Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
21

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona Girocului, situat la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp. Garsoniera este mobilata si utilata complet

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, lift, zona Sagului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, luminos, semidecomandat, confort 1 situat, in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 10 intr-un bloc anvelopat cu lift si are o suprafata de 60 mp. Compartimentare: - Hol de ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3000 mp - Selgros - P+ 4E - Servicii - Comert
3

3000 mp - Selgros - P+ 4E - Servicii - Comert

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare teren curs constructii situat in imediat vecinatatea Selgros. Terenul are o suprafata utila de 3050 mp si beneficiaza de certificat de urbanism cu regim P+ 4E, CUT 0.85%, POT 80% si inaltime 19 m. PRET 1.000.000 EURO. Contact: 0732 608 477.

3,050 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamentu cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
39

Apartamentu cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Spre inchiriere un apartament cochet, mobilat si utilat chiar in zona Girocului, aproape de Parc Lidia, Strada Mures. Statii de autobuz la doar 5min pe jos. Apartamentul este decomandat, la etajul 1 si are o suprafata de 55mp. Va asteptam la o vizionare.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Buziasului
3
5

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Buziasului

Va prezentam un apartament cu o camera in zona Buziasului, aproape de Profi, Sens AEM, apartamentul dispune de o suprafata totala de 25 mp, fiind mobilat si utilat complet, aflandu-se la etajul 2. Se accepta animale de companie de talie mica!

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Iosefin
4

Garsoniera in zona Iosefin

Inchiriez garsoniera la etajul 1 cu o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet.

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
6

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii
4
1

Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii

Oferim apartament 2 camere, Circumvalatiunii colt cu Gh Lazar, intre Billa si Kaufland aproape de Mall, P-ta 700, parcul Botanic, decomandat, etaj 3 10, la bulevard cu vedere in spate fara zgomotul de trafic, 50 mp, 2 camere confort 1, bucatarie spatioasa cu loc de luat masa. Disponibil imediat.

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Duplex cu 3 camere si teren de 450 mp la curte comuna, zona Sagului
20
2

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 102 mp si teren 450 mp. Anul constructiei este 1960, structura caramida, material ...

1814 EUR/m2 | 102 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Olimpia-Stadion
5
19

De vanzare apartament 2 camere in zona Olimpia-Stadion

Vand apartament cu 2 camere decomandat la etajul 3 5 cu o suprafata utila de 48 mp, mobilat si utilat complet cu posibilitate de montat centrala proprie.

1563 EUR/m2 | 48 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
5

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

De inchiriat apartament cu o camera situat in zona Aradului in spatele spitalului Premiere. Este mobilat exact ca in fotografii si are centrala proprie pe gaz. Etaj 1 , suprafata 30 mp.

30 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si balcon generos - zona Aradului
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, unde ai spatiu si multa lumina naturala, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aproape de toate punctele de interes (scoli, gradinite, centre comerciale, mijloace ...

2143 EUR/m2 | 56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2