Promovat
Apartament nou 2 camere.de vanzare zona Torontalului Timisoara
8
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Torontalului din Timisoara. Proprietatea are o suprafata utila de 58 mp si beneficiaza de o gradina privata de 30 mp, perfecta pentru relaxare sau amenajare terasa. Apartamentul se vinde cu loc de parcare propriu, ...

1793 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Calea Sagului
11

Apartament 2 camere, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
APARTAMENT 1 CAMERA
5
1

APARTAMENT 1 CAMERA

Apartamentul se afla in zona Circumvalatiunii, mobilat si utilat complet. Acces facil si rapid catre zona centrala. Disponibil imediat.

36 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO
13
1

Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Giroc,foarte aproape de ESO,Lidl, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 67mp + balcon 8mp. Compartimentarea se prezinta ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 65mp, priveliste fantastica, zona Turist
10
16

Sunteti in căutarea apartamentului de vis, unde confortul și siguranța se întâlnesc cu accesibilitatea și eleganța? Aceasta locuinta va așteaptă să va transformati visul în realitate! Blitz vă propune spre vânzare un apartament situat la ultimul etaj, ideal pentru cei care apreciază liniștea, intimitatea ...

1537 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona UMT
4
4

Apartament cu 2 camere in zona UMT

Oferim spre vanzare un apartament siuat in zona UMT , in apropiere de facultati , magazine ,mijloace de tranport . Aparatamentul ofera o suprafata de 46 mp si este la etajul 3 . Dispune de un loc de parcare care este inclus in pret . Pentru mai multe detalii contactati numarul afisat !

UMT, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp
2
1

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp

BLITZ vă propune spre vânzare un penthouse exclusivist, spațios și luminos, situat într-un bloc nou și modern (S+P+3E+ER), parte a unui ansamblu rezidențial premium, conceput pentru confort, siguranță și eficiență energetică. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 64,85 mp și o terasă impresionantă ...

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren intravilan de vanzare 10.226 mp, Zona CET SUD
15

Teren intravilan pretabil constructii industriale de vanzare in Timisoara zona Calea Chisodei. FOXFORT propune oportunitate excelenta pentru investitie, teren intravilan ideal pentru constructii industriale, situat in Timisoara, zona SUD, avand o suprafata de 10.226 mp, numar fronturi 1 si deschiderea ...

10,226 m2

Sagului, Timisoara, Timis

apartament 1 camera in zona Spitalului Judetean
3
1

apartament 1 camera in zona Spitalului Judetean

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera, et.1 in zona Spitalului Judetean.Mobilat si utilat complet, plita electrica, microwele, masina de spalat, tv, baie cu dus,internet wifi, parcare.

30 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona  Ronaț preț, 72000 Euro
10
21

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț preț, 72000 Euro

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț din 1992, de caramida în clădire cu 2 etaje ,mobilat,utilat, centrala proprie ,clima, ,pe Strada adam michewich , 40 mp plus boxa de 8mp si curte mica in față, preț 72000, nr de telefon .

1800 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu
6
70

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu

Vand apartament cu o camera situat laga Facultatea de Medicina, la 5 minute de mers. Are o suprafata de 30 mp, se afla la etajul 3. Apartamentul se vinde conform pozelor

1833 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Gheorghe Lazar
6
10

De inchiriat apartament 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Oferim spre inchriere un apartament cu 2 camere situat in zona Gh. Lazar, etajul 2 si are o suprafata de 52 mp. Apartamentul se inchiriaza conform pozelor. La parterul blocului se afla magazine alimentare, farmacii, banci

52 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu doua camere in zona Buziasului
4
1

Apartament cu doua camere in zona Buziasului

Inchiriez apartament semidecomandat cu doua camere in zona Buziasului, mobilat, pe termen lung. Suprafata utila este de 50 mp , etaj 1 .

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam spre vanzare un apartament spatios si luminos in zona Dambovita,decomandat,confort 1,la etajul 1,cu o suprafata de 30 mp. Pozitionarea sa este intr-o zona buna si linistita a orasului,cu acces la numeroase puncte de interes precum statii de autobuze si tramvai,diverse centre comerciale,piata ...

1900 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat etaj 1 zona Barnutiu model mare

Se vinde apartament cu 2 camere, confort 1 decomanmdat la etaj 1 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,din zona Dorobantilor Simion Barnutiu,zona cu infrastructura integrala, curata, civilizata, strada bine pozitionata, cu spatii verzi. Blocul se afla langa ING Bank de pe bulevardul principal ...

1910 EUR/m2 | 50 m2

BARNUTIU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei,
9
1

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei,

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat. -situat langa scoala gen. nr.7 -aproape de Iuliu Mall(7 min.) -situat la 2 min. de mijloacele de transport -parchetul laminat in camere a fost montat recent -centrala proprie -apartamentul se vinde cu mobila din dotare, inclusiv frigider si aragaz -este ...

1849 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere  zona Mircea Cel Batran
5
23

De vanzare apartament 2 camere zona Mircea Cel Batran

Se ofera spre vanzare un apartament in zona Mircea cel batran situat la parter,an constructie 1986 centrala proprie. Apartamentul are 2 camere cu o suprafata utila de 56mp. Zona foarte linistita si comoda cu toate servicile prezente. Se vinde mobilat si utilat complet. Sunati la numarul de telefon afisat ...

1607 EUR/m2 | 56 m2

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2