Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita,la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 25 mp,utilat si mobilat complet. Zona este una buna,care ofera acces la numeroase puncte de interes cum ar fi magazine,piete,parcuri,gradinite,scoli,farmacii,mijloace de transport RATT,dar si alte obiective. Inchirierea ...

25 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Steaua
3
23

De inchiriat apartament 1 camera in zona Steaua

Inchiriez un apartament modern, situat în zona Steaua, vis a vis de Shopping City Mall. Apartamentul are o suprafaţă utilă de 37 mp, etajul 4. Facilităţi: Acces rapid la transport în comun chiar in fata blocului Parcări disponibile în zonă Aproape de magazine, restaurante şi servicii diverse

37 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament  1 camera in zona Medicina
5
166

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina

Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

inchiriere un apartament doua camere pe Calea Torontalului
4
5

inchiriere un apartament doua camere pe Calea Torontalului

Se ofera spre inchiriere un apartament doua camere pe Calea Torontalului situat la etajul 1 intr un bloc construit in 2020 si dispune de lift. Suprafata este de 65 mp , dispune de finisaje de calitate . dar si de alte facilitati. Se inchiriaza mobilat si utilat

65 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat -Dacia
4

Apartament de inchiriat -Dacia

Se propunem spre inchiriere 2 camere in zona Dacia , avand o suprafata de 46 mp ,etajul 4. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces facil catre zonele centrale . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati telefonic !

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi
6
7

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi

De vanzare spatiu comercial, actual productie si desfacere brutarie, cu magazin de prezentare la parter, iar la etaj birou, cu vestiare, bai, depozit, cuptoare și utilaje, in zona Tipografilor. Spatiul este inchiriat la 1000 euro luna, contract pe 5 ani. Suprafata spatiu 117 mp cu teren in folosinta ...

2051 EUR/m2 | 117 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De inchiriat spatii pentru birouri amenajat lux, zona P-ta Unirii
9
5

De inchiriat spatiu pentru birouri amenajat lux, zona ultracentrala, P-ta Unirii, cladire istorica in curs de reamenajare totala, et. 1, 2 si masarda, posibilitate de inchiriere separat sau toata cladirea, incalzire centrala pe gaz, clima. La etajul 1 suprafata este de 275 mp, la etajul 2- 288 mp, iar ...

275 m2

Unirii, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona CETATII
7

Apartament 3 camere zona CETATII

Inchiriere apartament cu 3 camere in zona Cetatii, nou renovat, la etajul 3, suprafata utila 73mp. Complet mobilat si utilat, se inchiriaza imediat! Apartamentul dispune de centrala proprie, AC si loc de parcare! Este aproape de altfel si de mijloace de tranport si magazine! Nu ezitati sa sunati la numarul ...

Cetatii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
6

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Va oferim un apartament cu o camera in zona Lipovei, la etajul 2, avand o suprafata utila de 30 mp, se accepta animale de companie! Apartamentul este aproape de mijloacele de transport in comun si magazine. Pentru mai multe detalii va rog sa apelati numarul de telefon!

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului
3
12

De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului

Va prezentam un apartament cu o camera in zona Torontalului la 5 minute de mers pana la VOX, este mobilat si utilat complet. Apartamentul este disponibil imediat. Este situat la etajul 1, avand o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie

30 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament  1 camera in zona Aradului
3
38

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Inchiriez apartament 32 mp , parter , mobilat si utilat modern in Calea Aradului , zona Piata Verde . Pt mai multe detalii va rog sa ma contactati!

32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Piata 700
8
1

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Piata 700

De inchiariat, apartament cu 2 cameree, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, situat la parter, mobilat si utilat, Piata 700. Pret: 450 euro Tel: 0736170308

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Aproape de Zone 2. Mobilata si utilata modern. Bucatarie inchisa. 2 Bai
7
5

Vand casa, in zona Calea Urseni, aproape de restaurantul ZONE2. Compartimentare: Parter: living, bucatarie inchisa, baie, terasa de 14 mp; Etaj: 2 dormitoare, baie, hol, balcon; Pod: spatiu depozitare. Casa beneficiaza de incalzire in pardoseala, cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 ...

2012 EUR/m2 | 78 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de inchiriat langa piata Giroc, pretabil spatiu pentru burgeri, shaorma, 55 mp
1
7

De inchiriat spatiu comercial, pretabil pentru food: burgeri, shaorma, magazin, 55 mp (cu posibilitatea de a inchiria o suprafata mai mare), amenajat, zona P-ta Giroc, curent trifazic, utilaje, pret de 1000 Euro+comisionul agentiei imobiliare de 50% din prima chirie. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
10

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13
2

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat spatiu pentru birouri, mansarda, 190 mp, cladire istorica renovata in zona P-ta Unirii
5

De inchiriat spatii pentru birouri la mansarda al unei cladiri istorice recent renovate, zona P-ta Unirii, open space in suprafata de 190 mp, amenajat lux, parchet, pret 11 Euro mp+TVA +comisionul agentiei imobiliare. Agentia Imobiliara Ralf Consulting, telefon 0744388832. La vizionare se semneaza ...

190 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2