Promovat
Apartamente noi de vanzare, cu 2 camere, decomandate, Calea Urseni, Giroc
6
12

Apostu Estate va ofera spre vanzare 9 apartamente noi, situate intr-un imobil din judetul Timis, localitatea Grioc, zona Calea Urseni. Aproximativ 1 km distanta fata de Zone Cafe 2 si Mega Image Calea Urseni Timisoara. Acces facil la centura ocolitoare a orasului. Doar 300 m fata de prima statie a mijloacelor ...

1226 EUR/m2 | 53 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat
20
5

Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

2067 EUR/m2 | 67 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere| Girocului| 70 mp| centrala proprie| apartament spatios|
20
1

Iulius Imobiliare ofera inspre închiriere un apartament de 70 mp, 3 camere: 2 dormitoare, 1 baie, bucatarie, balcon inchis, ideal pentru cei care caută liniște, costuri mici de întreținere și acces rapid la facilități. Este la doar 3-5 minute de mers pe jos de intersecția Lidia cu Martirilor. Avantaje ...

70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Olimpia
3
34

De inchiriat garsoniera in zona Olimpia

Inchiriez garsoniera in zona Olimpia, in apropierea Complexului Studentesc, la etajul 1,cu centrala proprie, utilata si mobilata,cu o suprafata de 27 mp. Este la prima sa inchiriere. Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

27 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamente cochete cu 2 si 3 camere de inchiriat – confort si eleganta - C8079
13
4

Apartamente cochete cu 2 si 3 camere de inchiriat – confort si eleganta Iti doresti un apartament modern, intr-un bloc bine intretinut, cu lift si amenajat cu gust. FOXFORT iti propune spre inchiriere un apartament primitor cu 2 camere, situat in Timisoara, intr-o zona linistita si accesibila. Detalii ...

43 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Piata Dacia, Parter, Necesita renovare
7

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, zona Dacia, etaj 3 4, renovat, mobilat și utilat
10
3

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, la etajul 3 din 4, cu o suprafață utilă de 40,80 mp. Are vedere pe partea din spate a blocului, într-o zonă foarte liniștită, ferită de zgomotul traficului. Blocul este izolat termic și renovat exterior anul trecut, ...

22 EUR/m2 | 4,080 m2

Dacia, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan Buziasului, zona mixta UTR M3, pt. cladire cu 7 etaje
12
1

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu construcție existentă, situat în Timișoara, într-o zonă mixtă UTR M3, cu regim de construire deschis, adiacentă arterelor principale de trafic – ideal pentru investiții rezidențiale, comerciale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață teren: 1.960 mp, Front ...

1,960 m2

buziasului, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
2

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Spitalul Judetean - Casa Tineretului 3 camere, etaj 2, centrala gaz
20
1

EXCLUSIVITATE! Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, decomandat, la etajul 2 din 6 intr-un bloc izolat termic cu lift. Imobilul este foarte bine pozitionat, langa Spitalul Judetean, Casa Tineretului, Complexul Studentesc, pe str Aries. Apartamentul dispune de CENTRALA PROPRIE, ...

1969 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera zona Dacia
5
39

De inchiriat apartament 1 camera zona Dacia

Inchiriere apartament cu o camera in zona Dacia! Apartamentul este decomandat si complet utilat si mobilat. Se cere o luna de chirie plus o luna garantie. Are toate dotarile necesare, o suprafata utila de 30 mp si este la etajul 3 cu lift. Situat aproape de marketuri, mijloace de transport in comun. ...

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat  Centrala in zona Medicina
5
8

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat Centrala in zona Medicina

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Bastion - Medicina ( 2 minute de Medicina ) . Apartamentul este decomandat, comfort 1. Se inchiriaza mobilat si utilat ( frigider, masina de spalat, aragaz, clima ). Dispune de centrala termica noua ! Nu se accepta studenti straini sau animale de companie. Adresa: ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Individuala Parter Sanmihaiu Roman,4 Camere,2 Bai,Proiect Modern,Curte Amenajata
12

Casa Individuala in Sanmihaiul Roman,cu regim de inaltime Parter,Termen Finalizare Octombrie 2026 - suprafata construita / utila de 137/115mp plus o terasa acoperita de 11mp - teren de 450 mp cu Front stradal 14 mp - compartimentare: - parter : hol acces, living,bucatarie inchisa,3 dormitoare,2 Bai,Camera ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament decomandat cu  POD pe toata suprafata  si BOXA  Braytim
10
3

Vând apartament decomandat cu POD pe toata suprafata si BOXA Braytim

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 54 mp, balcon spatios Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) + boxă inclusă Dotări: climă, centrală proprie , incalzire in pardoseala Loc ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Central, 4 camere, 2 bai, 2baloane, centrala proprie
20
4

Central, 4 camere, 2 bai, 2baloane, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament in centrul orasului langa Punctele Cardinale, Tribunal, 5 minute pe jos de Piata Unirii. Intr-un imobil izolat termic cu 10 etaje si lift reconditionat. Apartamentul se afla la etajul 4 si dispune de 4 camere, 2 bai, 2 holuri, 2 balcoane, bucatarie mare cu camara ...

1856 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Telegrafului
6
33

De vanzare apartament cu 2 camere zona Telegrafului

Oferta de vanzare pentru un apartament cu 2 camere in zona Telegrafului. Apartamentul este complet mobilat si utilat, cu o suprafata de 54mp, la etajul 1 al blocului cu lift. Se vinde chiar incepand cu data de 1. Pozitionat aproape de magazine si mijloace de transport. Pentru mai multe detalii sau ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Balcescu Elisabetin
3
2

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin,pe Bulevardul Victor Babes,situata la etajul 1,cu o suprafata de 27 mp,se inchiriaza uitlata si mobilata complet. Situat intr-o zona linisitita,ofera un acces facil la mijloace de transport in comun,diverse magazine,centre comerciale,farmacii,terase,restaurante,banci,etc. Apartamentul ...

27 m2