Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei,Timisoara
20
6

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei,Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, la parter Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 56 mp utili si este compartimentat astfel: - hol de acces - living - 2 dormitoare - bucatarie deschisa - 2 baie ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, Zona Sagului,aproape de Shopping City
10

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de mall, parcuri, scoli, gradinite si centre ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
19

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Apartament 2 camere in zona Buziasului
5

Apartament 2 camere in zona Buziasului

Oferim apartament 2 camere in zona Buziasului, chiar pe colt cu AEM. Blocul este la 5 minute de statia de tramvai si de toate facilitatile in zona ( Lidl,Penny,banci,etc.), 48 mp2, la etajul 2 4. Mobila din apartament este noua si totul este proaspat renovat.

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vaznare in zona Spitalul Judetean
5
5

Apartament cu 2 camere de vaznare in zona Spitalul Judetean

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean,la etajul 1,cu o suprafata de 51 mp,se vinde utilat si mobilat,exact cum se vede in poze. Zona este una buna si de interes,cu acces usor la Spitalul Judetean,magazine,supermarketuri,parcuri,piete,banci,farmacii,etc. Apartamentul ...

1706 EUR/m2 | 51 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de inchiriat langa piata Giroc, pretabil spatiu pentru burgeri, shaorma, 55 mp
1
7

De inchiriat spatiu comercial, pretabil pentru food: burgeri, shaorma, magazin, 55 mp (cu posibilitatea de a inchiria o suprafata mai mare), amenajat, zona P-ta Giroc, curent trifazic, utilaje, pret de 1000 Euro+comisionul agentiei imobiliare de 50% din prima chirie. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Lipovei - loc de parcare, balcon
10
1

Apartament 3 camere, Lipovei - loc de parcare, balcon

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2006, structura beton, ...

1779 EUR/m2 | 104 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Take Ionescu
3

Garsoniera in zona Take Ionescu

De inchiriat o garsoniera cu o suprafata de 23 mp , se afla la etajul 3 în zona Take Ionescu la aproximativ 10 minute mers pe jos de mall , facultate medicina , parcul copiilor.

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Complexul Studentesc
4
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complexul Studentesc

Apartament de inchiriat in zona Complexului Studentesc,suprafata de 27 mp, etajul 2. Acces rapid la campus și mijloace de transport. Are toate dotarile necesare,masina de spalat,aragaz,frigider. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati!

27 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat spatii pentru birouri amenajat lux, zona P-ta Unirii
9
5

De inchiriat spatiu pentru birouri amenajat lux, zona ultracentrala, P-ta Unirii, cladire istorica in curs de reamenajare totala, et. 1, 2 si masarda, posibilitate de inchiriere separat sau toata cladirea, incalzire centrala pe gaz, clima. La etajul 1 suprafata este de 275 mp, la etajul 2- 288 mp, iar ...

275 m2

Unirii, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi
6
7

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi

De vanzare spatiu comercial, actual productie si desfacere brutarie, cu magazin de prezentare la parter, iar la etaj birou, cu vestiare, bai, depozit, cuptoare și utilaje, in zona Tipografilor. Spatiul este inchiriat la 1000 euro luna, contract pe 5 ani. Suprafata spatiu 117 mp cu teren in folosinta ...

2051 EUR/m2 | 117 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Spitalul Judetean
5

Apartament 3 camere Spitalul Judetean

Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, loc de parcare, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere,93 mp,spatios si  luminos, inaltime 3m, Complexul Studentesc
10
1

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere,93 mp,spatios si luminos, inaltime 3m, Complexul Studentesc

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere in zona Complexului Studentesc, bloc in asociatie, etaj 3, suprafata utila 93 mp, living+dining 60 mp, geamuri pereti cortina, foarte luminos, inalt de 3 m, centrala proprie, clima, incalzire in pardoseala, 2 bai, bucataria mobilata, pret 165.000 Euro, negociabil+comisionul ...

1774 EUR/m2 | 93 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Cetatii
7

Apartament 3 camere zona Cetatii

Inchiriere apartament cu 3 camere in zona Cetatii, nou renovat, la etajul 3, suprafata utila 73mp. Complet mobilat si utilat, se inchiriaza imediat! Apartamentul dispune de centrala proprie, AC si loc de parcare! Este aproape de altfel si de mijloace de tranport si magazine! Nu ezitati sa sunati la numarul ...

Cetatii, Timisoara, Timis

De inchiriat spatiu pentru birouri 110 mp, in cladire de birouri, zona Bv. Cetatii
6
3

De inchiriat spatiu pentru birouri in cladire de birouri, etajul 3, 110 mp util, spatiu este compartimentat, grupuri sanitare si chicineta, amenajat, locuri parcare. Pret 8 Euro mp+TVA+taxe de serviciu (estimat 3,5 Euro+TVA). Telefon 0744388832, Agentia imobiliara Ralf Consulting.

110 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Teren de inchiriat

Teren de inchiriat

Teren disponibil pentru închiriat . 500mp. Locatia Sanmihaiul German.

500 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
9

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in Calea Sagului, suprafata utila 47mp, etaj 4 5, bloc cu acoperis. Apartamentul este decomandat, utilat cu toate cele necesare. Dispune de centrala proprie si clima. In apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la ...