Apartament o camera Sagului
3
1

Apartament o camera Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat , aflat la etajul 3 din 4 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor -balcon inchis Dispune de 25mp utili plus 4,5mp balcon Se vinde complet mobilat si utilat, loc de parcare inclus

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% | Duplex deosebit cu 4 camere, despărțit prin camera tehnica | Girocului
20
1

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, despărțit prin camera tehnica, situat in Timisoara, Zona Girocului, foarte aproape de Gym One, Lidl, Kaufland, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o ...

3088 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
15

Apartament 2 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4/5, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui imobil construit in 1980 si are o suprafata utila de 43 mp plus balcon inchis. De asemea detine ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
2

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Stadion
3

Apartament 1 camera zona Stadion

Se da spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Stadion, dotat cu toate cele necesare si cu o suprafata de 40 mp. Este chiar la etajul 4 al unui imobil, complet mobilat si utilate cu cele necesare. Are de altfel si AC. Alte detalii si informatii la numarul de telefon afisat.

STADION, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu comercial 106 mp – Complex rezidențial nou – Comision 0%
8

De vânzare spațiu comercial situat în zona Freidorf, într-un complex nou de blocuri și case, în spate la Lidl. Spațiul are o suprafață utilă de 106 mp și beneficiază de o grădină proprie de 86 mp, un avantaj important pentru activități care au nevoie de zonă exterioară sau pentru amenajare terasă. Este ...

1557 EUR/m2 | 106 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
2

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Dacia, zona semicentrala, aproape de centru Timisoarei, la doar 5min de mijloace de transport. In zona se afla si supermarketuri, McDonalds, scoli, parcuri. Dispune de o suprafata utial de 27mp si este la etajul 3. Este semidecomandata, mobilata si utilata. ...

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Va oferim spre inchiere un apartament in zona Soarelui de inchiriat. Zona linistita, aproape de Sud Plaza, Scoala Generala 30. Apartamentul are o suprafata utila de 40mp si este la etajul 2. Decomandat. Se inchiriaza incepand cu data de 1. Sunati pentru vizionari.

40 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
44

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 47 mp cu vad excelent, zona Piata Badea Cartan
6
5

Spatiu comercial cu 2 incaperi de inchiriat in Timisoara, zona Badea Cartan. FOXFORT propune de inchiriat spatiu comercial in Timisoara situat in zona Badea Cartan, avand un numar de 2 incaperi si o baie. Suprafata utila 47 mp. Imobilul are structura din caramida, este construit in anul 1850, renovat ...

47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere  in Calea Sagului
5
3

Apartament 2 camere in Calea Sagului

Apartament cu 2 camare decomandat in Calea Sagului,in apropiere de Mall. Apartamentul este complet mobilitat si utilat: centrala proprie,aer conditionat etc. Disponibil imediat.

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
5
16

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc,suprafata de 47 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. Este situat intr-o zona cu acces rapid la facultati,campus universitar,mijloacele de transport in comun,magazine,banci,farmacii,gradinite,scoli,licee,piete,etc. Rog ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului. Apartamentul are o suprafata utila de 36mp, etaj 4, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

2000 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici  cu central proprie
3
105

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici cu central proprie

Inchiriez garsorniera decomndata in zona Blajcovici complet mobilata - utilata la etajul 4. Suprafata utila a garsonierei este 27 mp. Pt mai multe informatii va rog sa ma contactati

27 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
2

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...