Promovat
MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere
18
2

MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere

AV-Estate va propune spre vanzare duplex, cu 4 camere, decomandat, teren aferent de 330 mp, avand suprafata utila de 100 mp, terasa acoperita cu suprafata de 15mp, situat intr-un imobil in regim de inaltime P+1E, intr-o zona nou dezvoltata si linistita-Giroc, la 200m de asfalt. Compartimentarea imobilului ...

1829 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare cu 5 camere si 3 bai, zona Mehala
20
7

Duplex de vanzare cu 5 camere si 3 bai, zona Mehala

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Timisoara, zona Mehala, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 310 mp. Anul constructiei este 2021, structura ...

2964 EUR/m2 | 140 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Casa moderna de vanzare Ciarda Rosie Timisoara
20
3

Casa moderna de vanzare Ciarda Rosie Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, cu comision zero la cumparator, o casa individuala, situata in Timisoara, zona Ciarda Rosie, intr-un cadru rezidential linistit si elegant. Aceasta proprietate se remarca prin designul arhitectural modern, finisajele premium si dotarile de ultima ...

1945 EUR/m2 | 256 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
4

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap cu 3 camere zona Girocului
10
7

Ap cu 3 camere zona Girocului

Spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Girocului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -bucatarie -living -2 dormitoare, -2 bai Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este ...

80 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului
5
1

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului

Oferim un apartament cu 2 camere decomandat, pe strada Maresal A. Averescu, etaj 3, avand o suprafata utila de 50 mp. Se afla in proximitatea statiilor de transport in comun, magazine alimentare

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
42

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Soarelui, 39 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport,magazine și puncte de interes,fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces facil către centrul orașului. Pentru ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Steaua
3
99

apartament o camera de inchiriat in zona Steaua

Inchiriez apartament o camera decomandat , confort 1 , 30 mp zona Steaua in apropiere de Shopping City . Incalzirea se realizeaza prin Colterm . Mobilat ca in imagini , cu toate electrocasnicele incluse . Etaj 2

30 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc
3
191

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata recent, cu o suprafata de 32 mp, la etajul 4

32 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern
3
74

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern

Inchiriez apartament decomandat cu o camera , hol , bucatarie , baie , renovat recent , mobilat si utilat .Suprafata este de 30 mp , etaj 1 .

30 m2

Modern, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Traian
3

Garsoniera in zona Traian

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Traian, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 36 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata. Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare!

Traian, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - Etaj 2!
12

Lipovei - 3 camere - Etaj 2!

Propun spre vanzare un aprtament cu 3 camere, in zona Lipovei, aproape de Pizzeria Thalia si mijloace de transport; Apartamentul se afla la etajul 2 din 4; Suprafata utila de 54 mp, model decomandat, cu 2 balcoane inchis in PVC, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
28

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere - zona Telegrafului
5

Apartament 2 camere - zona Telegrafului

Inchiriez apartament cu doua camere situat in zona Telegrafului. Imobilul este situat la etajul 2 si se intinde pe o suprafata de 47 mp. Este compartimentat astfel: bucatarie+living , dormitor , baie. Imobilul este la 10 min distanta de mers pe jos de Iulius Town.

Telegrafului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Aproape de IULIUS TOWN! Ap cu 1 camera. DECOMANDAT!
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului; Este situata la parter INALT, model decomandat, 1 balcon inchis inclus in spatiul util; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Gheorghe Lazar
4

Apartament 2 camere zona Gheorghe Lazar

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona centrala, mobilat si utilat complet, la etajul 3, cu o suprafata de 50 mp, se accepta animale de companie, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii din apartament

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului - 3 camere. BLOC IZOLAT - Etaj 3 !
7
6

Aradului - 3 camere. BLOC IZOLAT - Etaj 3 !

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, aproape de Piata verde si de mijloace de transport. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc izolat termic; Model decomandat, cu un balcon inchis la bucatarie, vedere pe o singura parte (in fata), loc de depozitare (debara), geam la baie; Detalii ...

1797 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2