Promovat
CI651 Casa 3 camere,Iosefin - Gara de Nord
7
4

CI651 Casa 3 camere,Iosefin - Gara de Nord

Agentia AV Estate va ofera spre vanzare o Casa situata in Timisoara,in zona Iosefin,aproape de Gara de Nord ,la cateva minute de Jandarmerie. Casa este o constructie 2026, are aprox. 60 mp utili si dispune de 2 camere,si living cu bucatarie open space ,baie cu geam.Suprafata terenului este de 300mp Imobilul ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
4

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie
14
1

Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie

De vanzare garsoniera situata in zona Lipovei la parterul unui bloc de patru nivele.Este amenajata pentru a oferi confort intr-un spatiu compact.Ideala pentru o persoana sau un cuplu,are toate facilitatile necesare pentru a locui.Spatiul eficient compartimentat,usor de intretinut este o investitie foarte ...

2350 EUR/m2 | 14 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
3

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei!! Garsoniera se inchiriaza exact ca in poze. La 10-15min de Facultatea de Medicina. Este decomandata, formata din camera, baie, bucatarie. Se inchiriaza urgent. Situata la etajul 2, are o suprafata utila de 40mp. Va asteptam la o vizionare.

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera in zona Aradului
4

Apartament cu 1 camera in zona Aradului

Inchiriez apartament cu o camera, in zona Aradului la et 2 , 2 minute pana la statia de tramvai si marketuri. Apartamentul are 32mp. Mobilat complet, utilat cum se vede in poze. Dispune de centrala proprie, aer conditionat . Inchiriere pe termen lung.

32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Garii
3

Garsoniera zona Garii

ofer spre inchiriere garsoniera, la etajul 3, cu o suprafata de 19 mp. Bloc izolat, cu acoperis. Aceasta a fost recent renovata si este complet mobilata si utilata, TV, masina spalat, plita electrica, frigider. Este foarte aproape de mijloacele de transport. Consumurile sunt mici.

Garii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona Torontalului
7

Apartament 2 camere Zona Torontalului

Oferim spre inchiriere 2 camere in zona de N langa Iuius Town 56 mp2 la etajul 2. În apropierea blocului se găsesc multiple puncte de interes precum: grădiniță, școală, piață alimentară, cafenele, farmacii, etc. Langa Iulius Mall zona de interes important pentru cei ce desfasoara activitate in zona. Beneficiile ...

Torontalului, Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Complex
3
1

garsoniera de inchiriat in zona Complex

Inchiriez garsoniera LIBERA IMEDIAT! Recent renovata,totul nou si de calitate,perfect pentru 1-2 persoane, se accepta animale de companie . Suprafata 22 mp , etaj 3

22 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Gheorghe Lazar
5
74

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Gheorghe Lazar

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , 45 mp, etaj 2 finisat, utilat si mobilat complet, zona Gheorghe Lazar compartimentat astfel : 2 camere, bucatarie, baie, cu facilitati in zona . Pt mai multe inf . sunati la nr afisat in anunt!

45 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Se inchiriaza in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, gata de mutare. Dispune de o suprafata utila de 47mp la etajul 2 4. Este decomandat, are dormitor, living, bucatarie. Zona linistita, aveti in apropiere atat Iulius Mall cat si alte marketuri si mijloace de transport in comun. Va asteptam cu mare ...