Promovat
Apartament 2 camere zona Iulius Mall
4
1

Apartament 2 camere zona Iulius Mall

Inchiriez apartament 2 camere hol, baie,bucatarie, balcon , etaj 2 cu o suprafata de 50 mp. Imobilul este decomandat , mobilat si utilat complet .

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului
3
5

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului

Va prezentam spre inchirere un apartament cu o camera in zona Sagului, Bd. Liviu Rebreanu, situat la etajul 2 din 4,cu o suprafata de 34 mp,utilata si mobilata cu tot ce este nevoie. Zona in care este situata garsoniera este una linistita, cu acces facil la mijloace de transport in comun,la magazine,farmacii,banci,dar ...

34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Ofer spre inchiriere un apartament cu o camera zona Aradului in apropiere de centrele comerciale, 37 mp , utilat, mobilat ca in poze. Apartamentul este situat la etajul 3. Se accepta animale de companie!

37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Birou de inchiriat  110 mp, perete cortina, 4 incaperi , baie, chicineta
9
3

Birou de inchiriat 110 mp, perete cortina, 4 incaperi , baie, chicineta

Birou de inchiriat , zona Dorobantilor , deasupra de Profi, perete cortina din sticla, spatios si bine iluminat. Etaj 1. Locuri de parcare suficiente. Incalzire cu centrala proprie, aer conditionat. Chicineta (bucatarie dedicata birourilor) cu chiuveta. Permit sediu de firma. Viziilitate mare, artera ...

110 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat zona Aradului
3
176

apartament o camera de inchiriat zona Aradului

Inchiriere apartament o camera , 46 mp , bloc nou zona Aradului , Omv , etaj 3 , lift , mobilat elegant , bucatarie utilata , masina de spalat , aer conditionat , parcare cu acces telecomanda , cheltuieli foarte mici etc. Informatii la telefon!

38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Modern
5
10

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Modern

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Modern,la etajul 2 , suprafata de 50mp. Se inchiriaza mobilat si utilat,este recent amenajat. Disponibil imediat!

50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament modest de vanzare zona Sagului
4
8

Apartament modest de vanzare zona Sagului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 45 mp,decomandat. Apartamentul are acces rapid la mijloace de transport in comun,la doar 5 minute de mers pe jos de Piata Doina si la 15 minute de Shopping City Mall. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ...

Sagului, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 9 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 2018, structura beton, material ...

2561 EUR/m2 | 82 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Umt
3
53

De inchiriat garsoniera in zona Umt

Oferim sper inchiriere o garsoniera in zona Umt, situat la etajul 2 cu o suprfata de 23 mp. Se accepta si animale de companie

23 m2

UMT, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera zona Dacia
9

Apartament cu o camera zona Dacia

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera pe termen lung ,disponibil imediat situat la et 1 in zona Iulius Mall. Complet mobilat si utilat , apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 28 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati !

Dacia, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Telegrafului
4
92

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Telegrafului

Apartament cu doua camere, disponibil pentru inchiriere, se afla la etajul 3. Mijloace de transport in comun: 5 minute Apartamentul este situat in bloc nou si totul este nou mobilat si uitlat Suprafata utila a apartamentului este: 45 mp si are un balcon deschis foarte mare, 10 mp Compartimentare:- Hol ...

45 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului
5
4

Apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complex
4
112

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complex

Inchiriez apartament doua camere decomandate, etajul trei,proaspat renovat,mobilat si utilat,totul nou. Suprafata imobilului este de 50 mp.

50 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera  in zona Circumvalatiunii
3
59

De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament decomandat in zona Circumvalatiunii . Se inchiriaza mobilat , utilat . Se afla la 2 minute de magazine . Este situat la etajul 4 , suprafata totala este de 33 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati.

33 m2