Inchiriez garsoniera zona Take Ionescu
3
3

Inchiriez garsoniera zona Take Ionescu

Inchiriez garsoniera situata in bloc de apartamente(4 pe etaj) ,la etajul 4, avand o suprafata de 19 mp ,confort sporit. Garsoniera beneficiaza de toate utilitatile si dotarile necesare.

19 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
FARA Comision. BLOC NOU in ORAS. Bucatarie inchisa. TERASA 10 mp
17
8

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 48 mp + terasa 10 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle, usa intrare din metal, usi interior ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu Comercial |  Brancoveanu
12
1

Spatiu Comercial | Brancoveanu

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial , in zona Odobescu/Brancoveanu , aproape de Kaufland-Elisabetin, Mega Image , Restaurant Yugoslavia si multe alte puncte de intres. Compartimentare: - Două încăperi mari în partea din față, fiecare cu acces separat prin uși individuale. ...

160 m2

brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex, 2 camere, teren 400 mp,situat in zona Elisabetin
13
1

Duplex, 2 camere, teren 400 mp,situat in zona Elisabetin

Apostu Estate va propune spre vanzare in duplex, jumatate de casa nemteasca, structura de caramida,situat in zona Elisabetin. Duplexul dispune de suprafata utila de 85 mp utili utili ,compartimentat astfel: -hol de acces -bucatarie cu debara -baie cu cada -camera -dormitor Confortul termic este asigurat ...

1882 EUR/m2 | 85 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oportunitate unica - Apartament cu 3 camere, parter, in zona Torontalului
7
6

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. Daca esti in cautarea unei locuinte la un pret avantajos, sub pretul pietei, aceasta oferta este exact ceea ce cauti. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  zona Spitalului Judetean
5
14

De inchiriat apartament cu o camera zona Spitalului Judetean

DE INCHIRIAT JUDETEAN. Apartament 1 camera in zona Spitalului Judetean. Suprafata: 35mp. Etaj: 4. (nu ultimu). Complet mobilata si utilata. Disponibila imediat. Se accepta si animale de companie, fumatori, muncitori. Mai multe la numarul de telefon.

35 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

De vanzare jumatate de duplex in Dumbravita, design si finisaje deosebite
9

De vanzare jumatate de duplex, in Dumbravita-Cora, model deosebit, finisaje superioare, amenajari cu designer, parter si etaj, living cu bucatarie deschisa, baie, etaj: 3 dormitoare, dressing, 2 bai, 2 terase 10 si 13 mp, 2 balcoane, suprafete mari vitrate, luminos, incalzire in pardoseala, carport. ...

2906 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Proprietar ofer cazare muncitori zona Brancoveanu
10
4

Proprietar ofer cazare muncitori zona Brancoveanu

Proprietar ofer cazare pentru muncitori în cladire zona Brâncoveanu. Locația are 12 paturi, 2 bucatarii,2 băi cu dușuri ,mașină de spălat rufe.Spațiul este complet amenajat si se pretează pentru cazare de muncitori. Prețul este de 30 lei persoana pe zi,incluzând utilitățile. Nu se închiriază in regim ...

100 m2

Cetate, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat spatiu pentru birouri renovat total, suprafata de 225 mp, zona Fabricii de Bere
19
1

De inchiriat spatiu pentru birouri sau de locuit in suprafata de 215-225 mp, zona Fabricii de bere, o sala mare in suprafata de 120 mp, grup sanitar clienti, grup sanitar personal si 2 incaperi mai mici, curte interioara, incalzire centrala pe gaz si boiler, renovat total, pretabil pentru diverse activitati-galerie ...

225 m2

Traian, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie
18
1

3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere , confort 1, semidecomandat, etaj 3 , zona Circumvalatiunii, 5 minute de Mall, parcul Botanic, Spitalul Minicipal, amenajat, mobilat si utilat, CENTRALA PROPRIE, aer conditionat. Preferabil cuplu.Nu se accepta animale de companie. pret 450 euro/luna , garantie ...

66 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Mehala
4
3

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Mehala

Dam spre inchiriere in zona Mehala un apartament cu 2 camere. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 45mp, este la etajul 1, decomandat. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze, disponibil pentru vizionari. Se primesc animele de companie, familie, straini, fumatori. Sunati pentru ...

45 m2

Mehala, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera pe strada Sever Bocu
3
12

De inchiriat garsoniera pe strada Sever Bocu

Oferim spre inchiriere o garsoniera cu o suprafata de 27 mp, situata la parter. Garsoniera se afla pe str. Sever Bocu. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blajcovici
4

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blajcovici

Apartament recent renovat. Tot apartamentul este dotat cu mobilier nou . Aparatura electrocasnica noua, aragaz, hota, masina de spalat, frigider Cu centrala pe gaz proprie Situat in zona Blajcovici la 2 minute de mijloace de transport in comun .Bloc izolat, cu geamuri termopan ,parter. Suprafata imobilului ...

37 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere confort 1 bloc mansardat si izolat termic Lipovei langa Biserica
8

Vand apartament foarte luminos la etajul 4 in cadrul unui bloc izolat termic si mansardat,avand mansarda locuibila, situat pe str. Sf. Apostoli Petru si Pavel la 10 minute de Iulius Mall. In apropiere se afla statia de autobuze, magazine,piata, brutarie, fizioterapeut, laborator analize, gradinita, etc.Apartamentul ...

1852 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
2

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera zona Take Ionescu
3
11

De inchiriat garsoniera zona Take Ionescu

De inchiriat in zona Take Ionescu o garsoniera. Aproape de Facultatea de Medicina, Centru, Complexul Studentesc, magazine si transport in comun. Garsoniera este chiar la etajul 6 al blocului si dispune de o suprafata de 32mp. Se inchiriaza complet utilat si mobilat ca in poze. Pentru alte informatii ...

32 m2