Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren cu pozitionare excelenta-bloc 25 apartamente
1

Teren cu pozitionare excelenta-bloc 25 apartamente

REX Imobiliare, va ofer acum oportunitatea achizitionarii unui teren generos cu destinatie rezidentiala pentru 25 apartament in zona Torontalui. Terenul in suprafata de 1450mp, cu un front generos de 40ml, cu, certificat de urbanism cu urmatorii coeficienti regim de inaltime S+P+2E+Er, POT: 35%, CUT:1.3 ...

1,450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Gheorghe Lazar
3
18

De inchiriat garsoniera in zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre inchiriat garsoniera in zona Gheorghe Lazar,la etajul 3, cu o suprafata de 26mp, intr-o zona bine cotata din Timisoara,este utilata si mobilat modern. Zona ofera acces facil la marketuri, mijloace de transport in comun, Iulius Mall,foarte apropae de partea centrala a orasului. Pentru a ...

26 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
5
54

Apartament cu o camera in zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului,pe strada Martir Dan Carpin,suprafata de 35 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla diverse centre comerciale,farmacii,banci,scoli,gradinite,licee,etc. Rog si ofer seriozitate.

1714 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De vânzare casa individuala, 4 camere, zona Ultracentral, Timișoara
5
9

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala, moderna, situata in zona Ultracentral, ideala atat pentru locuinta, sediu firma, cat si pentru investitie (birouri, regim hotelier, cabinet, etc.), fiind gandita in acest moment ca doua apartamente cu o camera si bucatarie ptr. sistemul hotelier. Imobilul ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
47

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera la etajul 3 cu o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet

23 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii
5
35

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii. Este la etaj 1 si are o suprafata de 58mp. Aproape de transportul in comun si Supermarketuri. Se inchiriaza complet mobilat si utilat! Primim si animale de companie. Alte informatii doar la numarul de telefon.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Modern
3
2

De inchiriat garsoniera in zona Modern

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Modern, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 25 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata. Va asteptam la vizionare!

25 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat zona  Complex Studentesc
3
84

Apartament cu o camera de inchiriat zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament 1 camera in zona Complexului Studentesc,complet mobilat si utilat . Imobilul este situat la etajul 2 si dispune de o suprafata de 24 mp. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !

24 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Centrala
5
119

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Centrala

Inchiriere apartament 3 camere , zona centrala , vis a vis de Catedrala cu vedere spre Parcul Central. Apartamentul este renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 60 mp , cu balcon , situat la etajul 7 . Nu se accepta animale de companie .Este disponibil imediat!

60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Cetatii
4

Garsoniera in zona Cetatii

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Cetatii, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 31 mp. Detine centrala propie si aer conditionat. Se afla la prima sa inchiriere. Va asteptam la vizionare!

Cetatii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Dacia
5
15

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia

De inchiriat ap 2 camere, decomandat , zona Dacia, 55 mp, amenajat recent, intretinut, aflat la prima inchiriere, se inchiriaza mobilat si utilat.

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 2, bloc nou, cu loc de parcare, Aradului- V1450
9
5

ID intern: V1450 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Aradului FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in zona Aradului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu 8 etaje, an constructie 2020, structura beton, suprafata utila de 54 mp, fiind structurat astfel: - ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc
3

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
6
7

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Soarelui, in apropiere de Spitalul Judetean,la etajul 3,cu o suprafata de 26 mp,utilat si mobilat complet,cu toate cele necesare. Apartamentul ofera un acces facil catre Complex Studentesc,Spital Judetran,MC,dar si diverse magazine. Se accepta si animale de companie,daca ...

26 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere in zona Lipovei
5
46

De inchiriat apartament 3 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.

60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamnet 1 camera  , Zona Take Ionescu
2
13

Apartamnet 1 camera , Zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,langa ISHO,la etajul 1,suprafata de 27 mp, se vinde complet utilat si modern mobilat Zona este una linistita,fiind perefct pentru investitie datorita pozitiei sale bune. Apartamentul are masina de spalat,TV smart,clima,geam termopan ,frigider,microunde,canapea ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
16

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Punctelor Cardinale
3
40

Garsoniera de inchiriat in zona Punctelor Cardinale

Garsoniera de inchiriat , insorita si confortabila , situata langa Punctele Cardinale. Este mobilă și electrocasnice, inclusiv aer condiționat în camera. Se intinde pe o suprafata de 30 mp , situata la etajul 4. Pentru mai multe detalii , nu ezitati sa ne contactati!!

30 m2

Punctele%25252bCardinale, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Olimpia
5
1

Apartament 3 camere zona Olimpia

Inchiriez apartament cu 3 camere , mobilat si utilat in zona Olimpia , etaj 1 din 4 , suprafata 70 mp , cu spatii de depozitare