Apartament cu o camera in zona Odobescu
3

Apartament cu o camera in zona Odobescu

Inchriez apartament cu 1 camera, apartamentul se afla la etajul 2, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 30 mp. Are centrala proprie.

30 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.
9

3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona Torontalului - Metro 2 ce ofera apartamente de ...

1799 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in  zona Take Ionescu
3
185

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata, loc de parcare, balcon inchis, masina de spalat, frigider, cuptor electric, TV, curat, garsoniera este la parter avand o suprafata de 28 mp, blocul este izolat si are acoperis. Renovarea consta estetic cat si toate utilitatile, partea de instalare sanitara si ...

28 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Infrastructură Premium pentru Afaceri IT - Disponibilă Acum
20

Infrastructură Premium pentru Afaceri IT - Disponibilă Acum

Oferim spre inchiriere o clădire modernă, ideală pentru activități IT, afaceri de tip startup sau birouri corporate. Proprietatea se remarcă prin spațiile bine compartimentate, dotări adaptate cerințelor din domeniul tehnologiei și o amplasare strategică. Caracteristici principale: Tipologie: P+M ...

760 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala
3

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala

Inchiriez garsoniera ultracentrala mobilata modern cu balcon inchis, avand o suprafata de 30 mp

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
2

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona  Spitalului Judetean
3
20

De vanzare garsoniera in zona Spitalului Judetean

Vand o garsoniera in zona Spitalului Judetean, aflat la 5 minute de mers pe jos de spital, se afla langa magazine alimentare, scoli, mijloacele de transport in comun sunt chiar in fata imobilului. Garsoniera se afla la etajul 4 si are o suprafata de 26 mp

1500 EUR/m2 | 26 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului

Se da spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 37 mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

De  vanzare  apartament 3 camere zona Lipovei
8
20

De vanzare apartament 3 camere zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Aradului
4
164

Garsoniera de inchiriat in zona Aradului

Garsoniera este situat la etajul 3 4. Hol, baie, bucatarie si o camera spatioasa. Complet mobilata si utilata se accepta animale de companie

23 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
9

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 apartament de 2 camere de inchiriat in zona Simion Barnutiu
5
22

apartament de 2 camere de inchiriat in zona Simion Barnutiu

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere , 49 mp, recent renovat , complet mobilat si utilat . Imobilul se afla pe Simion Barnutiu la etajul 2. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

49 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9
1

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
31

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
30

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 apartament o camera de inchiriat in zona Olimpia
3
36

apartament o camera de inchiriat in zona Olimpia

Oferim spre inchiriere apartament o camera, situat in zona Olimpia. Apartamentul este format din camera open-space cu bucataria, baie care dispune de boiler si coridor de intrare. Este mobilat si utilat complet, cu spatii de depozitare.

26 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

 apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4
17

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Steaua,pe strada Victor Vlad,etajul 2,suparafata de 54 mp. Apartamentul este complet utilat si mobilat,aflandu-se la 2 minute de statia de autobuz si de Shopping City. Apartamentul este pet friendly . Dispune de loc de parcare Ocupabil imedia ...

54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

inchiriere apartament in zona Girocului
6

inchiriere apartament in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament in zona Girocului care dispune de o supragata de 35 de mp, cu centrala proprie, complet mobilat si utilat!Apartamentul se afla la etajul 2.