Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere la parter in Braytim complet finalizat
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Braytim. Drumul de acces spre imobil este in curs de asfaltare, termenul fiind luna septembrie. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 de minute. Imobilul se vinde la ...

1655 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu  3 camere in zona Tipografilor
5
34

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Tipografilor

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 3 camere , complet mobilat si utilat in zona Tipografiilor. Apartamentul are o suprafata de 66mp si se afla la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 10.

66 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - bloc nou - finalizat - Timisoara Nord - 110.000 euro
20
2

Apartamentul are 2 camere, cu suprafata utila de 52 mp +terasa 3 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt inclusesi 1 loc de parcare. Pret ...

2212 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 camere, predare la cheie, Torontalului
20

APOSTU ESTATE are placearea de a va oferi spre vanzare la cumparator apartamente cu 2 camere in zona Torontalului. Deasemenea apartamentele cu 2 camere de la parter sunt prevazute si cu o terasa spatioasa numai buna prentru un moment de relexare sau pentru serile cu prietenii. Apartamentele se vand ...

1912 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina
3
40

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina

Inchiriez apartament 1 camera bine intretinut. Izolat, utilat, termopane, centrala proprie. Suprafata utila este de 35 mp. Etaj 1.Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez 1 camera decomandat in zona Centrala
3

Inchiriez 1 camera decomandat in zona Centrala

Închiriez pe termen lung apartament 1 camera decomandat conf 1, într-un bloc de apartamente , 36mp , etaj 4 mobilat si utilat. Pt mai multe detalii ma puteti contacta telefonic!