Promovat
Casă Individuală cu Potențial   Aleea Ghirodei (CF Timișoara)
7
15

Casă Individuală cu Potențial Aleea Ghirodei (CF Timișoara)

Casă individuală situată într-o zonă extrem de căutată, la intrarea în Ghiroda, pe cunoscuta Aleea Ghirodei. Proprietatea dispune de CF de Timișoara și reprezintă pânza albă perfectă pentru cei care își doresc o casă pe care să o renoveze după propriul gust. Detalii Teren și Construcție: Suprafață ...

1230 EUR/m2 | 100 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare zona Traian Timisoara, 2 fronturi stradale
19
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa individuala cu 2 fronturi stradale situata in zona Traian - Printul Turcesc din Timisoara, judetul Timis. Casa este solida, realizata din caramida, o parte construita in anul 1949, doar pe parter, iar o alta parte construita in anul 2002, ...

1341 EUR/m2 | 220 m2

Traian, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% | Duplex deosebit cu 4 camere, despărțit prin camera tehnica | Girocului
20
1

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, despărțit prin camera tehnica, situat in Timisoara, Zona Girocului, foarte aproape de Gym One, Lidl, Kaufland, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o ...

3088 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera   in zona Take Ionescu
3
24

Apartament 1 camera in zona Take Ionescu

fer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,suprafata de 26 mp,se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona cu multe facilitati,avand acces rapid la punctele cardinale,centre comerciale,statii de tramvai,farmacii,scoli,gradinite,terase,restaurante. Pentru ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
8
1

Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat deosebit, este la prima inchiriere, su: 50 mp, etaj 3 din 3, centrala proprie, aer conditionat, termostat wifi de pe telefon, televizoare mari, masina de spalat cu uscator, aspirator robot, masina de vase. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. ...

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
4
13

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

De inchiriat apartament cu o camere in Complexul Studentesc, pe Aleea Minis, situat la etajul 2, centrala proprie. 28 mp

28 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
9

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Garsoniera situata la parter, avand o suprafata utila de 22mp, zona Lipovei, mobilata si utilata. Pretabil pentru o persoana si tot odata

22 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere in Dumbravita
7

Apartament 3 camere in Dumbravita

Se ofera apartament cu 3 camere,complet utilat si mobilat cu loc de parcare in Daumbravita. Apartamentul are o suprafata de 55 mp, 2 dormitoare cu baie proprie si un living generos open space.Mijloace de transport in comun.

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Balcescu
3
3

Garsoniera de inchiriat in zona Balcescu

Se prezinta o garsoniera situata in zona Balcescu,foarte aproape de UPT,la etajul 3,avand o suprafata utila de 32mp, mobilata si utilata complet. Zona este una buna,in special pentru studenti,deaorece gasesc in imediata apropiere universitatile UPT,UVT,Facultatea de Economie,dar si mai multe magazine,ATM-uri,farmacii,banci,parcuri,terase,etc. Apartamentul ...

32 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
13

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la etajul 2,suprafata utila de 29 mp,utilat si mobilat complet. Zona in care se afla situat ofera numeroase facilitati,precum acces rapid la universitati,campus studentesc,magazine,farmacii,banci,piete,scoli,etc. Este dotat ...

1897 EUR/m2 | 29 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Spatiu comercial Unirii de vânzare
3
2

Spatiu comercial Unirii de vânzare

Vând spațiu comercial 62 mp,Piata Unirii la parter cu intrare din trotuar pietonal ,ușa și geam la stradă vad bun ideal birou sediu de firma ,3 încăperi și 1 grup sanitar ,clădire solidă deosebită ,liber ocupabil imediat ,Preț ,245000euro.Tel.0742143679.

3952 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Aradului

Apartament o camera de vanzare Aradului

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 35 mp, centrala proprie este in curs de montare.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  apartament cu o camera in Dambovita - Sagului
4
53

De inchiriat apartament cu o camera in Dambovita - Sagului

Apartament de inchiriat in Dambovita - Sagului, aproape de terasa Nora, o camera confort 1, decomandat la etajul 2, o suprafata de 35 mp, amenajat, disponibil imediat, balcon inchis, langa mijloace de transport in comun si supermarketuri. Apartamentul este situat pe strada Strada Paul Constantinesc ...

35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului
6
45

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere in Calea Sagului, suprafata utila 65 etaj 3 din 5, bloc cu acoperis. Apartamentul este decomandat, utilat, compartimentat astfel:Bucatarie, living, doua dormitoare, baie, hol lung si o minidebara. Dispune de centrala proprie si clima. In apropiere gradinite, ...

1262 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei
4
6

Apartament 2 camere zona Lipovei

Vand apartament 2 camere zona Lipovei aproape de artera principala, bloc izolat , etaj 2 5, utilat si mobilat, 52 mp.

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
5
8

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

De inchiriat apartament cu o camera, Lipovei, la 5 min condus de Iulius Mall. Este de altfel si foarte aproape de centrul orasului. Apartamentul este utilat si mobilat, 37mp, parter. Se accepta animale de companie. Pentru mai multe detalii suanti la numarul de telefon afisat!

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar
5

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar

Dam spre inchiriere apartament in zona Gheorghe Lazar,la etajul 3 din 4,avand o suprafata de 35 mp,se inchiriaza mobilat modern si utilat complet cu tot ce este necesar. Este dotat cu camera cu pat,bucatarie open space cu plita electrica,hota electrica,TV,internet+cablu,iar apartamentul a fost de curant ...

35 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  decomandate etajul 2 zona Bucovina vedere pe doua parti
8

Apartament 3 camere decomandate etajul 2 zona Bucovina vedere pe doua parti

Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, etajul 2, decomandat, confort 1,in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,avand o suprafata utila de 65mp, in zona Bucovina. Compartimentare se face astfel: hol intrare, bucatarie, living, 2 dormitoare, 2 balcoane, 2 bai. Ca si amenajari interioare ...

2015 EUR/m2 | 65 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Spatiu comercial parter înalt  Dacia de vânzare
20
28

Spatiu comercial parter înalt Dacia de vânzare

Vând spatiu -SAD- la parter înalt de 9 mp utili amenajat, căldură de la oraș , clima ,gaz ,baie și spațiu de lucru comun ,fost laborator tehnica dentara in Dacia langa Biserica,liber ocupabil imediat ideal investiții închiriere sau afacere, preț 19900euro.tel 0742143679.

2211 EUR/m2 | 9 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera
9

Inchiriez apartament cu 1 camera

Închiriez sau schimb apartament cu o cameră pe termen lung. Sunt interesat si de schimb cu apartament cu două camere, ofer diferență. Apartamentul se află in zona Lipovei la 10 min.de Iulius Town. are o suprafață de 29 mp și este situat la etajul 4 Este semidecomandat, mobilat și utilat. Zona liniștită ...

29 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea