Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | 60 mp | Girocului   Timișoara | Centrala proprie si clima
9
3

Apartament 2 camere decomandat | 60 mp | Girocului Timișoara | Centrala proprie si clima

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere decomandate, situat în zona Girocului, Timișoara, etaj 4, cu o suprafață utilă de aproximativ 60mp. Apartamentul este bine compartimentat și oferă un spațiu confortabil pentru a fi locuit. Compartimentare: 1.living spațios 2.dormitor 3.bucătărie separată 4.baie 5.hol ...

60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 2 camere | Freidorf
7

Apartament spatios cu 2 camere | Freidorf

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4 intr-un bloc izolat cu acoperis, in zona Freidorf. Acesta se desfasoara pe o suprafata utila de 65mp si dispune de un balcon inchis. Compartimentarea: - Living spatios cu balcon deshis - Bucataria - ...

65 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
3
58

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Inchiriere garsoniera in zona Soarelui. Aproape de Spitalul Judetean, Complex Studentesc, Mc, magazine si mai ales transport in comun. Garsonierea era complet mobilata si utilata cu toate cele necesare. Avand o suprafata utila de 25mp si situata la etajul 3. Sunati la numarul de telefon.

25 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez spatiu SAD cabinete medicale, salon cosmetica, etc
18
7

Spațiu (SAD) avizat, de închiriat în clinică medicală, la standardele actuale (vestiar, rampă, spațiu deșeuri periculoase, cameră sterilizare, suprafețe lavabile, grupuri sanitare separate medici pacienti etc) Se preteaza pentru orice activitate legata de domeniul medical, dar și pentru alte domenii ...

24 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia
10
23

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia

De vânzare vilă mare individuală cu trei apartamente distincte cu intrări separate ,cu o suprafață totală de 240 mp.În curte mai există o construcție anexă cu bucurie de vară și garaj.Ternul totul este de 480 mp iar locația este în apropierea sălii Olimpia. Prețul solicitat de proprietar este de 410000 ...

1708 EUR/m2 | 240 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
20
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1942 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dorobantilor
3
9

De inchiriat garsoniera in zona Dorobantilor

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Dorobanti, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 28 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata. Se afla la prima sa inchiriere. Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare!

28 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Teren intravilan-zona Industriala
4

Teren intravilan-zona Industriala

De vânzare teren intravilan 50000 mp ,cu un front stradal de 200 m la Drumul Național DN 59 ,localizat pe partea stanga inainte de centura si pasaj. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim
8
3

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim - 450 EUR lună Descriere: Disponibil imediat pe termen lung (minim 1 an), apartament nou, modern, 55 mp, in zona Braytim. Situat în parterul unui bloc cu lift, apartamentul este complet mobil și utilizabil, cu incălzire prin centrală proprie pe gaz. Facilități: Localizare: ...

55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aradului- CORA- str București
2
5

Aradului- CORA- str București

De vânzare teren intravilan str București 1505 mp front stradal 34,toate utilitatile, asfalt, str București ( zona Aradului-Cora).Terenul e format din două parcele de 753 mp si 752 mp fiecare având un front stradal de 17 mp.Prețul solicitat de proprietar este de 200 Euro mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina
4
113

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 3,suprafata utila 45 mp, bloc de caramida. Are centrala termica proprie pe gaz, cablu TV, cablu internet. Ofer si cer seriozitate.

45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Șag-Mănăstire,1 2 duplex parter
8
21

Șag-Mănăstire,1 2 duplex parter

De vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime pe Parter, situat in Sag, zona Manastire, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 90 mp si teren 250 mp,împrejmuit cu gard de placi de beton . Alei din jur împrejur și spațiul de parcare din beton amprentat. Structura casei :beton, material ...

1278 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
123

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata complet, foarte aproape de mijloacele de transport. Se afla la etajul 3, cu o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blascovici 230e
3

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blascovici 230e

Apartamentul este situat in zona Blascovici etaj 1 constructie noua, mobilat si utilat complet, mobilier nou, cabina de dus cu hidromasaj. Dispune de o suprafata 32 mp.

32 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Steaua
3
9

De inchiriat apartament 1 camera in zona Steaua

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Steaua,la etajul 1,suparafata de 30 mp, acesta fiind mobilat si utilat. In apropiere se afla centre comerciale,magazine,Mall Sag,mijloace de transport in comun. Apartamentul dispunde de un loc de parcare inclus in pret! Pentru mai multe detalii ...

30 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
88

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Inchiriem garsoniera in zona Girocului , str Martir Dumitru Juganaru , decomandata , semimobilata , etaj 1 . Suprafata 24 mp.

24 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1   2 Duplex cu etaj, PARTA
7

1 2 Duplex cu etaj, PARTA

De vânzare casa cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară.Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă foarte buna ...