Promovat
Apartament 3 camere, 50 mp, etaj 3 - Zona Cetatii
12

Apartament 3 camere, 50 mp, etaj 3 - Zona Cetatii

ID: P2683 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu camere, 50 mp utili, situat la etaj 3, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de logie de 3 mp, boxa depozitare inclusa în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2560 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!
17

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!

De vanzare cu 0% COMISION, duplex cu 4 camere , FINALIZAT, pe parter si etaj, integral din caramida, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips izolator fonic, imobil izolat cu polistiren de 15 cm pe exterior, placă de beton peste etaj și izolație cu 2 randuri de polistiren extrudat, aspirator ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament zona Aradului Iulius Mall
5
9

Apartament zona Aradului Iulius Mall

Spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona aradului in apropiere de Iulius Mall Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Incalzire de la colterm , urmeaza sa se monteze si centrala proprie Este compus din: -camera -baie -balcon Pentru ...

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Buziasului
3
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Buziasului

De închiriat apartament apartament cu o cameră în Calea Buziașului. Este situat la parter in bloc cu 4 apartamente pe nivel. Apartamentul este compus din cameră, bucătărie și baie toate separate, mobilat și utilat complet. Apartamentul are o suprafata de 30 mp. Prețul este de 225 euro ușor negociabi ...

30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Simion Barnutiu
4
137

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Simion Barnutiu

Inchiriere apartament 2 camere decomandat .Imobilul este foarte aproape de statii de autobuz . Apartamentul este situat la etajul 1 4 avand suprafata utila de 55mp si compus din living, bucatarie , dormitor, baie - centrala termica pe gaz cu termostat - mobilat : bucatarie, living, dormitor, baie, ...

55 m2

Simion%252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera - situat pe Gheorghe Lazar
3

Inchiriez apartament cu 1 camera - situat pe Gheorghe Lazar

Apartament cu o camera , situat pe Gheorghe Lazar langa Kaufland , utilat si mobilat cu finisaje de calitate . Se cere si se ofera seriozitate !Inchirierea se face pe termen lung ! Are o suprafata de 35 mp si este situat la etajul 2 .

35 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat   etaj intermediar  CITY of MARA
20
3

3 cam decomandat etaj intermediar CITY of MARA

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 dormitoare si bucataria open space cu livingul, 1 baie, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, aer conditionat, rulouri la geamuri, mobilat, situat la etajul 8 din 11, lift, CITY OF MARA. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 07290576 ...

3231 EUR/m2 | 65 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Modern
7
1

Apartament 2 camere Zona Modern

Ofer spre închiriere un apartament complet mobilat, situat în Zona Modern, pe o stradă liniștită și sigură din Timișoara. Apartamentul este ideal pentru familii, cupluri sau companii care doresc un spațiu confortabil și bine conectat. Facilități incluse: Internet TV parcare monitorizare pentru siguranță ...

52 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, et 1, centrala proprie,Complex Studentesc
10

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu
4
10

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu

Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere Bld Constantin Brancoveanu. Disponibil imediat, mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla la etajul 3, avand o suprafata de 50mp. Aproape de magazine si mijloace de transport. Se accepta animale de companie

47 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Modern
5
1

Apartament 1 camera zona Modern

Apartament 1 camera zona modern langa statia de tranvai, magazine, supermarket este la etajul 2 bloc izolat cheltuieli reduse la intretinere. Incalzirea se face pe baza de centrala proprie, are o suprafata de 36 de mp2.

Modern, Timisoara, Timis

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului
7

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului

De vanzare, apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
Ap. 2 camere decomandat Medicina - centrala termica !!
12

Ap. 2 camere decomandat Medicina - centrala termica !!

Idea Real Estate Investment va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat situat in vecinatatea Facultatii de Medcina compartimentat astfel : - 2 camere decomandate - baie - bucatarie - hol - balcon - terasa Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz . Apartamentul ...

54 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Medicinei
4

Apartament 2 camere Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat complet, se afla la etajul 3, cu o suprafata de 50 mp. Se accepta animale de companie. Are centrala proprie

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat zona Gari de Nord
9
1

Apartament 2 camere decomandat zona Gari de Nord

Apartament 2 camere decomandat, aflat la prima inchiriere, se inchiriaza mobilat si utilat complet, renovat recent, curat, spatios 50 mp. Mai multe informatii telefonic.

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
7

Garsoniera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera la etajul 2 10, fiind mobilata si utilata complet, detine centrala proprie. Se accepta animale de companie

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrală Proprie Zona Bucovina Torontalului
9

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat și utilat, centrala proprie, 2 băi, parter înalt cu balcon, su: 70 mp. Disponibil imediat. Pret: 430 Euro negociabil Tel:

70 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
44

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Inchiriez garsoniera la etajul 2 cu o suprafata de 25 mp, utilata si mobilata complet

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Aapartament cu 2 camere de inchiriat in zona Freidorf
4
13

Aapartament cu 2 camere de inchiriat in zona Freidorf

Se inchiriaza un apartament cu 2 camere in zona Freidorf. Apartamentul este semidecomanadat, la ăarter, avand si o suprafata de 50mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon afisat!! Va asteptam la vizionare!

50 m2