Promovat
Lipovei Casa Individuala cu Piscina 6 Camere 4 Bai | S+P+1E+M - 198mp
20
3

Renaissance Estate va ofera spre vanzare o proprietate deosebită cu 6 camere si 4 bai, situată în zona Lipovei din Timișoara, ideală pentru o familie care caută confort și relaxare în propria locuință. COMISION 0% Detalii tehnice: Regim de înălțime: S+P+1E+M An construcție: 2007, renovată recent Suprafață ...

1763 EUR/m2 | 198 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
NORD ONE BREDICEANU-Apartament 2 camere , parcare- Zona Centrala
8
1

ROYALITY ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament modern in COMPLEX NORD ONE BREDICEANU , SITUAT LA etajul 3 intr-un bloc ( constructie 2025 ) de 10 etaje cu lift, in Zona Centrala. Apartamentul are o suprafata de 56 mp + o terasa de 7 mp. Compartimentarea este astfel: - hol - living si bucatarie ...

56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Torontalului, la etajul 2, suprafata de 33mp, se inchiriaza complet utilat si mobilat. In apropiere sa, se afla diverse centre comerciale, statii de tramvai, farmacii, scoli, gradinite. Pentru mai detalii contactati numarul afisat!

33 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

de inchiriat apartament o camera in Centru
3
151

de inchiriat apartament o camera in Centru

Inchiriez apartament 1 camera , situat la etajul 3 . Apartamentul dispune de toate imbunatatirile. Este renovat recent, instalatie electrica noua, instalatii sanitare noi si este mobilat si utilat modern. Este situat pe mijloc si foarte calduros iarna. Suprafata utila este de 27 mp.

27 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
5

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc izolat termic exterior in zona Girocului; - etaj 3/4+M; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, aer conditionat, ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

girocului, Timisoara, Timis

1  2 Duplex  ,proiect modern,Timișoara
20
1

1 2 Duplex ,proiect modern,Timișoara

De vânzare jumătate de duplex, zona Freidorf lângă Lidl cu o suprafață utila de 135 mp si un teren de 620 mp. Compartimentarea este următoarea; 4 dormitoare, living,bucatarie, două bai,cameră tehnică,terasă mare acoperită. Încălzirea cu centrală termică pe gaz și este in pardoseală cu termostat in ...

2593 EUR/m2 | 135 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter
12

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat in zona Complexului Studentesc, intr-un bloc reabilitat termic la parter inalt din 4. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp, model confort 1. Dispune de rulouri electrice exterioare, centrala proprie pe gaz, renovat complet, ...

2298 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan-zona Industriala
4

Teren intravilan-zona Industriala

De vânzare teren intravilan 50000 mp ,cu un front stradal de 200 m la Drumul Național DN 59 ,localizat pe partea stanga inainte de centura si pasaj. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului
4
33

De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului

Inchiere apartament cu o camera in Torontalului, in zona Str. Dunarea, la etajul 4. Apartamentul este complet mobilat si utilat, intr-o stare buna si cu o suprafata utila de 35mp. Se inchiriaza incepand cu data de 1. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

35 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera Odobescu
3

Apartament cu o camera Odobescu

Inchiriez apartament cu o camera , 33 mp , zona Odobescu aproape de facultati , la parter , renovat , decomandat , complet dotat si utilat . Nu se accepta fumatori si animale de companie .

Odobescu, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, parter cu balcon si centrala gaz, Elisabetin-Kiriac-Sagul
9

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Elisabetin -Sagului- Kiriac la parter cu balcon, model confort 1 semidecomandat, 53 mp utili, incalzirea si apa calda este deservita de centrala proprie pe gaz, se vinde partial mobilat. Pret solicitat de proprietar de 93000 euro. Se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere un apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion
3

Ofer spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion la parter, cu o suprafata de 34 mp, complet utilata si mobilata! Recent renovata!

34 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona  Sagului
4
1

Apartament cu 2 camere - Zona Sagului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafata de 30 mp, la etajul 3, utilat si mobilat

Sagului, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC
8

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1 decomandat, situat in zona Aradului intr-un bloc turn la etajul 6 din 6 cu lift, suprafata utila 70 mp, cu vedere pe doua parti, 2 bai(cu vana si geam, cabina de dus), 1 balcon, clima, incalzire cu centrala proprie, geamuri tip termopan, ...

1943 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament de închiriat Splaiul Nistrului
5

Apartament de închiriat Splaiul Nistrului

Nou, prima închiriere. Apartament de închiriat situat la etajul 2, cu o suprafață de 65 mp. Complet renovat, schimbat instalație electrică, termică, mobilă nouă, complet mobilat și utilat cu televizor, mașină spălat vase, mașină spălat rufe, mașină uscat rufe , climă. etc. Deține și o boxă bună ...

65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala, Proiect deosebit modern, Calea Lugojului -Ghiroda
18
2

De vânzare casă nouă individuală, structurata pe parter si compartimentata in doua apartamente distincte dar cu legătură între ele, casă este ideală pentru două familii. Compartimentarea este următoarea, la apartamentul mare: Living mare cu bucătărie open space, hol de acces, trei dormitoare, doua bai, ...

2462 EUR/m2 | 130 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2