Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui
5
45

de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Zona Braytim - Musicescu. Complet mobilat si utilat. 2 parcari.
12

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU- pozitie EXCELENTA - aproape de Biserica de pe strada Tosca Musicescu, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Plus Boxa Zona Sagului Shopping City
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat LuX, centrala proprie, prin condensare cu termostat incalzire prin calorifere su: 65 mp, situat la parter din 4, plus o boxa la subsol, este in perfecta stare, se prezinta la fel ca in pozele de prezentare. Acesta a fost renovat in totalitate in anul ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat garsoniera in Calea Sagului
3
83

de inchiriat garsoniera in Calea Sagului

Se inchiriaza o garsoniera in zona Sagului pentru termen lung. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 2. Se percepe o luna de chirie plus o luna garantie. Are in apropiere mijloace de transport in comun (Tramvai 2,7 Autobuze 33, E1, E8, M37, M46, M38, M51), Shopping City, magazine, farmacii. ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament spatios cu 4 camere, 2 locuri de parcare – zona Iulius Mall
13

Apartament spatios cu 4 camere, 2 locuri de parcare – zona Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament deosebit cu 4 camere, decomandat, situat in Timisoara, in zona Iulius Mall — una dintre cele mai cautate locatii din oras. Detalii generale: Etaj: 4 din 5; Regim imobil: P+5E; An constructie: ...

2444 EUR/m2 | 90 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%
13
5

Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%

Evand Homes va prezinta spre vanzare un apartament tip Penthouse superb cu 3 camere si o terasa generoasa de 43 mp, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+5E . Apartamentul este situat intr-una din cele mai cautate zone din Timișoara- Calea Aradului, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit ...

2000 EUR/m2 | 77 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Iulius Mall
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 10 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, ...

1989 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis