Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 53.4 mp utili, etaj 2/9, zona Aradului
4

ID Intern: P674 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat situat la etajul 2/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

2528 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de inchiriat zona Bălcescu
8

Spatiu de inchiriat zona Bălcescu

Proprietar ofer spre închiriere spațiu generos, cu o suprafață de aproximativ 140 mp, situat în zona Bălcescu. Imobilul beneficiază de o compartimentare versatilă și poate fi adaptat cu ușurință pentru diverse tipuri de activități: clinică medicală, grădiniță, salon de înfrumusețare, birouri sau alte ...

140 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu centrala proprie
8

Apartament cu centrala proprie

Imobilul este situat in zona Cetatii,in apropiere de Carefour,la parter. Este complet decomandat si detine centrala proprie.

2348 EUR/m2 | 23 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala termica proprie. Aproape de biserica din Girocului
8
2

Vand apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, 52 mp utili + BALCON inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, in zona Girocului, aproape de biserica. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere Zona  Sagului
5
1

Apartament 2 camere Zona Sagului

Închiriem un apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, situat in zona Calea Sagului , intr o zona excelenta aproape de mijloace de transport si magazine . Suprafata utila a apartamentului este de 55 m2 . Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil anvelopat cu 4 etaje. Pretul este negociabil ...

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Apartamentul este in zona Girocului. Mai multe informatii la numarul de telefon.

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
33

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Va oferim spre inchieriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii.Are o suprafata de 33 mp, etaj 3, într-o zonă foarte bine cotată, aproape de Piața Dacia și cu acces facil spre centrul orașului. Stații de autobuz și tramvai la 2 minute. Pet friendly animalele de companie sunt bineveni ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Bogdanestilor
3

Apartament cu o camera in zona Bogdanestilor

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Bogdanestilor,etaj 1, o suprafata de 25 mp, dotat cu centrala proprie,cu cheltuieli mici. Situat in zona linistita, este disponibil imediat. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

25 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei
5
40

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament 2 camere in zona Lipovei, 52 mp , etaj 2 , decomandat. Centrala termica , aparat de aer conditionat. Se vinde mobilat. Magazine in apropriere . Pretul este negociabil. Pentru detalii suplimentare , sunati.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate
6

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in Timisoara, zona Ultracentrala
7

Apartament cu o camera de inchiriat in Timisoara, zona P-ta Victoriei FOXFORT va propune spre inchiriere un apartament cu o camera, decomandat, situat in Timisoara, zona P-ta Victoriei, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1924, structura este de beton, ...

48 m2

Timisoara, Timis

Teren de vânzare în Biled 960 mp 2

Teren de vânzare în Biled 960 mp

Teren pentru construcție sau pentru investiție, spațios de 960 mp în Biled.

960 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Centrala proprie zona Piata Marasti
13

2 cam centrala proprie Centrala proprie zona Piata Marasti

De inchiriat apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, parter inalt, mobilat si utilat, Piata Marasti. Pret: 550 euro Tel: 0736173096, 0729057644

52 m2

CLINICI, Timisoara, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion
3
5

De inchiriat apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera, avand o suprafata utila de 33mp, fiind situat la etajul 2, in proximitatea apartamentului se afla magazine, mijloacele de transport. Apartamentul este pozitionat la 5 minute pietonal de facultati. Se inchiriaza pe o perioada lunga de timp. Pentru mai ...

33 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Fabric
5
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Fabric

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere chiar in zona Fabric. Apartamentul este disponibil din data de 15. Va asteptam la o vizionare. Dispune de o suprafata utila de 40mp, semidecomandat, la etaju 1. Aproape de statii de tramvai, la doar 5 min distanta, de Piata Traian, Carrefour.

40 m2