Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren in Timisoara
3
1

Teren in Timisoara

VAND TEREN IN TIMISOARA , CU CF TIMISOARA, CU DESTINATIA SERVIICI,P +2 E, PROCENT OCUPARE TEREN 40%,O PARCELA DE 720 MP SI O PARCELA DE 1120MP, SE POT UNIFICA. PARCELELE SUNT SITUATE PE COLT,CU ACCES LA TREI STRAZI, TOATE UTILITATILE (APA, CANAL, GAZ, CURENT TRIFAZIC, HIDRANT). ZONA ESTE DEZVOLTATA, ...

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 5 camere, grădină, 3 băi | RPC Village-Mehala | 10 min. de centru
20
5

Casa în care copilul tău crește fericit – Duplex 5 camere, grădină proprie, 7 minute până în centru | RPC Village, Mehala, Timișoara Imaginează-ți dimineața perfectă: copilul se joacă în siguranță în grădina ta, tu savurezi cafeaua pe terasă, iar în 10 minute ești în centrul Timișoarei. Asta e viața ...

1927 EUR/m2 | 96 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu doua camere in zona Buziasului
4
1

Apartament cu doua camere in zona Buziasului

Inchiriez apartament semidecomandat cu doua camere in zona Buziasului, mobilat, pe termen lung. Suprafata utila este de 50 mp , etaj 1 .

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
8
32

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1576 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Torontalului
4
5

Garsoniera in zona Torontalului

Inchiriez garsoniera la etajul 3 cu o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet

Torontalului, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii
3
1

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 4 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 36 mp. Apartamentul se vinde conform pozelor! Pentru a stabili vizionari sau mai multe detalii apelati numarul de telefon aflat in anunt!

1667 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ultracentral , strada Marasesti  langa Piata Unirii !!!
4
1

Ultracentral , strada Marasesti langa Piata Unirii !!!

De inchiriat spațiu comercial situat in vecinatatea Pietei Unirii, pe strada pietonala Mărășești. Suprafata 42 mp , doua incaperi . Vitrina si intrare direct din strada pietonală. Dispune de centrala termica, aer condiționat și grup sanitar. Poze cu titlu informativ. Pret 1300euro luna plus garantie ...

42 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
5
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Se inchiriaza in zona Sagului un apartament cu 2 camere, semidecomandat. Apartament mobilat si utilat cu toate cele necesare, perfect pentru o familie. Dispune de o suprafata utila de 47mp si este la etajul 4 al blocului. Apartamentu este intr-o zona cu mijloace de transport (tramvaie si autobuze), magazine ...

47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren cu casa de demolat , 920mp , front stradal de 18ml , strada Iuliu Maniu fosta Resitei . Pret 400.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

920 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!
16
10

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!

Casa 4 camere , bucatarie, baie, 2 holuri , camara, curte si garaj , complet mobilata si utilata. Toata mobila este de calitate si facuta pe comanda. Teren 335mp iar suprafata casei 125mp utili . Casa a fost complet renovata in 2015,interior si exterior,izolatie polistiren, usi schimbate, instalatie ...

1800 EUR/m2 | 125 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere - pe zona Medicinei
4
2

apartament 2 camere - pe zona Medicinei

Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 4 pe strada Bucuresti in spatele bancii ING. Are 42 mp , living si dormitor , baie , aer conditionat etc.

42 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!
2
11

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!

Teren cu casa de demolat 500mp , front stradal 13ml , pozitie excelenta , zona Elisabetin - Balcescu . Pret 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

500 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Gheorghe Lazar , semicentral  !!!
8
1

Gheorghe Lazar , semicentral !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 8 , mobilat , utilat , 2 bai , centrala pe gaz , strada Gheorghe Lazar . Pret 480Euro luna , comision agentie 200Euro . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

65 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Aradului -Echipe muncitori
1
9

Aradului -Echipe muncitori

Calea Aradului - ofer spre inchiriere apartament la casa - 2 camere - baie - bucatarie . Utilitatile sunt incluse in pretul chiriei . Valabil pentru o echipa de 5-6 persoane .

50 m2

Timisoara, Timis

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!
7
5

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!

Garsoniera de vanzare , parter , 11mp utili , mobilata , utilata , foarte buna ca investitie , zona Take Ionescu in spate la Politie . Pret 28.500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2591 EUR/m2 | 11 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI
8

Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI

Se vinde un apartament cu 2 camere ,decomandat,confort 1,bloc de caramida,izolat termic, cu o suprafata utila de aproximativ 44 mp, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje,in mijlocul Complexului Studentesc,pe strada Daliei.Ca si compartimentare acesta dispune de un hol la intrare, 2 camere decomandate ...

2080 EUR/m2 | 44 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare | 234 mp | teren 1171 mp | Timișoara | Pret REDUS
20

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate spațioasă situată în zona Freidorf, cu o suprafață construită totală de 234 mp, amplasată pe un teren generos de 1171 mp, cu front stradal de 19,38 m. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: o casă construită în anul 1921, ...

1978 EUR/m2 | 182 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!
6

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!

Apartament situat lângă Facultatea de Arhitectură și Construcții, în clădire de cărămidă cu 3 nivele, având acoperiș tip șarpantă (din țiglă), curte proprie. Apartamentul este la etajul 2, pe colț, cu vedere pe două părți. Are 3 camere decomandate, bucătărie, baie, debara și centrală proprie pe gaz. ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camere de vanzare in zona Iosefin
3
10

Apartament cu o camere de vanzare in zona Iosefin

Se da spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iosefin,la etajul 3,suprafata de 29 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamnetul este ideal pentru investitie, detine centrala proprie,este aproape de mijloace de transport si magazine. Se accepta credit bancar , mai multe detalii telefonic !

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere-Bloc nou-Etaj 2-Giroc-Zona Eso-54 mp-decomandat-1 loc parcare-101.000 euro(TVA inclus)
7

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2