Promovat
Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor
9

Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor

Această ofertă de la Silvis Imobiliare reprezintă o oportunitate excelentă de a deveni proprietar al unui apartament , situat într-o zonă deosebit de accesibilă și bine conectată, pe Calea Martirilor 1989, în cartierul Girocului. Este un apartament de 2 camere, cu o suprafață utilă de 40 mp, care se ...

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 camera - Zona Spitalul Judetean
4
3

Apartament 1 camera - Zona Spitalul Judetean

Inchiriere apartament o camera, etaj 2 4, zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. R

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Spitalului Judetean
6

Inchiriem un apartament cu 2 camere in zona Spitalul Judetean , pe str Aries .Acesta este situat în imediata apropiere a zonelor de recreere,a hipermarketurilor și a stațiilor de transport public. Suprafata de 50 mp , situat la etajul 4.Apartamentul este oferit complet mobilat și utilat cu tot ce este ...

50 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Iosefin
11
11

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1920, structura caramida, material ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera Elisabetin
3
77

De inchiriat garsoniera Elisabetin

Inchiriere Garsoniera 22 mp , la parter, ocupabil imediat.

22 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
apartament de Inchiriat cu o camera in zona Olimpia Stadion
4
130

apartament de Inchiriat cu o camera in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera zona Olimpia Stadion etaj 3 32mp aproape de mijloacele de transport, nu se accepta animale de companie

32 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
3

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Teren intravilan de vanzare in Timisoara - Oportunitate dezvoltator
1
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Aradului, avand o suprafata de 772 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 19 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, regim inaltime ...

772 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 78000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1258 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera zona take ionescu
4
128

De inchiriat garsoniera zona take ionescu

Inchiriez garsoniera, situata la parterul unui bloc de 4 etaje, este semidecomandat și este perfect pentru o persoană singură sau un cuplu. Dispune de mașină de spălat haine, frigider, cuptor, aragaz, aer condiționat. Compartimentarea este astfel: o bucătărie, baie si o cameră

20 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Complexul  Studentesc
3
20

De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Complexului Studentesc, etaj 1,suprafata de 27 mp,aproape de centre comerciale si de facultati.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

27 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
2

apartament cu 2 camere in zona Aradului

Dau spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Aradului aproapde de facultatea de Agronomie, cu o suprafata de 50 mp care dispune de centrala proprie , complet mobilat si utilat, apartamentul se afla la parter!

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
6
7

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Soarelui, in apropiere de Spitalul Judetean,la etajul 3,cu o suprafata de 26 mp,utilat si mobilat complet,cu toate cele necesare. Apartamentul ofera un acces facil catre Complex Studentesc,Spital Judetran,MC,dar si diverse magazine. Se accepta si animale de companie,daca ...

26 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere zona Medicina
4

Apartament cu 2 camere zona Medicina

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat , etajul 4. Apartamentul este mobilat si proaspat renovat. Suprafata utila este de 50 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-1 Min Spitalul Judetean-48MP-Mobilat-Centrala-77000 Euro! Negociabil
10
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Complexul Studentesc Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : Centrul ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat zona Sagului
3
58

apartament cu o camera de inchiriat zona Sagului

Inchiriez apartament cu o camera cu o suprafata de 32 mp in zona Sagului aproape de Shopping City, apartamentul se afla la etajul 3. Este complet utilat cu masina de spalat, plita electrica, microunda, frigider, etc..

32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera zona Ronat
3

Apartament cu o camera zona Ronat

Inchiriez apartament cu o camera , mobilat si utilat situat in Ronat , zona linistita de case , aproape de Bogdanestilor . Apartamentul are 32 mp , este compus din camera , baie cu masina de spalat , bucatarie cu frigider , aragaz , cablu tv , internet . Nu se accepta animale de companie !

Ronat, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
8

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Unirii,
7

Apartament 1 camera zona Unirii,

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera,bucatarie baie,Piata Unirii, Incalzire: Centrala proprie, Etaj: Etaj 1, Confort: 1, numar etaj: 2, numar camere: 1, numar bai: 1, suprafata utila: 40. Apartamentul este situat ultra-central, are bucatarie, o camera mare, dressing. Apartamentul este complet ...

Unirii, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului
10
4

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 67 mp, situat în zonă Calea Șagului, str. Fraternitatii, la doar câteva minute de Shopping City (5 minute de mers pe jos). Apartamentul este la etajul 3 din 5, într-un bloc dotat cu lift, și este foarte bine întreținut, fiind ideal ...

1776 EUR/m2 | 67 m2