajul 2 din 4, în Braytim la cateva minute de biserica Tosca, pozitia foarte buna cu acces către Giroc, Str. muzicescu, zona Soarelui și Aem). Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei proprii, ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament -Zona Medicinei
3

Apartament -Zona Medicinei

Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 4 pe strada Bucuresti in spatele bancii ING. Are 42 mp , living si dormitor , baie , aer conditionat etc.

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 cam 54mp utili terasa 14 mp  pretabil  persoanelor pretentioase
8
7

Apartament 2 cam 54mp utili terasa 14 mp pretabil persoanelor pretentioase

Vand apartament cu 2 camere, 54 mp utili+terasa de 14 mp, bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in spatiul de depozitare. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la un minut de magazinul Lidl. Bloc finalizat si intabulat. Pret 95000 euro. Zona ...

1759 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere cu spatiu de depozitare la cateva minute de hotel IQ
16
4

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 58 mp la parter în com.Giroc, mobilat complet. Apartamentul este compus din 2 camere, hol mic, baie,living+bucătărie, balcon 4 mp,spațiu de depozitare, BOXA. Are rulouri la toate geamurile iar la balcon rulouri sunt electrice și un loc de parcare. Pret. ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Buziasului
4
81

Oferim spre inchiriere 2 camere in zona Buziasului,chiar pe colt cu AEM. Blocul este la 5 minute de statia de tramvai si de toate facilitatile in zona ( Lidl,Penny,banci,etc.). Are o suprafata utila de 48mp si este la etajul 2. Mobila din apartament este noua si totul este curat.

48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Grasoniera de inchiriat zona Dacia
3
1

Grasoniera de inchiriat zona Dacia

Inchiriez garsoniera la etajul 2 cu o suprafata de 20 mp, utilata si mobilata complet

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchriat apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
1

De inchriat apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere utilat, mobilat ca si in poze, bloc turn etajul 4 cu lift Torontalului vizavi de reprezentanta Mercedes 5 minute de Mall Langa gradinita si scoala. Apartamentul vine cu o suprafata utila de 59 mp

59 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 1 minut de parcul Clabucet Sagului
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat cu o suprafata de 60 mp, 2 holuri, renovat total in 2025, instalatii sanitare si electrice noi, camalizare separata de coloana, parcare in fat, spatelele blocului, bloc izolat, magazine, statiei de autobuz, parc zona Sagului langa parcul Clabucet. Pret. ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Olimpia Stadion
3
294

garsoniera de inchiriat in zona Olimpia Stadion

Se ofera garsoniera in zona Olimpia Stadion, recent renovata si modern utilata, cu bucatarie open space , dispune de 25 mp, la etajul 2,utilata complet!

25 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Aradului
4
8

apartament o camera de inchiriat in zona Aradului

Inchiriere apartament o camera, mobilat modest, situat la etajul 3. Zona: Calea Aradului, cartier de nord al Timișoarei, bine conectat la centrul orașului, autostrada A1 și viitoarea centură nordică express

25 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
4

Oferim spre inchiriere, un apartament cu 2 camere, decomandat , situat în Complexul Studențesc, în spatele magazinului Carrefour, la etajul 3, bloc lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 54 mp , este mobilat și utilat cu aragaz , frigider , mașina de spălat . Confortul termic se realizează cu ajutorul ...

54 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera zona Badea Cartan
3
166

De inchiriat garsoniera zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata complet, se afla la etajul 3, avand o suprafata de 19 mp. Mai multe detalii la telefon

19 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camerere,renovat,  CENTRALA, clima et 3 la doar cateva minute de Shopping City
6

Apartament cu 3 camerere,renovat, CENTRALA, clima et 3 la doar cateva minute de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, este situat în Calea Sagului Dambovita , Timișoara, are o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite. Imobilul este decomandat, bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare - Girocului
3

Apartament de vanzare - Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Soarelui
4
160

De inchiriat apartament 2 camere in zona Soarelui

Inchiriez apartament in zona Soarelui la parter. Apartamentul are o suprafata de 47 mp .

47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat, GRĂDINĂ PROPRIE BRAYTIM Uzina de apa
5
1

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la parterul unui bloc nou cu acoperis din țigla in Braytim vis-a-vis de Uzina de apa, GRADINA PROPRIE, un loc de parcare in curte pavata larga iluminata automat,interfon. Apartamentul este decomandat. Pret. 94000 Telefon.0723674418

1741 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Olimpia
3
1

Apartament o camera zona Olimpia

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera, la etajul 5 5. Apartamentul este complet mobilat si dotat cu masina de spalat rufe, frigider, plita si centrala proprie. Bucataria este separata cu geam si usa. Apartamentul are si un mic balcon

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera  langa Iulius Mall
3

Apartament 1 camera langa Iulius Mall

Inchiriez apartament 1 camera decomandat cu balcon la etajul 3 4, utilat complet, avand o suprafata de 35 mp

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in zona Balcescu
3

Apartament in zona Balcescu

ferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Balcescu, situat la etajul 1, cu o suparafata de 44 mp. Acesta este situat in apropierea statiilor de tramvai si autobuz. Dispune de un loc de parcare inclus in pret si se accepta animale de companie! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ...

Balcescu, Timisoara, Timis

2 camere ideal pentru investitie Braytim
11
10

2 camere ideal pentru investitie Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 39 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 65000 euro Telefon. 0723674418

1667 EUR/m2 | 39 m2