Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
5
38

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Apartament de închiriat cu 2 camere în zona Lipovei, are 50 mp și este situat la etajul 2,într-o zonă apreciată pentru accesul facil la magazinele de pe Calea Lipovei. a câteva minute se găsesc o farmacie, un supermarket și stația de autobuz care face legătura directă cu Piața Unirii. În apropiere se ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complexul-Studentesc
4
22

Inchirirez apartament cu 2 camere, la etajul 3 si o suprafata de 40 mp cu centrala proprie

44 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral -  apartament 2 camere  50 mp, etaj 1
8

Ultracentral - apartament 2 camere 50 mp, etaj 1

Prin Silvis Imobiliare puteți achiziționa un apartament modern, cu suprafața de 50 mp, situat în zona Ultracentrală din Timișoara, într-un imobil prevăzut cu lift, la etajul 1. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare sau continuarea exploatării investiționale. Proprietatea ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Hala industriala 1.411 mp, teren 2.068 mp - Acces TIR, Freidorf
11

Hala industriala 1.411 mp | Teren 2.068 mp | Zona Sud Timisoara | Acces TIR | Foxfort propune spre vanzare hala industriala situata in zona de sud a Timisoarei, langa centura, cu acces rapid catre autostrada si principalele artere importante ale orasului. Proprietatea are o suprafata utila de 1.411 ...

673 EUR/m2 | 1,411 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
8

apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc

Ofer spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc situat la parterul unui imobil cu 4 etaje. Se inchiriaza complet mobilat si utilat !Pentru detalii si vizionare pot fi sunata sau mesaj privat. Apartamentul este disponibil imediat. Suprafata utila 30 mp.

30 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Calea Aradului
4
38

De inchiriat apartament 2 camere in zona Calea Aradului

Apartament cu 2 camere bloc anvelopat, complet mobilat si utilat, in Calea Aradului, strada Deja, 50mp , etaj2 Pentru mai mule detalii sunati la numarul de telefon.

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Mehala
4
6

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Mehala

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Mehala,dispune de 47 mp,este amplasat la etajul 3,într-o zonă cu case vechi,străzi tradiționale și legături bune spre centrul orașului. Cartierul păstrează un aer distinct, apreciat de cei care preferă zonele cu identitate clară. Este mobilat si utilat,mutare ...

47 m2

Mehala, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

5800 mp Teren Intravilan Remetea Mare 197.200 eur Negociabil
3
5

Vand parcela 5800 mp teren in intravilanul extins Remetea Mare, FS 30 m, situat pe partea stanga pe drumul spre Bucovat, vis-a -vis de cartierul Maria Residence, categoria de folosinta Curti Constructii,certificat urbanism 40% POT, pret 34 euro mp negociabil.

5,800 m2

Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Aradului
3
8

Garsoniera de vanzare in zona Aradului

Se vinde garsoniera in zona Aradului, la etajul 2,avand o suprafata de 37 mp,se vinde utilata si mobilata exact cum se vede si in poze. Zona in care se afla ofera acces la mijloace de transport in comun,magazine,farmacii,terase,restaurante,etc. Daca sunteti interesati,sunati la nr de telelfon afisat ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Braytim
6
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Braytim. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Braytim, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2015, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1306 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
26

Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 cameră de închiriat, 36mp, situat la etajul 2. Se află la câteva minute de Universitatea de Vest Timișoara, ideal pentru studenți care doresc acces rapid la cursuri și bibliotecă. Zona oferă supermarketuri, cafenele și stații de transport în apropiere. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați ...

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia
3
14

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia

Se inchiriaza apartament cu 1 camera in zona Olimpia, utilat si mobilat complet, 30 mp utili, etaj 1. Liber acum!

30 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complexul Studentesc
4
157

Inchiriez apartament 2 camere, etj 1,zona Complex ,complet mobilat si utilat. Suprafata utila este de 45 mp.

45 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui
18
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1983, structura este de beton, ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
16

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona centrală, 33mp, etajul 2. Locuința este aproape de Facultatea de Litere și Facultatea de Științe Economice, fiind ideală pentru studenții care vor să fie aproape de centrul orașului. Acces rapid la transport public, restaurante și magazine. Pentru detalii suplimentare, ...

33 m2