Casa de vanzare Timisoara Ronat
4
2

Casa de vanzare Timisoara Ronat

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa cu etaj, situata in Ronat, cu 750 mp de teren. Casa este construita din caramida pe un teren cu o suprafata generoasa de 750 mp, cu pomi fructiferi si vegetatie matura, pe o strada cu circulata rar de masini. Se poate apartamenta, avand intrare separata ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Bucovina - Mehala
12

Apartament 2 camere, Zona Bucovina - Mehala

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Bucovinei, in una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale, situat la etajul 1 intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Campeador - Vox - Luxury - Parcare subterana - Mobilat
20
1

Campeador - Vox - Luxury - Parcare subterana - Mobilat

NEO Imobiliare - Exclusivitate Oferim spre vanzare apartament cu doua camere situat in Complexul Campeador-Vox. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp + 7 mp balcon, este amplasat la etajul 8 din 9 si are o vedere placuta spre curtea interioara a ansamblului. Beneficiaza de: centrala termica, incalzire ...

2600 EUR/m2 | 50 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei
11

Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei

Apartament cu 2 camere – Zona Bucovina, Timișoara Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Bucovina, una dintre cele mai căutate și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru liniște, accesibilitate și infrastructura completă. Locuința este amplasată într-un ...

1392 EUR/m2 | 54 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere et 2  garaj subteran inclus  CALEA ARADULUI
9
3

Apartament cu 2 camere et 2 garaj subteran inclus CALEA ARADULUI

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 din 6, zona Calea Aradului. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 55mp + terasa de 8,4mp si este compartimentat astfel: - hol - dormitor - bucatarie separata - living - baie cu cada - balcon deschis - debara Confortul termic se realizeaza ...

2036 EUR/m2 | 55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 IDEAL PENTRU NVESTIE Braytim
14
20

2 camere etajul 1 IDEAL PENTRU NVESTIE Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 1, open space, cu o suprafata de 39 mp+balcon de 8 mp , foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 65000 euro Tel: 0723674418

1667 EUR/m2 | 39 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Penthouse cu 3 camere  SUPERB cu scara interioara - Giroc Lidl  - complet mobilat si utilat.
11
5

Penthouse cu 3 camere SUPERB cu scara interioara - Giroc Lidl - complet mobilat si utilat.

Va propunem spre vanzare Penthouse cu 3 camere cu scara interioara - Giroc - complet mobilat si utilat ( mobila a fost facuta la comanda special pentru acest apartament) cu 2 loc de parcare Apartamentul se pozitioneaza la doar 3 minute de magazinul lidl, intr-o zona linistita , la doar 3 minute de ...

2 EUR/m2 | 83,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera la cateva minute situate de Biserica Tosca Musicescu
6
9

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 33 mp foarte spatios, ideal pentru a locui sau investitie. Apartamentul se afla situat la cateva minute de Biserica Tosca. Pret. 59000 euro Telefon. 0723674418

1788 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Inchiriere apartament o camera zona Balcescu
3

Inchiriere apartament o camera zona Balcescu

Va ofer spre inchiriere apartament o camera zona Balcescu , suprafata 25 mp , parter. Apartamentul este complet mobilat si utilat fiind foarte aproape de mijloace de transport in comun . Pentru mai multe informatii ma puteti contacta telefonic!

Balcescu, Timisoara, Timis

de inchiriat apartament 1 camera Bucovina
3
65

de inchiriat apartament 1 camera Bucovina

Inchiriez apartament 1 camera la parter, mobilat si utilat recent, cochet, curat, zona Bucovina suprafata 27 mp. Se preteaza pentru maxim doua persoane. Nu se inchiriaza pentru 1 luna. Nu se accepta animale de companie. Detalii doar la telefon.

27 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Gheorghe Lazar
4
106

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre inchiriere ap 2 camere zona Gheorghe Lazar, proaspat renovat, mobilier si electricansnice perfect functionale, clima, centrala proprie, etc. Suprafata utila a imobilului este de 49mp.

49 m2

Gheorghe%25252bLazar, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia
3

Apartament 2 camere Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala
3
49

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera,30 m2, la etajul 2,. Vecinatati: punctele cardinale, facultatea de medicina, isho, centru. Va asteptam la vizionare!

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat  garsoniera in zona Complexului Studentesc
3
79

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc

Ofer spre inchiriere pe termen lung garsoniera in Complexul Studentesc str Miorita , etaj 3 compusa din bucatarie , baie , camera complet mobilata . Garsoniera dispune de masina de spalat , aragaz , frigider etc. Suprafata utila este de 28 mp.

28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
3
28

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Inchiriez garsoniera, langa mall cu o suprafata de 20 mp la parter cu centrala proprie

20 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera  in zona Circumvalatiunii
3
59

De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament decomandat in zona Circumvalatiunii . Se inchiriaza mobilat , utilat . Se afla la 2 minute de magazine . Este situat la etajul 4 , suprafata totala este de 33 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati.

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriere apartament 2 camere in zona Buziasului
4
106

Inchiriere apartament 2 camere in zona Buziasului

Inchiriez apartament nou, mobilat si utilat,2 camere,60mp, etaj 5 8, parcare privata, încalzire în pardoseala. Apartamentul se afla în ansamblul de blocuri de pe bd. Liviu Rebreanu la nr.173, vis a vis de Lidl AEM.

60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat zona Gari de Nord
9

Apartament 2 camere decomandat zona Gari de Nord

Apartament 2 camere decomandat, aflat la prima inchiriere, se inchiriaza mobilat si utilat complet, renovat recent, curat, spatios 50 mp. Mai multe informatii telefonic.

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez birou 90 mp
6
4

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Proprietar inchiriez demisol 90 mp, nemobilat, situat in imobil nou (fara infiltratii, mucegai, igrasie, etc.). Spatiul este compus din 4 incaperi si grup sanitar. Toate utilitatile sunt contorizate, iluminat complet cu leduri, supraveghere video exterioara, intrare directa din strada. Chiria este de ...

90 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Modern
5
7

Apartament o camera zona Modern

Oferim spre vanzare 1 camera decomandat, 33 mp, zona Modern - Lugojului, recent renovat,mobilat. Geamuri termopan, centrala proprie, etaj 2 4.

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim
6
1

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp situat la etajul 1, cu pod cota parte. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, loc de parcare inclus. Imobilul se afla situat la doar cateva minute de hotel IQ. Pret. 96000 euro Telefon. 0723674418

1920 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in zona Lipovei
3

Apartament 2 camere in zona Lipovei

Oferim doua camere in zona Lipovei, mobilat cu frigider, masina de spalat, aragaz. Suprafata utila de 48 mp2 situat la mansarda bine construita, totul nou.

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 din 3 Braytim Giroc
8
1

Apartament cu 3 camere et 2 din 3 Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere la etajul 2 din 3, situat în loc. Giroc, la doar cateva minute de hotel IQ, STATIE DE AUTOBUZ LANGA Apartamentul dispune de o suprafaTa utila de 68 mp + balcon de 8mp. -locuinta este complet mobilata si utilata (tv-uri, masina de spalat vase, masina de ...

2053 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso
4
2

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso

Va propunem spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou la cheie , loc parcare , balcon , suprafață utilă 40 mp , situat la etajul 3 cu acoperiș țiglă , pod cu spațiu de depozitare , la intrare în Giroc la doar 3 minute de benzinaria ESO. Preț. 72000 euro Telefon. 0723674418

1800 EUR/m2 | 40 m2