Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat, 69mp utili, zona Sagului, Timisoara
12
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat la mansarda unui imobil cu 4 etaje + mansarda, afla in zona Sagului, in Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 69mp, compartimentata astfel: - 2 dormitoare - 1 sufragerie - 1 bucatarie spatioasa - ...

1377 EUR/m2 | 69 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 cam bloc nou
13
1

Apartament 2 cam bloc nou

Va propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un bloc nou din Giroc pe o stradă asfaltata, iluminata, fara trafic. Locuința este la etajul 2, are o terasă foarte mare, toate utilitățile, baie cu gem, bucătărie separat. Dispune de loc de parcare privat. Pentru detalii suplimentare și ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere  – Calea Buziașului 64 mp utili
8

3 camere – Calea Buziașului 64 mp utili

Apartament 3 camere renovat – Calea Buziașului 360 grade imobiliare Descoperă un apartament confortabil și complet pregătit pentru mutare, situat într-o zonă bine conectată din Timișoara, pe Calea Buziașului. ✨ Caracteristici principale: • 3 camere semidecomandate • Suprafață utilă: 64 mp | Suprafață ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3
229

garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc

Ofer spre inchiriere o garsoniera in zona Complex Studentesc situata la etaju 1, cu o suprafata de 30 mp, dispune de toate utilitatile inclusiv centrala proprie, mobilata modern si utilata complet cu bucatarie open space si balcon inchis !

30 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare
9

BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2024, integral din caramida, la etajul 2, cu o suprafata utila de 48 mp, cu incalzire prin pardoseala, se vinde cum se vede in poze, loc de parcare inclus, pret 95.000 euro. Zona BRAYTIM Tel. 0734744765

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandate Dacia
4
1

Apartament cu 2 camere decomandate Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandate la etajul 4 4, bloc anvelopat. Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Suprafata utila fiinde de 45mp plus 4mp balcon

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Telegrafului cu centrala proprie
4
155

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet, se afla la etajul 2, avand o suprafata de 32 mp.

32 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil Imediat.Renovat Complet.Centrala Proprie!
18

Disponibil Imediat.Renovat Complet.Centrala Proprie!

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Direct de la proprietar-Duplex PREMIUM, asfalt, Torontalului - Metro
10
7

Proprietar vand DUPLEX PREMIUM in zona Torontalului - Metro 2 (UAT Timisoara), PUZ nou de locuinte situat la 10 minute de Iulius Mall, asfalt, toate utilitatile dimensionate corect (apa, gaz, canal, curent, internet, iluminat stradal), constructie P+1E, 109 mp utili + 17 mp utili terasa acoperita si ...

2651 EUR/m2 | 109 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
17
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Destiantia imobilului este SAD, anul constructiei ...

3012 EUR/m2 | 46 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 camere.Mobilat si Utilat.67 mp utili.Langa Eso!
11

3 camere.Mobilat si Utilat.67 mp utili.Langa Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 125.000 euro usor negociabil Tel 0734 744 765

1866 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!
3
5

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!

Vand doua parcele de teren intravilan pentru locuinte colective, regim de inaltime P+2E+Er, 1479mp + 1641mp, asfalt, toate utilitatile, pret 240 euro mp, tel .

1,479 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!
17

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!

De vanzare cu 0% COMISION, duplex cu 4 camere , FINALIZAT, pe parter si etaj, integral din caramida, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips izolator fonic, imobil izolat cu polistiren de 15 cm pe exterior, placă de beton peste etaj și izolație cu 2 randuri de polistiren extrudat, aspirator ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Calea Aradului
5
23

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Calea Aradului

Apartament cu 2 camere semidecomandat de inchiriat in zona Calea Aradului,dispune de o suprafata utila de 48 mp,este situat la etajul 2,aproape de Iulius Town,într-o zonă în care traficul,magazinele și liniile de transport creează un ritm intens. Poziția permite acces facil spre campusuri, birouri și ...

48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Direct dezvoltator- 3 camere, 70.7mp utili + 25mp utili terasa, 130.000 euro TVA si parcare inclusa!
10
7

Vand apartament 3 camere in bloc nou cu 6 apartamente, etaj 2, 70.7mp utili + 25.5mp utili terasa acoperita, 2 bai, 2 apartamente pe nivel, pret 130.000 euro, zona Torontalului - Metro 2, tel Date tehnice: - Panouri solare pentru apa calda menajera - Caramida porotherm 25cm WIENERBERGER - Termosistem ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!
16

COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!

De vanzare cu 3 camere, FARA COMISION, in zona BRAYTIM, bloc cu Lift, la etajul 1, decomandat, cu 2 balcoane, bucatarie inchisa, dressing ce se poate amenaja si ca a 2 baie avand toate utilitatile trase, mobilat si utilat complet, incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare din care unul este SUBTERAN. Pret ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
33

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,locatia se afla in spate la BRD, pe strada Simion Barnutiu,suprafata de 32 mp, etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu masina de spalat vase,masina de spalat noua, bucatarie cu mobilier nou,frigider,microunde,etc. Foarte ...

1688 EUR/m2 | 32 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Garsoniera - zona Balcescu
3
2

Garsoniera - zona Balcescu

Inchiriez garsoniera cu o suprafata de 25 mp, utilata si renovata recent, centrala proprie pe gaz la etajul parter

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
5
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera in zona Dacia, la etajul 1, dispune de o suprafata de 25 mp, cu costuri mici. Este complet utilata si mobilata. Aproape de Iulius Mall si mijloace de transport in comun.