Promovat
Spatiu comercial 78 mp, parter | Blascovici
7

Spatiu comercial 78 mp, parter | Blascovici

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial situat intr-una dintre cele mai apreciate zone din nordul Timisoarei, caracterizata prin accesibilitate excelenta si potential comercial ridicat. Spatiul este ideal pentru concepte premium precum showroom, clinica medicala, farmacie ...

78 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Buziasului,langa AEM,la etajul 3,avand o suprafata de 48 mp,intr-un bloc izolat termic,se vinde utilat si mobilat complet. In vecinatatea sa se afla multe puncte de interes precum statii STPT,diverse centre comerciale precum Kaufland,Profi,Lidl,Auchan,farmacii ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament imobil nou 4 camere
8
6

Apartament imobil nou 4 camere

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament 4 camere in imobil nou construit situat la etajul 1 in suprafata de 130mp utili, compus din living, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie inchisa, doua dresing, 3 balcoane in suprafata de 30 mp, loc de parcare situat in Timisoara str. General Magheru nr ...

1255 EUR/m2 | 102 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu o camera la parter , 32 mp. Apartamentul este mobilat si dotat modern, are CT proprie si poate fi ocupat imediat. Inchirierea se face pe cel putin 1 an.

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Ardului bloc nou etaj 1 cu loc de parcare inclus amenajat modern mobilat utilat
9

Vand apartament modern cu 2 camere si 1 loc de parcare,situate la etajul 1,in cadrul unui bloc nou,de caramida si izolat termic,construit in 2015, in zona Aradului Vest pe strada Grigore Alexandrescu;Apartamentul are o suprafața de: 50 mp + 5.56 mp balcon si are inclus in CF: cota parte din curtea comuna ...

2396 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera - zona Take Ionescu
3
4

Garsoniera - zona Take Ionescu

Inchiriez garsoniera situata in bloc de apartamente(4 pe etaj) ,la etajul 4, avand o suprafata de 19 mp ,confort sporit. Garsoniera beneficiaza de toate utilitatile si dotarile necesare.

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Badea Cartan
3
5

Garsoniera in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera la etajul 2 cu o suprafata de 20 mp, utilata si mobilata complet

Badea Cartan, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
4
1

apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean

Ofer apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean cu o suprafata de 55 mp la etaj 3, cu lifft, decomandat proaspat renovat cu centrala proprie si complet utilat! Contract pe o perioada minim 6 luni!

55 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Complexului Studentesc
4
13

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 49mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  garsoniera in zona centrala
4
18

De inchiriat garsoniera in zona centrala

Dam spre inchiriere o garsoniera de 35mp, in zona centrala. Disponibila imediat. Etaj 3. Se accepta si animale de companie. Aproape de mijloace de transport in comun si alte puncte de interes. Sunati la numarul de telefon.

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber
9
16

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat situat pe bulevardul C.Sagului(vis-a-vis de cimitir) amenajat complet,centrala gaz,mobilat si utilat complet,geam la baie,gata de mutare!Etaj 7din 10 cu lift,bloc anvelopat,ocupabil imediat!

1685 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând apt 2 camere in calea sagului.
5
9

Vând apt 2 camere in calea sagului.

Vând apartament cu doua camere și baie și bucătărie recent renovat în calea sagului pentru mai multe detalii la tel. Rog seriozitate.

2121 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera in Timișoara
5
9

Vand garsoniera in Timișoara

Vand garsoniera la parter în Timișoara calea buziasului cu baie cu dus.bucatarie.geam termopan.gresie.faianta.se vinde cu mobila

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3

garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc

Inchiriem garsoniera in Complex Studentesc , baie cu cada , gresie si faianta , camera cu parchet , termopan , mobila etc. Suprafata utila 20 mp , etaj 3.

20 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Braytim
4
3

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Braytim

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Braytim,decomnadat,la etajul 3,cu o suprafata de 55 mp,utilat si mobilat complet,cu cheltuieli mici. Apartamentul detine un balcon inchis,este dotat deasemenea cu centrala proprie si aer conditionat. Se accepta si animale de companie. Pentru detalii ...

55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat
3

garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat

Inchiriez garsoniera complet utilata in Unirii. Bucatarie cu mobila facuta pe comanda , aer conditionat , baie complet utilata . Suprafata este de 28 mp,etaj 2 .

28 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala

Vand apartament central, foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine, apartamentul se afla la etajul 6,avand o suprafata de 60 mp se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit

1500 EUR/m2 | 60 m2