Promovat
Duplex cu 5 camere
12

Duplex cu 5 camere

Spre inchiriere duplex cu 5 camere zona Braytim Giroc Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un duplex cu 5 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -3 dormitoare, -birou dormitor, -3 bai -dressing -camera tehnica -terasa -loc ...

135 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu
4
2

Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 7 bloc cu lift, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Cerna-Stadion!
8
6

Garsoniera Cerna-Stadion!

De vanzare garsoniera, etaj 4 4 cu acoperis de tigla, cu amenajari si finisaje modeste, tamplarie termopan, parchet, gresie si faianta, usa metalica la intrare, gaz cu contorizare separata. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si este ocupabila imediat. Str. Cerna, langa Stadion-Complexul Studentesc, ...

1714 EUR/m2 | 21 m2

STADION, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Aradului! Despartit prin Garaj!
10
4

Zona Aradului! Despartit prin Garaj!

Vă propunem spre vânzare un 1 2 duplex modern, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara zona Aradului, aproape de puncte de interes și cu acces rapid către centrul orașului. Caracteristici imobil: Regim de înălțime: Parter + Etaj An finalizare: 2025 Suprafață utilă: 171 mp Terasă: ...

2041 EUR/m2 | 171 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Modern
6
1

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Modern

Inchiriez apartament o camera in zona Modern , 35 mp , etaj 1 , bloc anvelopat. Balcon inchis termopan Utilat cu frigider , aragaz , masina spalat , televizor . Fara animale de companie!

35 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona Girocului
4
1

Apartament cu 2 camere - Zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie, se afla la etajul 2, cu o suprafata de 55 mp, incalzirea se realizeaza prin intermediul incalzirii in pardosea.

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Aradului
4

Inchiriez garsoniera in zona Aradului

Ofer spre inchiriere garsoniera zona Aradului , complet mobilata si utilata . Suprafata 27 mp , etaj 3

ARADULUI, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 Spatii de birouri de inchiriat in Timisoara, Calea Sagului - ID C5489
11
3

ID intern: C5489 2 Spatii birouri de inchiriat in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre inchiriere 2 spatii de birouri situate in Timisoara, zona Sagului, in apropriere de Kaufland si OMV, situat la parterul unei cladiri cu regim de inaltime P+1 etaje, avand o camera in suprafata utila de 90 ...

220 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Soarelui
3

Apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere in zona Soarelui, str Maresal Constantin Prezan 86, apartament 1 camera, 25 mp. Apartamentul este situat la etajul 2. Se accepta animale de companie

25 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc
14

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc

De inchiriat, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 70, situat la parter, 2 bai, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc. Pret: 490 euro Tel: 0736173096, 0729057644

65 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Complex Studentesc
5
213

De inchiriat apartament 3 camere in zona Complex Studentesc

Inchiriez un apartament frumos cu 3 camere et 2 58 mp, in zona Complex. Complet utilat cu centrala termica pe gaz, masina de spalat, frigider etc.Ideal pentru un cuplu.

58 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat zona Steaua
3
605

Apartament cu o camera de inchiriat zona Steaua

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera 32 mp aproape de Shopping City format din camera , bucatarie si baie .Apartamentul se afla la etajul 1 .

32 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Bucovina
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Bucovina

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 1 camera, situat intr-o zona linistita. Suprafata utila: 30 mp, etajul 2, mobilat utilat complet, se accepta si animale de companie! Loc de parcare inclus in pret Localizare: Zona Bucovina liniste, in apropiere de magazine, scoli si mijloace de transport ...

30 m2