Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, vedere pamoramica, Dacia, Timisoara
9

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-un bloc anvelopat la etajul 10/10 si boxa inscrisa in CF din zona Dacia, Timisoara, jud. Timis Apartamentul dispune de 74 mpu si este compartimentat astfel: hol de acces in toate camerele, living spatios si luminos ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
casa Iosefin
10
7

casa Iosefin

oferim spre vanzare o casa ,caramida, parter + mansarda,la parter este baia cu geam si o camera,la mansarda este bucatarie+liwing micut open space.terenul este 458 mp,acces auto.in curte mai este o anexa pt demolat. si eventual posibilitate de construire o casa noua.utilitati: apa,canal si curent trifazic.cladirea ...

2500 EUR/m2 | 70 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Bucovinei 2 Camere | 53mp + 8mp Balcon Etaj 1 | Ventiloconvectoare
15

Renaissance Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Bucovinei, la etajul 1 al unui imobil tip boutique, cu doar 6 apartamente, construit in anul 2025. Locuinta beneficiaza de o suprafata utila de 53 mp, la care se adauga un balcon ...

2472 EUR/m2 | 53 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
6
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera,in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 38 mp,se inchiriaza mobilat modern si uitlat complet. Zona ofera statii de transport in comun,magazine. Pentru detalii sau vizioanri,sunati la nr de tel din anunt!

38 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vând apartament decomandat cu  POD pe toata suprafata  si BOXA  Braytim
10
3

Vând apartament decomandat cu POD pe toata suprafata si BOXA Braytim

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 54 mp, balcon spatios Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) + boxă inclusă Dotări: climă, centrală proprie , incalzire in pardoseala Loc ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Central, 4 camere, 2 bai, 2baloane, centrala proprie
20
4

Central, 4 camere, 2 bai, 2baloane, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament in centrul orasului langa Punctele Cardinale, Tribunal, 5 minute pe jos de Piata Unirii. Intr-un imobil izolat termic cu 10 etaje si lift reconditionat. Apartamentul se afla la etajul 4 si dispune de 4 camere, 2 bai, 2 holuri, 2 balcoane, bucatarie mare cu camara ...

1856 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Telegrafului
6
33

De vanzare apartament cu 2 camere zona Telegrafului

Oferta de vanzare pentru un apartament cu 2 camere in zona Telegrafului. Apartamentul este complet mobilat si utilat, cu o suprafata de 54mp, la etajul 1 al blocului cu lift. Se vinde chiar incepand cu data de 1. Pozitionat aproape de magazine si mijloace de transport. Pentru mai multe detalii sau ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Balcescu Elisabetin
3
2

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin,pe Bulevardul Victor Babes,situata la etajul 1,cu o suprafata de 27 mp,se inchiriaza uitlata si mobilata complet. Situat intr-o zona linisitita,ofera un acces facil la mijloace de transport in comun,diverse magazine,centre comerciale,farmacii,terase,restaurante,banci,etc. Apartamentul ...

27 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Mehala, Mobilat, Utilat, Bloc nou, Loc parcare in CF
7

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 3 / 3 , 3 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

3223 EUR/m2 | 40 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Mehala
4
3

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Mehala

Dam spre inchiriere in zona Mehala un apartament cu 2 camere. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 45mp, este la etajul 1, decomandat. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze, disponibil pentru vizionari. Se primesc animele de companie, familie, straini, fumatori. Sunati pentru ...

45 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Mobilat si Utilat Complet, Parcare Subterana
10

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 6 / 11 . 6 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2524 EUR/m2 | 57 m2

aradului, Timisoara, Timis

Ap 4 camere Dacia - Circumvalatiunii, etaj 2, CT, negociabil
20
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...

1694 EUR/m2 | 62 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Telegrafului
3
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Telegrafului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Telegrafului, aflat la etajul 1, avand o suprafata utila de 32 mp, mobilat si utilat conform pozelor! Se accepta credit bancar. Apartamentrul este foarte aprope de mijloacele de transport in comun, facultati. Pentru mai multe detalii, asteptam ...

1563 EUR/m2 | 32 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
3
15

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera pe termen lung, str. Daliei, etaj 2. Are o suparafata de 29mp. Va asteptam la o vizionare! Sunati la numarul de telefon afisat!

29 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Torontalui, Nemobilat, Bloc Nou, Loc de parcare inclus
6
1

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 / 3 , 5 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC
8

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1 decomandat, situat in zona Aradului intr-un bloc turn la etajul 6 din 6 cu lift, suprafata utila 70 mp, cu vedere pe doua parti, 2 bai(cu vana si geam, cabina de dus), 1 balcon, clima, incalzire cu centrala proprie, geamuri tip termopan, ...

1943 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună
8
1

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună

Va propunem spre vanzare un apartament cu o cameră in zona Complexului Studențesc (vis a vis de Rompetrol), in clădire istorică renovată la curte comună, cu vecini civilizati. Apartamentul este la un parter inalt din 1 cu acoperis de tigla, suprafata de 25 mp. Dispune de spațiu de depozitare la demisol ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Iulius Mall
6
23

De vanzare apartament cu 2 camere zona Iulius Mall

Apartamentul se afla la parterul unui bloc de locuinte, cu o suprafata de 73mp, reabilitat termic, la adresa Calea Sever Bocu, vizavi de parcarea supraetajata de la Iulius Mall. Accesul in apartament se face separat de casa scarii, pe o alee, prin gradina din fata imobilului. Apartamentul este complet ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere semidecomandat, zona Tipografilor (Medicina, Unirii)
18
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu -Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes. Este model confort 1, semidecomandat, cu suprafata de aprox 48 mp. Exista posibilitatea montarii centralei proprii. Este format din: - Bucatarie ...

2543 EUR/m2 | 46 m2