Promovat
Casa cu teren 1416 toate utilitatile COMISION ZERO
12
2

Casa cu teren 1416 toate utilitatile COMISION ZERO

Bindea Imobiliare vă propune spre vânzare, în exclusivitate, o proprietate cu adevărat rară pe piață: teren generos de 1.416 mp, situat în zona Ronaț / Mehala, pe strada Tazlău. Amplasată într-un cadru liniștit și acces facil către principalele artere ale orașului, proprietatea îmbină perfect confortul ...

2588 EUR/m2 | 85 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Full Decomandat 2 Bai  Etaj 1 Zona Complexul Studențesc
9
2

Apartament 4 Camere Full Decomandat 2 Bai Etaj 1 Zona Complexul Studențesc

Apartament cu 4 camere, full decomandat, su: 83 mp, pus 2 balcoane, șu: 7,25, centrala proprie, încălzire in pardoseala, 2 bai, vedere pe 2 părți, et.1 din 4, plus boxă, este recent renovat cu materiale de înaltă calitate, instalația electrică și cea de apă schimbată, centrala noua, rulouri electrice, ...

2333 EUR/m2 | 90 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Parcele pentru bloc S+P+2E+M/Er | Torontalului
4

COM 0% Parcele pentru bloc S+P+2E+M/Er | Torontalului

District Real Estate vă propune spre vânzare 12 parcele de bloc aparținând unui P.U.Z. finalizat situat în zona Torontalului, în zona viitorului Institut Oncologic. Pe cele 12 parcele pot fi construite 6 blocuri, cu regimuri de înălțime și număr de unități locative diferite. Parcele se vând doar câte ...

1,618 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere bloc unicat de caramida Take Ionescu langa Politie si Complex Dracula
20

Ocazie Unica !!! Se vinde un apartament cu 3 camere,pe Bulevardul Take Ionescu,langa Politia Judeteana,vis-a-vis de Complexul Rezidential ISHO,la etajul 1 in cadrul unui bloc unicat la nivel de Timisoara,din caramida,constrit in anul 1986 cu o suprafata de cca.70 mp utili si construita de cca.80mp.Blocul ...

2279 EUR/m2 | 70 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere bloc nou Aradului
8

De inchiriat apartament cu 3 camere bloc nou Aradului

De inchiriat apartament cu 3 camere, zona Aradului - BLOC NOU open space, bucatarie cu dining sufragerie, mobilata cu o canapea extensibila, dormitor, baie, camara hol, cu spatiu generos de depozitare terasa acoperita de 20mp Apartamentul este dotat cu centrala termica, clima, cuptor electric, ...

70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
3

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp

40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Odobescu
5
21

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Odobescu

Vand apartament cu 2 camere situat in zona Odobescu, la 10 minute de mers pe jos de Centru, cu o suprafata de 50 mp, aflandu-se la etajul 3. Se vinde conform pozelor. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

1540 EUR/m2 | 50 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3
4

Garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc

Se inchiriaza o garsoniera modesta in zona Complexului Studentesc in Timisoara, aproape de facultatile UPT si UVT. Garsoniera este la etajul 3 al blocului si are o suprafata utila de 28mp. Se accepta si animale de companie. Sunati pentru vizionari.

28 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamentu cu o camera de inchiriat in zona Aradului
5
3

Apartamentu cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Aradului,la etajul 2,cu o suprafata de 40 mp,cu toate utilitatile incluse. Apartamentul este mobilata si utilata cu aragaz,frigider,masina de spalat,televizor,cablu tv si internet etc. Persoanele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din ...

40 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
10

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Dacia,la etajul 1,cu o suprafata de 21 mp,se inchiriaza utilata si mobilata modern. Este situata intr-o zona linistita,cu acces rapid la mijloace de transport in comun,farmacii,magazine,etc. Deasemenea,se accepta si animale de companie. Cei interesati sunt rugati ...

21 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Sagului-Dambovita, apartament 1 camera decomandat, centrala gaz
4
1

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera de 36m², model confort 1, decomandat, parter, bloc izolat termic. Dispune de centrala proprie pe gaz, balcon, camara de alimente. Se vinde mobilat si utilat. Pret solicitat de proprietar de 65000€. Se percepe comision. Pentru detalii si vizionari sunati ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
1

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Girocului,etaj 1,suprafata de 50 mp,complet utilat si mobilat,decomandat,acesta se poate ocupa imediat.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

Girocului, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter
12

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat in zona Complexului Studentesc, intr-un bloc reabilitat termic la parter inalt din 4. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp, model confort 1. Dispune de rulouri electrice exterioare, centrala proprie pe gaz, renovat complet, ...

2298 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriere garsoniera in zona Buziasului
3
7

De inchiriere garsoniera in zona Buziasului

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Buziasului, la etajul 2, cu o suprafata de 27 mp, este utilata si mobilata complet. Garsoniera este doatat cu toate electrocasnicele necesare,aragaz,frigider,masina de spalat dar si altele utile casei. Se afla situata in apropierea mijloacelor de transport in comun. Cei ...

27 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE
14

3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere situat in zona centrala aproape de Facultatea de Medicina intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Pret informativ 550euro/luna plus garantie. Imobilul este ...

62 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului
10
1

Apartament 2 camere Aradului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Aradului la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, confort 1 decomandat, suprafata utila de 54 mp, are : clima, gresie si faianta, balcon inchis cu termopan, incalzire de la Colterm cu posibilitate de montare centrala, se vinde mobilat si utilat la pretul ...

54 m2