Promovat
Apartament cu o camera | Circumvalatiunii
8
1

Apartament cu o camera | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu o camera, situat in zona Circumvalatiunii, in apropiere de Bega Shopping Center, McDonald's, Lidl, Penny, Kaufland si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 35mp, este situat la etajul 4 si ...

35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
4
25

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Se inchiriaza apartament cu o camera, chiar langa Spitalul Judetean si Mc Donalds, cateva minute de stadion, 35mp, etaj 2. Incalzirea se face prin centrala proprie

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii
8
3

Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii

Apartamentul este structurat astfel: - Bucatarie; - 3 Camere - Baie; - Hol; - Balcon si are dupa amiaza umbra. Finisajele interioare sunt moderne: - Usa intrare: metal; - Usi interioare: celulare; - Tamplarie ferestre: pvc; - Podele: parchet, gresie. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un bloc ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat modern, loc de parcare inclus, Liviu Rebreanu Tower.
13
2

Iulius Imobiliare oferă spre închiriere apartament 2 camere, 52 mp – Timișoara, Liviu Rebreanu Tower Localizare: Timișoara – Liviu Rebreanu Tower Un apartament modern și luminos, situat într-un imobil bine întreținut, ideal pentru un stil de viață confortabil, unde te poți bucura de liniște și funcționalitate ...

52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0 | Teren intravilan cu autorizație| 1.300 mp |Zona Freidorf
1
1

COMISION 0% pentru cumpărător! DE VÂNZARE TEREN INTRAVILAN CU AUTORIZAȚIE | 31 APARTAMENTE | TIMIȘOARA – FREIDORF Se vinde teren intravilan cu autorizație de construire, ideal pentru dezvoltare imobiliară, situat într-o zonă premium a Timișoarei, în imediata apropiere a Liceului Auto, în cartierul Freidorf. Localizare ...

1,300 m2

freidorf, Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 1.259 mp | Zona Freidorf
1
3

COMISION 0 | Teren intravilan | 1.259 mp | Zona Freidorf

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan cu utilități disponibile în zonă, în cartierul Freidorf din Timișoara — una dintre cele mai dezvoltate zone pentru terenuri rezidențiale și mixte, cu potențial atât pentru locuințe moderne, cât și pentru proiecte cu utilitate mai ...

1,259 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Olimpia
3
5

Garsoniera de inchiriat in zona Olimpia

Va prezentam spre inchiriere garsoniera in zona Olipmia,la etajul 3,avand o suprafata de 29 mp,se inchiriaza utilata si mobilata conform pozelor. Garsoniera se afla situata in apropiere de Complexul studentesc,facultati,magazine,terase,restaurante,etc. Ideal pentru studenti,se face contract pe minim ...

29 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartamente 3 și 4 camere | Zona Metro 2
20

COMISION 0 | Apartamente 3 și 4 camere | Zona Metro 2

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare mai multe apartamente moderne cu 3 și 4 camere, situate în zona Metro 2, într-un imobil nou cu regim de înălțime Parter + 2 etaje, format din 2 scări și 12 apartamente în total. Locuințele sunt ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
31

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Dacia. Etaj: 1 Suprafata: 30 mp. Proximitati: Lidl, Centru, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 72 mp | Zona Plopi
14
2

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 72 mp | Zona Plopi

Comision 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Plopi, situat la etajul 2 unui bloc nou. Apartament cu 3 camere, 72 mp utili – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara ZONA – Zona Plopi, TIMIȘOARA Localizare excelentă, cu acces rapid către puncte importante ale orașului: Centre ...

1611 EUR/m2 | 72 m2

plopi, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Apartament o camera - zona Balcescu
3
1

Apartament o camera - zona Balcescu

Va ofer spre inchiriere apartament o camera zona Balcescu , suprafata 25 mp , parter. Apartamentul este complet mobilat si utilat fiind foarte aproape de mijloace de transport in comun . Pentru mai multe informatii ma puteti contacta telefonic!

Balcescu, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu
3
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu

Apartament de inchiriat cu o camera zona Take Ionescu aproape de Facultatea de Medicina. In apropiere aveti si mijloc de transport in comun. Disponibila imediat pentru inchiriere. Are o suprafata de 30mp si este la etajul 1. Sunati pentru vizionare.

30 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
7

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | 2 Terenuri intravilane | 1.772 mp | 3 Fronturi |Zona Plopi
1
2

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două terenuri intravilane situate în Timișoara, în zona Plopi, într-o locație foarte bine poziționată, cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Terenurile sunt ideale pentru dezvoltare rezidențială, investiție sau construcții ...

752 m2