Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, garaj, zona Girocului, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3, intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 70 mp. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Dacia
3
502

garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Inchiriere garsoniera mobilata si utilata situata in zona Dacia la etajul 1 , 30 mp. Se inchiriaza pe termen lung!

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO
6

Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere si terasa, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Bogdnestilor
3
219

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Bogdnestilor

Oferim apartament 1 camera,la etaj 2, dotat cu centrala proprie, 36 mp2, in zona buna si linistita - str. Bogdnestilor colt cu Cetatii, cheltuieli intretinere mici. Disponibil imediat.

36 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean
3
6

De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Spital Judetean,la etajul 2,suprafata de 30 mp,avand baie separata si o bucatarie opens space. Este renovata recent si utilata cu toate cele necesare,cu centrala proprie. Zona in care este situata,face accesul facil catre facultati,universitate,centre comerciale,statii ...

30 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Punctele Cardinale
4
3

Inchiriez apartament 2 camere Punctele Cardinale

Inchiriez pe termen lung apartament doua camere 50 mp, mobilat si utilat modern. Apartamentul se situeaza la parter , scara curata. Bucataria noua complet mobilata si utilata (aragaz, cuptor, hota, frigider, microunde, masina spalat rufe) . Centrala termica proprie pentru caldura si apa calda.

50 m2

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , etaj 4 din 5, spatios, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 98000 euro usor negociabil.

1782 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 1 camera, spațios, complet utilat si mobilat, etaj 2, avand o suprafata utila de 35 mp, centrala, aer conditionat, foarte aproape de kaufland si linia 33. Apartamentul este disponibil imediat!

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
3

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

2 camere  Torontalului-Bucovina amenajat
7
1

2 camere Torontalului-Bucovina amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, zona Torontalului-Parcul Bucovina, la etajul 3 din 4 nivele, compus din : hol, living , bucatarie dormitor , baie cu cada., balconul a fost inchis si face parte din living, fiind dotat cu rulouri actionate electric, incalzire cu centrala proprie ...

2717 EUR/m2 | 53 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Aradului
4

Garsoniera in zona Aradului

Inchiriez garsoniera la etajul 2 cu o suprafata de 22 mp, utilata si mobilata complet

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
zona Iulius-Mall, centrala, mobilat, utilat
19

zona Iulius-Mall, centrala, mobilat, utilat

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat situat la etajul 2 in zona Dacia-Iulius Mall. Apartamentul este compus din 2 camere, hol, bucatarie, baie si balcon. Locuinta dispune de centrala proprie si se inchiriaza mobilata si utilata complet. Pret chirie 330 euro+garantie+ ...

46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
zona Centru-City of Mara, parcare, centrala, clima, mobilat, utilat
19
2

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in bloc nou, in complex City of Mara, la 5 min de centru. Apartamentul este situat la etajul 3 si este compus din hol, bucatarie+living, baie si balcon. Locuinta dispune de centrala proprie, clima si se inchiriaza mobilata si utilata complet. Pret chirie ...

44 m2

Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

Zona Circumvalatiunii, Centrala, Amenajat, Spatios, Parcare
19
2

Zona Circumvalatiunii, Centrala, Amenajat, Spatios, Parcare

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere situat la etajul 1, in Vila, zona Circumvalatiunii. Locuinta dispune de centrala, clima si loc de parcare. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat complet, conform pozelor. Pret chirie 600 euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 0721721333, 072663 ...

88 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,situat la etajul 2,cu o suprafata de 27mp, se inchiriaza utilat si mobilat complet. Se inchiriaza imediat,fiind situat intr-o zona cu accces usor si rapid la centrul orasului,mijloace de transport in comun,magazine,restaurante,terase,etc. Disponibilitataea ...

27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

zona Ronat, apartament la vila, totul nou, centrala, clima, parcare privata
9

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat la parter, in imobil nou, zona Ronat-strada Rosetti. Locuinta dispune de centrala proprie, clima si parcare privata. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat complet, conform pozelor. Pret chirie 270euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 0721721333, ...

30 m2

Timisoara, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
2

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

75 m2

Timisoara, Timis

Zona Complex, ideal studenti, mobilat, utilat
6
1

Zona Complex, ideal studenti, mobilat, utilat

Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 1 in zona Complex. Locuinta este compusa din living+bucatarie, baie si dormitor cu scara interioara. Apartamentul este ideal pt studenti si se inchiriaza mobilat si utilat complet. Pret chirie 300 euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 0721721333, ...

42 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2