Promovat
 Apartament 2 camere de vanzare pe Aradului
4
12

Apartament 2 camere de vanzare pe Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, garaj, zona Girocului, Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 90mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...

1661 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Badea Cartan
3
212

De inchiriat apartament 1 camera in zona Badea Cartan

Oferim apartament cu o camera zona Badea Cartan, 33mp2, intr-un bloc izolat termic, etaj 2. Este mobilat si utilat. Dotari: ferestre cu geam termopan, gresie si faianta, parchet laminat, frigider, masina de spalat. Cheltuielile la incalzire sunt foarte mici.

33 m2

Badea%2bCartan, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
4
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp. Apartamentul este situat la 5 minute pietonal de Iulis Mall. Se accepta animale de companie. Apartamentul este disponibil imediat.

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala  PREMIUM   cu 4 camere - complet mobilata - Timisoara
20

Casa individuala PREMIUM cu 4 camere - complet mobilata - Timisoara

REX Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala deosebita cu 4 camere si teren generos si pozitie excelenta - zona Freidorf - Timisoara. Casa are o suprafata utila de 160 mp, amplasata pe un teren generos de 520 mp si este compartimentata astfel: Parter: - hol acces generos - living cu iesire ...

2188 EUR/m2 | 160 m2

freidorf, Timisoara, Timis

3 camere lux  mobilat etaj 1 olimpia-stadion
19

3 camere lux mobilat etaj 1 olimpia-stadion

Vand 3 camere confort 1 semidecomandat,70 mp utili+boxa, etajul 1, centrala proprie, mobilat si utilat complet, clima, balcon inchis, izolat,usa blindata, alarma, merita banii, pozitie linistita, stadion, 140000 euro, tel.0745230405

2000 EUR/m2 | 70 m2

STADION, Timisoara, Timis

Apartament doua camere zona Take Ionescu
4
1

Apartament doua camere zona Take Ionescu

Inchiriez apartament cu doua camere confort unu decomandat mobilat si utilat , liber , etaj 3 din 10 lift nou bloc izolat termic atat interior cat si exterior, cu o suprafata de 50 mp

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Modern
7
9

Apartament cu 2 camere in zona Modern

Vand apartament 2 camere 52mp, etajul 3, langa casa de pensii complet mobilat si utilat centrala proprie. Dispune de boxa, zona linistita cu acces la mijloace de transport in comun in fata blocului

1538 EUR/m2 | 52 m2

Modern, Timisoara, Timis

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...

1,600 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului
5
26

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului

Se inchiriaza apartament cu 2 camere in zona Torontalului. Zona linistita, aproape de mijloace de tranport pentru a ajunge mai usoar in mai multe zone ale orasului. Apartamentul este decomandat, cu centrala proprie, AC si dispune de o suprafata utila de 52mp. Este chiar la etajul 1 4 al blocului. Nu ...

52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Girocului,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,complet utilat si mobilat. Se afla in apropiere de mijloacele de transport in comun,diverse centre comerciale,magazine,farmacii,etc. Deasemenea se accepta si animale de companie. Pentru vizionari sau ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatiu ultracentral – 95 mp, ideal pentru multiple activitati
5
1

ID: CP2454826 Bulevardul Mihai Viteazu, Timișoara Ai nevoie de un spațiu perfect poziționat, cu acces facil din orice zonă a orașului? Golden Real Estate iti ofera 95 mp compartimentați inteligent, cu 4 camere, 2 băi și acces la curtea interioară!   Dotări ideale pentru:   Centru medical / clinică ...

95 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar
3

Apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar

Inchiriez apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar , pe termen lung , minim 1 an ! Apartamentul este recent renovat , complet mobilat si utilat . Este dotat cu pat , Tv , cablu + internet , bucatarie complet echipata cu plita electrica incorporata, hota electrica etc. Ocupabil imediat! Cer si ofer ...

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
12
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera zona Modern
3
1

Inchiriez garsoniera zona Modern

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet, cu o suprafata de 20 mp, la etajul 4

20 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere bloc nou etaj 1
13
1

2 camere bloc nou etaj 1

Vand 2 camere situat in bloc nou construit, etajul 1, suprafata 62 mp , terasa mare 12 mp, centrala proprie cu incalzire in pardosela, baie cu geam, finisaje la alegere (gresie,faianta, parchet), predare la cheie in 01 decembrie 2025, pret 133000 euro+tva, fratelia, tel.0745230405

2418 EUR/m2 | 55 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita,la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 25 mp,utilat si mobilat complet. Zona este una buna,care ofera acces la numeroase puncte de interes cum ar fi magazine,piete,parcuri,gradinite,scoli,farmacii,mijloace de transport RATT,dar si alte obiective. Inchirierea ...

25 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion
3
1

apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion cu o suprafata de 35mp situat la etajul 2 din 5, cu centrala proprie, complet utilat! Contract minim pe un an!

35 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza
9

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou in zona Soarelui, aproape de Sud Plaza, mansarda cu ACOPERIS de TIGLA, clima, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, DECOMANDAT, 99.500 eur negociabil, tel. 07 arata numarul

1951 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, City of Mara, comision 0%
20

Apartament 3 camere, City of Mara, comision 0%

ID: CP2516291 Golden Real Estate vă propune spre vânzare apartamentul perfect într-un ansamblu rezidențial nou în centrul orașului Timișoara. Descoperă locuința ideală într-un bloc nou, parte a unui ansamblu rezidențial modern și elegant. Acest apartament cu 3 camere, 2 băi, situat la etajul 1, îți ...

2938 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
8
2

Apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc

Vand apartament cu o camera cu o suprafata de 26 mp, situata la etajul 2. Bloc anvelopat, aproape de facultati. Cheltuielile sunt foarte mici la intretinere este ideala pentru investitie sau pentru locuit

1577 EUR/m2 | 26 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Exclusivitate Absolută în Calea Aradului | Casă High-End Complet Mobilată
20

Golden Real Estate vă prezintă o reședință contemporană remarcabilă, concepută pentru cei care înțeleg diferența dintre a locui și a trăi cu adevărat. Există proprietăți. Și există declarații de stil. Poziționată într-una dintre cele mai exclusiviste enclave rezidențiale din Calea Aradului, la doar câteva ...

3808 EUR/m2 | 130 m2