Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Medicinei, in vecinatatea liceului Ana Aslan,suparafata de 46 mp,la etajul 2 cu toate utilitatile incluse. In zona se afla scoala,gradinita,market-uri,mijloace de transport in comun(tramvai,autobuz),parc(loc de joaca pt copii). Se accepta si animale ...

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de tip penthouse de vanzare, zona Fabric Timisoara
17

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament de tip penthouse situat in proximitatea Complexului Studentesc din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 7 intr-un imobil construit in anul 2008, cu 7 etaje si lift. Beneficiaza de o terasa de 125mp la ultimul ...

1748 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului
7
2

Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului

Apartament 3 camere decomandat – Zona Parcul Clăbucet – Complet mobilat și utilat Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 5, într-un imobil construit în 1980, izolat termic, amplasat în zona Parcul Clăbucet. Cu o suprafață utilă de 73,3 mp (88 mp construiți), ...

1534 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean
3
5

Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, centrala proprie la etajul 4, o suprafata utila de 35 mp. Centrala proprie

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament cu două camere zona Lipovei
4
27

De inchiriat apartament cu două camere zona Lipovei

Oferim spre inchiriere un apartament cu două camere, decomandate, str. Holdelor, etaj 3, o suprafata de 50 mp, centrală, aer condiționat. Se accepta animale de companie

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale
3
10

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale

Vand apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 35 mp, la etajul 2, fiind foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine.

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Bucovina
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Bucovina

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 1 camera, situat intr-o zona linistita. Suprafata utila: 30 mp, etajul 2, mobilat utilat complet, se accepta si animale de companie! Loc de parcare inclus in pret Localizare: Zona Bucovina liniste, in apropiere de magazine, scoli si mijloace de transport ...

30 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion
3
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera decomandat situat in zona Olimpia- Stadion. Apartamentul este amplasat la etajul 3 intr-un imobil cu 4 etaje si acoperis de tigla. Confortul termic se realizeaza prin intermediul centralei proprii. Cu o suprafata utila de 32mp! Se accepta animale ...

32 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Închiriem apartament cu 1 camera, situat pe strada Take Ionescu, la doi pasi de Punctele Cardinale, Medicina, cu suprafat a de 40 mp,complet mobilat s i utilat, aer conditionat, fiind ideala locuit, etaj 3.

40 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Design Modern.Costructie de calitate.In Oras.Disponibila Imediat!
16
2

De vanzare duplex cu 4 camere, 3 bai, cu un design modern, cu spatii vitrate pentru cat mai multa lumina, constructie de calitate, compartimentare eficienta cu multe spatii de depozitare, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, curtea va fii amenajata ...

2500 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere semidecomandat, etaj 3 - Calea Bogdanestilor
10
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1970, structura ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
9

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului

Inchiriez un apartament cu 2 camere, 50 mp, decomandat, situat la etajul 4 4 intr-un bloc din zona Aradului, la doar 6 minute de Iulius Mall pe jos

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5
1

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Fabric
3
13

Garsoniera de inchiriat in zona Fabric

De inchiriat o garsoniera confortabila chiar in zona Fabric a Timisoarei. Are o suprafata utila de 25mp si este la etaju 2. Se primesc 1 sau 2 persoane chiar si cu animal de companie. Se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze. Vizionarile le stabilim la telefon.

25 m2

Fabric, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 zona Dacia
6

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 07 arata numarul

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port
16
2

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port

De vanzare casa individuala in Oras, in zona Buziasului, la 5 minute de Aem, un proiect modern cu 4 camere, finalizat, car port pentru 2 masini, curent trifazic, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, acoperisul este tip terasa care este circulabila si are prevazuta instalatie ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
4
56

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
6

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2