Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai, de vanzare zona Fabric Timisoara
12

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, decomandat, sitaut in proximitatea Complexului Studentesc, zona Fabric din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 5 intr-un imobil cu 7 etaje si lift. Confortul termic se realizeaza ...

1684 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii
4
1

Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii

Oferim apartament 2 camere, Circumvalatiunii colt cu Gh Lazar, intre Billa si Kaufland aproape de Mall, P-ta 700, parcul Botanic, decomandat, etaj 3 10, la bulevard cu vedere in spate fara zgomotul de trafic, 50 mp, 2 camere confort 1, bucatarie spatioasa cu loc de luat masa. Disponibil imediat.

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Freidorf – teren 750 mp, toate utilitățile,
11
8

Casă individuală de vânzare – zonă Freidorf, Timișoara – teren 750 mp, toate utilitățile Se oferă spre vânzare o casă individuală, situată în cartierul Freidorf, într-o zonă liniștită, cu acces facil către centrul orașului. Proprietatea este ideală pentru cei care caută o casă de renovat sau un teren ...

1154 EUR/m2 | 130 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Girocului
3
30

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Dam spre inchiriere o garsoniera in zona Girocului, la etaj 2. Aproape de Lidl, Penny. Are o suprafata utila de 21mp. Se accepta si animale de companie. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro
7

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complexul Studentesc
4
161

Inchiriez apartament 1 camera decomandat situat la etajul 3 , 28 mp . Este mobilat si utilat . Se afla langa Facultatea de Drept.

28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Ap.3 camere + 2 balcoane - etaj 2 - bloc nou - finalizat
16

Ap.3 camere + 2 balcoane - etaj 2 - bloc nou - finalizat

Se vinde apartament cu 3 camere, situat intr-un complex rezidential nou, recent finalizat, la etajul 2 din 3, pozitionat la limita dintre Timisoara si Giroc, cu acces facil catre magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala si statii de transport public, toate aflate la doar cateva minute distanta. Apartamentul ...

1882 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou (finalizat) - 53mp - 89.000 Euro
19
2

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, cu acces rapid catre oras si toate facilitatile necesare in apropiere: transport in comun, hipermarketuri, gradinita si scoala. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp si este compartimentat astfel: living ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Imobil ideal pentru clinica sau investitie - zona Blascovici
20

Imobil ideal pentru clinica, cabinet medical sau investitie premium - zona Blascovici. FOXFORT propune spre vanzare o proprietate cu potential excelent pentru activitati medicale, clinici, cabinete, recuperare, beauty sau birouri premium, situata strategic in zona Blascovici, cu acces rapid catre Calea ...

2069 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
3
25

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Take Ionescu. Are toate cele necesare pentru a va muta imediat. Este la etajul 5 (nu e ultimu) si are o suprafata de 30mp. Va asteptam la o vizionare. Sunati la numarul de telefon.

30 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  2 camere zona centrala
4
71

De inchiriat apartament cu 2 camere zona centrala

Apartamentul este situat intr-un bloc cu vecini de calitate, intr-o zona foarte frumoasa , in centru orasului. In fata blocului sunt locuri de parcare. Blocul se afla la 300 m aprox de statia de autobuz. Apartamentul este complet renovat, dotat cu centrala termica, tamplarie din termopan,living generos ...

44 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Ap.2 cam. parter- 37 mp+curte propie 20 mp -BLOC NOU -TIMISOARA- 1 loc parcare inclus- 69.000 euro
4
1

Se vinde apartament cu 1 camera tip studio, bloc nou, situat in Zona Buziasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 37 mp + curte proprie de 20 mp, fiind compartimentat astfel: camera de zi, bucatarie delimitata, debara si baie, accesul in curtea proprie facandu-se din bucatarie. Atat materialele ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro
11
1

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro

Casa face parte dintr-un ansamblu de case înșiruite și este amplasată în Giroc, pe stradă asfaltată, în apropiere de magazine, școli și alte facilități de infrastructură. Imobilul este construit pe un teren de 114 mp și are o suprafață utilă de 86 mp, la care se adaugă curtea liberă și podul pentru ...

1802 EUR/m2 | 86 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
23

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Va propunem spre inchiere apartament cu 2 camere, in zona Lipovei, intr-un bloc izolat construit in anul 1990, cu o suprafata de 52 mp etajul 2. Apartamentul este mobilat si dispune de centrala propie. Imobilul se afla in apropiere de scoala, supermarket si mijloc de transport in comun.

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Ap.3 camere - Bloc nou - 85.000 Euro ( tva 21% inclus) - limita Timisoara-Giroc
6
12

Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona linistita si bine conectata la toate facilitatile necesare vietii cotidiene. Apartamentul are o compartimentare practica: hol de intrare, dormitor, living cu bucatarie open ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro
11
6

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2000 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Badea Cartan
3
150

garsoniera de inchiriat in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera , conf 2 ,recent renovata , clima , masina de spalat , zona Badea Cartan .Disponibil imediat . Suprafata utila este de 25 mp , etaj 4.

25 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

Dacia - apartament cu 3 camere
18

Dacia - apartament cu 3 camere

Descriere Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere, cu o suprafață de 50 mp, situat la etajul 2 din 4. Locație excelentă zona Dacia, în apropiere de: Piață Bănci Magazine Școli Apartamentul este amenajat și dispune de: Geamuri termopan Podele Ușă metalică Baie cu vană Încălzire cu centrală proprie Balcon ...

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexul Studentesc
5
69

Inchiriez apartament cu o camera in Complexul Studentesc, Barbu Iscovescu, aproape de restaurantul Dinar. Apartamentul are o suprafata utila de 30 mp si este situat la etajul 1. Prima inchiriere. Doar pe termen lung.

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Ap.1 camera - 37 mp+curte proprie 20 mp - BLOC NOU - Timisoara - 1 loc parcare inclus - 69.000 euro
4
1

Se vinde apartament cu 1 camera tip studio, bloc nou, situat in Calea Buziasului. Apartamentul este la parter si dispune de o suprafata utila de 37 mp + curte proprie de 20 mp, fiind compartimentat astfel: camera de zi, bucatarie delimitata, debara si baie, accesul in curtea proprie facandu-se din bucatarie. Atat ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

apartament  cu o camera de inchiriat zona Take Ionescu
3
107

apartament cu o camera de inchiriat zona Take Ionescu

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera decomandat zona Take Ionescu, etajul 2 din 4 Apartamentul este recent renovat, in apropierea multor magazine 35 mp, loc de parcare inclus, apartamentul dispune si de balcon Recent renovat si cu centrala termica pe gaz

35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Ap.3 camere - 2 niveluri (scara interioara) - 83mp - bloc nou - mobilat si utilat - parcare inclusa
13

Apartamentul este situat intr-o zona noua, la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de magazine, banci, scoli si alte puncte de interes. Zona beneficiaza de drum asfaltat, acces facil, iar imobilul este racordat la toate utilitatile. Apartamentul este compus din 3 camere, bucatarie, 2 bai si balcon, ...

1542 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - 73mp - 2 locuri de parcare - Bloc nou
11
2

Apartament 3 camere - 73mp - 2 locuri de parcare - Bloc nou

De vânzare, apartament spațios cu 3 camere (73,mp utili + balcon), situat la limita dintre Timișoara și Giroc, într-un bloc nou din cărămidă, prevazut cu lift. Finisat modern, apartamentul dispune de 2 băi (baie proprie în dormitorul matrimonial cu dressing), încălzire în pardoseală cu centrală proprie ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - lift - 53mp - parcare inclusa