Promovat
Garsoniera ideala investitie | Zona Telegrafului
5

Garsoniera ideala investitie | Zona Telegrafului

District Real Estate va propune spre vanzare o garsoniera luminoasă și eficient compartimentată, ideala pentru investitie, in zona Telegrafului. Poziționarea excelentă a imobilului asigură un randament atractiv in vederea inchirierii. Garsoniera se desfasoara pe o suprafata utila de 22mp. Compartimentarea ...

1886 EUR/m2 | 22 m2

telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in zona Printul Turcesc ,pretabil și pentru spatiu comercial .
9
12

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare Casa individuala in zona Fabric - Timisoara Pretabil atat pentru locuinta cat si pentru spatiu comercial. Este constructie mai veche,are regim de inaltime P,doua intrarii una are acces auto si cealalta este direct din strada. Toate utilitatiile,doua clime,geamuri ...

1271 EUR/m2 | 70 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare Bogdanestilor Timisoara
18

Casa individuala de vanzare Bogdanestilor Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare casa individuala P+1 , situata in zona Bogdanestilor, Timisoara. Casa beneficiaza de o compartimentare excelenta oferind suficient spatiu si intimitate pentru o familie numeroasa! Casa beneficiaza si de curte proprie. Suprafata utila este de 200 mp si este compartimentata ...

1350 EUR/m2 | 200 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9
1

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
31

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
30

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 apartament o camera de inchiriat in zona Olimpia
3
36

apartament o camera de inchiriat in zona Olimpia

Oferim spre inchiriere apartament o camera, situat in zona Olimpia. Apartamentul este format din camera open-space cu bucataria, baie care dispune de boiler si coridor de intrare. Este mobilat si utilat complet, cu spatii de depozitare.

26 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

 apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4
17

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Steaua,pe strada Victor Vlad,etajul 2,suparafata de 54 mp. Apartamentul este complet utilat si mobilat,aflandu-se la 2 minute de statia de autobuz si de Shopping City. Apartamentul este pet friendly . Dispune de loc de parcare Ocupabil imedia ...

54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

inchiriere apartament in zona Girocului
6

inchiriere apartament in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament in zona Girocului care dispune de o supragata de 35 de mp, cu centrala proprie, complet mobilat si utilat!Apartamentul se afla la etajul 2.

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici
4
26

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici

Se da spre inchiriere apartament cu 1 camera. Zona:Blajcovici, Timisoara, Timis. Suprafata utila: 36 mp. Compartimentare: decomandata. Etaj: 1. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

1417 EUR/m2 | 36 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Badea Cartan
3
187

garsoniera de inchiriat in zona Badea Cartan

Inchiriere garsoniera la 23 de mp, complet utilata si mobilata cu balcon inchis la etajul 4

23 m2

Badea%2bCartan, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Steaua
4
61

De inchiriat apartament 2 camere in zona Steaua

Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie, se afla la etajul 3, cu o suprafata de 55 mp, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii

55 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament doua camere zona Cetatii
4
1

Apartament doua camere zona Cetatii

Ap. Confort 1 decomandat, zona CETATII complet mobilat +parcare proprie. Imobilul se afla la etajul 4 avand o suprafata de 60 mp. Mai multe detalii la telefon

Cetatii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
30

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Telegrafului
5
40

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Telegrafului

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Telegrafului. Apartamentul este situat la etajul 2 si se desfasoara pe o suprafata de 27 mp. Compartimentarea se face astfel: baie , bucatarie , dormitor. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Va asteptam cu drag la vizio ...

27 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2