Promovat
Centrala. Amenajat. Centrala proprie. Etaj intermediar
5

Centrala. Amenajat. Centrala proprie. Etaj intermediar

Apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 7 10, lift schimbat, model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, 2 spatii de depozitare Dispune de centrala termica proprie, aer conditionat. De asemenea exista o boxa inscrisa in CF. Pret 149.000 Eur Partial mobilat ...

2191 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Olimpia Stadion
4

Garsoniera in zona Olimpia Stadion

Se inchiriaza garsoniera in zona Olimpia Stadion la etajul 2 cu o suprafata de 23 mp, cu bucatarie separata si cetrala proprie pe gaz, cu costuri de intretinere foarte mici si complet mobilata si utilata!

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere la casa de vanzare, zona Lunei - Timisoara
15
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat la casa, situat in zona Lunei din TImisoara, judetul Timis. Este ideal atat pentru locuinta proprie pentru o familie, cat si pentru investitie. Imobilul este situat intr-o casa solida, construita din ...

2632 EUR/m2 | 76 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Aeroport
3

Inchiriez garsoniera in zona Aeroport

Inchiriez garsoniera complet mobilata si utilata, etajul 3. Suprafata utila este 27 mp. Pentru mai multe informatii sunati !

AEROPORT, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
20

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat la etajul 1 din 4 in zona Aradului Vest. Apartamentul dispune de o suprafata de 45 mp. Se vinde mobilat si utilat complet. Se accepta credit bancar.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Inchiriez Ap 3 cam  2 min Shoping City increpando cu data de 1 Iunie
7
1

Inchiriez Ap 3 cam 2 min Shoping City increpando cu data de 1 Iunie

Ap 3 cam mobilat complet Centrala proprie La 2 min de shoping city Disponibil de maine Ana ipatescu Incepand cu data de 01 06 2026

70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar
5

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar

Dam spre inchiriere apartament in zona Gheorghe Lazar,la etajul 3 din 4,avand o suprafata de 35 mp,se inchiriaza mobilat modern si utilat complet cu tot ce este necesar. Este dotat cu camera cu pat,bucatarie open space cu plita electrica,hota electrica,TV,internet+cablu,iar apartamentul a fost de curant ...

35 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
30

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Inchiez garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat. Este situata la etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită.

22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului
5
29

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Buziasului. Apartamentul este situata la etajul 2 , int-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 30 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii. Zona foarte linistita cu ...

1767 EUR/m2 | 30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Bucovina
3
1

Apartament o camera zona Bucovina

Inchiriez apartament o camera zona Bucovina , etaj 3 , suprafata 36 mp. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat exact ca si in poze . De preferat , pe termen lung. Dispune de centrala proprie .

Bucovina, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Maria , aproape de centru !!!
14
14

Maria , aproape de centru !!!

Apartament cu 3 camere , 130mp , mobilat si utilat , totul nou , str. Treboniu Laurean , aproape de Pta Maria , 650Euro/luna , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

130 m2

Maria, Timisoara, Timis

Ultracentral , la 1min de Catedrala !!!
17
8

Ultracentral , la 1min de Catedrala !!!

Apartament cu 3 camere , parter inalt , vedere pe 2 parti , amenajat , utilat , mobilat , centrala pe gaz , 67mp , geamuri termopan , usa metalica , pozitie extrem de buna , zona Bl. Republicii - Piatra Craiului , 490Euro luna, informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
41

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la et 3 4, suprafata 50mp, situat in zona Aradului, pe str Dej, aproape de Piata Verde. Mobilat si utilat ca in poze, se inchiriaza incepand de la 1 iulie. Va asteptam pentru o vizionare la numarul de telefon afisat!

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera - Zona Dambovita
4
1

Apartament 1 camera - Zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera mobilat, utilat, etaj 2, suprafata 31 mp. Pt mai multe detalii apelati nr afisat in anunt !

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere  in zona Complexul Studentesc
5
5

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complexul Studentesc

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere in Complexul Studentesc, decomantat, confort 1, situat la etajul 1 , avand o suprafata de 54m2, situat intr-un bloc in spatele Spitalului de Dermatologie-Venerologie Timisoara, Profi peste drum, farmacie peste drum, la 2 min de Aleea Studentilor, la 3 min de Mega ...

54 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea