Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament renovat Nou, zona Circumvalatiunii in spate la MC Donald
20
15

Se închiriază apartament cu 3 camere, confort I, cu balcon, amenajat si renovat nou ,complet mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul se află la parter înalt cu vederea in spatele blocului către spațiul verde.Încazirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locația apartamentului este in ...

70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Badea Cartan
5
16

De inchiriat apartament 1 camera in zona Badea Cartan

Inchiriere garsoniera etaj 2 str lorena aproape de kaufland si piata badea cartan

28 m2

Badea+Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera zona Torontalului
3
13

De inchiriat garsoniera zona Torontalului

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Torontalului,la parter,cu o suprafata de 28 mp,compelt utilata si mobilata,detine un balcon inchis. Inchirierea se face incepand cu data de 1 a lunii,pe termen lung. Se accepta deasemenea si animale de companie. Sunati la numarul de telefon afisat pentru v ...

28 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in zona Balcescu
3

Apartament in zona Balcescu

ferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Balcescu, situat la etajul 1, cu o suparafata de 44 mp. Acesta este situat in apropierea statiilor de tramvai si autobuz. Dispune de un loc de parcare inclus in pret si se accepta animale de companie! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ...

Balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Spitalul Judetean
4
3

Dam spre inchiriere un apartament aproape de Spitalul Judetean, Strada Maresal Constantin Prezan. Apartamentul are 2 camere, complet mobilat si utilat ca in poze. Suprafata utila este de 48mp si este la etajul 2. Se primesc si animale de companie. Vizionarile se stabilesc la telefon.

48 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
5

Avem spre inchiriere pentru dumneavoastra un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii. Zona linistita, semicentrala, aproape de mijloace de transport si complex comercial. Apartamentul are o camera, este la etajul 5 al blocului, dispune de suprafata de 32mp. Se accepta familie cu copil, animale ...

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Modern
3
5

Apartament cu o camera in zona Modern

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare

30 m2

Modern, Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Spatiu comercial de inchiriat langa piata Giroc, pretabil spatiu pentru burgeri, shaorma, 55 mp
1
7

De inchiriat spatiu comercial, pretabil pentru food: burgeri, shaorma, magazin, 55 mp (cu posibilitatea de a inchiria o suprafata mai mare), amenajat, zona P-ta Giroc, curent trifazic, utilaje, pret de 1000 Euro+comisionul agentiei imobiliare de 50% din prima chirie. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului
7
43

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului

Oferim spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 2 camere, localizat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 52 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul unei centrale proprie pe gaz . Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
6

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean
3

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean

Inchiriere garsoniera mare in suprafata de cca. 35 mp amenajata, cu canapea extensibila, avand bucatarie, living cu balcon si hol mare cu dresing. Bloc linistit si curat, etj 3. Garsoniera este situata intr-o zona buna aproape de parc, statiile mijloacelor de transport in imediata apropiere. Garsoniera ...

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Inchiriez apartament 2 camere decomandat la etajul 2 ,55 mp.Este compus din : living , bucatarie , baie cu cada , dormitor . Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat spatiu pentru birouri, mansarda, 190 mp, cladire istorica renovata in zona P-ta Unirii
5

De inchiriat spatii pentru birouri la mansarda al unei cladiri istorice recent renovate, zona P-ta Unirii, open space in suprafata de 190 mp, amenajat lux, parchet, pret 11 Euro mp+TVA +comisionul agentiei imobiliare. Agentia Imobiliara Ralf Consulting, telefon 0744388832. La vizionare se semneaza ...

190 m2

Unirii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
2

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Lipovei, la etaju 2 din 4 cu o suprafata de 55 mp. Apartamenul este complet mobilat si dispune de centrala proprie!

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui
7
66

de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 50mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare jumatate de duplex in Dumbravita, design si finisaje deosebite
9

De vanzare jumatate de duplex, in Dumbravita-Cora, model deosebit, finisaje superioare, amenajari cu designer, parter si etaj, living cu bucatarie deschisa, baie, etaj: 3 dormitoare, dressing, 2 bai, 2 terase 10 si 13 mp, 2 balcoane, suprafete mari vitrate, luminos, incalzire in pardoseala, carport. ...

2906 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere de inchiriat Giroc
4

Apartament 2 camere de inchiriat Giroc

Ofer spre inchiriere 2 camere, pe strada Bd. Armatei, dormitor cu pat matrimonial, se alfla la etajul 3 si o suprafata de 40 mp. Incalzirea se realizeasa prin pardoseaua imobilului. Se accepta animale de companie

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Bucovina
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Bucovina

Se inchiriaza apartament cu 1 camera in zona Bucovina,la etajul 2,suprafata de 31 mp,spatios si cu toate utilitatile incluse. Apartamentul este mobilat si utilat complet. Va asteptam la vizionari!

31 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2