Promovat
CI581 Timocului-Saguna,2 camere,centrala
10
13

CI581 Timocului-Saguna,2 camere,centrala

Agentia AV Estate va ofera spre vanzare o Casa situata in Timisoara,in zona Timocului-Saguna,chiar in spate la Casa de Pensii,aproape de Printul Turcesc si de Piata Traian. Casa are aprox. 43 mp utili si dispune de 2 camere,bucatarie ,baiecu geam.De asemenea are si o boxa ( trecuta in CF)de 9 mp ,utila ...

1626 EUR/m2 | 43 m2

Timocului-Saguna, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala superba 6 camere -zona foarte buna-Braytim Timisoara
20
4

Evand Homes va prezinta spre vanzare o proprietate deosebita, casa individuala D+P+1E, cu 6 camere, situata in Braytim intr-o zona foarte buna din Timisoara, aproape de toate punctele de interes. Proprietatea are o suprafata de 273 mp utili, construita pe un teren de 300 mp. Finisajele sunt de foarte ...

1374 EUR/m2 | 273 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Ofer spre închiriere un apartament cu 1 camera zona Soarelui, etaj 2, avand o suprafata de 29 mp, complet utilat si mobilat, se afla la prima inchiriere. Ocupabil imediat. Pentru detalii, aștept un apel la nr de tel din anunt!

29 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament mobilat cu 2 camere , baie , bucatarie in zona Lipovei . Apartamentul se afla in apropiere de Mall , Euro , Dedeman. Mobilat recent , bucatarie cu aparate electrice , frigider , aer conditionat , internet , wifi etc. Nu se accepta animale de companie ! Suprafata 53 mp , etat 1

53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
31

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia Stadion
4
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia Stadion

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Olimpia Stadion,semidecomandat,situat la etajul 1 din 4,avand o suprafata de 45 mp. Apartamnetul este ideal pentru studenti,fiind situat intr-o zona cu acces facil la universitati,facultatai,mijloace de tranpsort in comun,terase,banci,etc. Persoanele ...

45 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie cladire istorica GARAJ zona Maria
10
6

De vanzare, 2 camere, etaj 1, suprafață utilă de 82 mp, plus boxa 9 mp și un garaj de 18 mp. centrala proprie schimbata anul trecut, clima. imobilul este situat nu departe de centru-zona Maria. Pret: 160000 euro Tel: 0736170308

1951 EUR/m2 | 82 m2

Maria, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in Dumbravita
4
96

De inchiriat apartament cu 2 camere in Dumbravita

Inchiriez apartament 2 camere in Dumbravita , suprafata utila de 50 mp . Apartamentul este nou , se afla la etajul 3 , are o structura decomandata si este compus dintr-un dormitor ,living , bucatarie , hol , debara si o baie. Apartamentul se inchiriaza mobilat , cu mobila de calitate, bucataria mobilata ...

50 m2

Nord, Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse langa British School
8
2

Proprietar Vand Penthouse langa British School

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro

2349 EUR/m2 | 83 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
3
188

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Aradului, la 1minut de statii mijloace de transport in comun.Apartamentul este retras, linistit, etajul 2. Este model mare, 25mp, decomandat. Are centrala proprie, tamplarie termopan. Baie cu dus.Se inchiriaza mobilat cu mobila stil vechi dar in stare ...

25 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Balcescu Elisabetin
3
2

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin,pe Bulevardul Victor Babes,situata la etajul 1,cu o suprafata de 27 mp,se inchiriaza uitlata si mobilata complet. Situat intr-o zona linisitita,ofera un acces facil la mijloace de transport in comun,diverse magazine,centre comerciale,farmacii,terase,restaurante,banci,etc. Apartamentul ...

27 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

4 cam dec etaj 1suprafata utila 140 mp centrala proprie zona Centrala
7
8

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736170308

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
15

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Buziasului,la parter,cu o suprafata utila de 26 mp,este utilata si mobilata modern. Imobilul se inchiriaza incepand cu data de 01. In vecinatatea garsonierei se gasesc numeroase puncte de interes precum mijloace de transport in comun,magazine,complexul comercial ...

26 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera  in zona Dacia
3
31

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Inchiriez apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 26 mp, se afla la etajul 2

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
4
3

Apartament 2 camere zona Blascovici

Inchiriez apartament cu doua camere, suprafata utila de 48mp, fiind decomandat si compartimentata astfel: hol, o camera, bucatarie si baie. Imobilul se afla la etajul 3 dintr-un bloc de apartamente cu 4 etaje. Acesta dispune de centrala termica proprie pe gaz, cablu TV, cablu internet. Se inchiriaza ...

Blajcovici, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
139

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Complex Studentesc cu o suprafata de 55 mp la etaj 2 din 5, decomandat proaspat renovat!

55 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
6

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare, cu 3 camere in bloc nou, zona Aradului
7

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton cu zidarie ...

2255 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
proprietar-vand ap 1 cam-daliei 18 (calea urseni)
5

proprietar-vand ap 1 cam-daliei 18 (calea urseni)

detalii: _str.Daliei 18, etaj 1, vedere spre intrarea blocului _34 MP utili _aer conditionat _incalzire calorifere _parchet gresie faianta _mobilat si utilat modern (se vinde mobilat) _balcon fals (fara acces) _loc parcare ACOPERITinclus in pret _5 min distanta de SUD PLATZA _10 min distanta de Complexul ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
49

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei , mobilata , complet renovata recent , cu masina de spalat , etc. Suprafata este de 22 mp , etaj 2 . Pentru mai multe detalii va rog sunati la numarul de telefon.

22 m2