Promovat
Apartament cu 3 camere si 2 balcoane in zona Braytim
6

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane in zona Braytim

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartament cu 3 camere si 2 balcoane în zona Braytim. PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Pozitionare excelenta! Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor -birou -baie -2 balcoane Dotari: -centrala cu wi-fi -wc cu self cleaning si ...

1837 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Timisoara - zona Mehala
12
8

Duplex Timisoara - zona Mehala

RPC GROUP lansează RPC VILLAGE pe o suprafață de 17 Hectare, cartier care, pe lângă cele 600 de locuințe, va oferi infrastructură și servicii. Întregul proiect cuprinde 300 de case de tip duplex P+1 E și aproximativ 300 de apartamente dispuse în imobile cu un regim de înălțime P+2+ER. Proiectul se bazează ...

1887 EUR/m2 | 100 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente noi de vanzare, cu 2 camere, decomandate, Calea Urseni, Giroc
6
12

Apostu Estate va ofera spre vanzare 9 apartamente noi, situate intr-un imobil din judetul Timis, localitatea Grioc, zona Calea Urseni. Aproximativ 1 km distanta fata de Zone Cafe 2 si Mega Image Calea Urseni Timisoara. Acces facil la centura ocolitoare a orasului. Doar 300 m fata de prima statie a mijloacelor ...

1226 EUR/m2 | 53 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Badea Cartan de vânzare
20

Apartament 2 camere Badea Cartan de vânzare

Vând apartament cu 2 camere la curte comuna ,zona Badea Cartan ,amenajat cu centrala ,2 intrări ,boxa mare in acte ,la parter înalt ,vedere în curte ,50 mp utili ,liber ocupabil imediat ,detalii la telefon ,preț ,89000euro.Tel.0742143679.

1780 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Spatiu Comercial Gara de Nord de vânzare
6

Spatiu Comercial Gara de Nord de vânzare

Vând spatiu comercial 20mp utili ,zona Gara de Nord ,amenajat , grup sanitar , intrare din trotuar vad bun zona circulata ,liber ocupabil imediat ideal investiții închiriere sau afacere birou sediu firma , preț.39900euro.Tel.0742143679.

1995 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin
9
2

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, stil vagon, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul P intr-o casa cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaje. Anul constructiei 1920, structura caramida, material ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
4
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Apartament cu 1 camera in zona Aradului,suprafata de 28 mp, etaj 2. În apropiere de Iulius Town și mijloace de transport. Este mobilata si utilata,aragaz,frigider,masina de spalat. Sunați la numărul afișat pentru detalii.

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului
4
56

de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului

Dam spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu 2 camere. Apartamentul se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata utila de 42mp si este la etajul 3. Zona linistita si aproape de mijloace de transport. Se accepta animale de companie. Sunati la numarul afisat!

42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsonieră Timișoara de vânzare

Garsonieră Timișoara de vânzare

Vând garsonieră confort 2 la etajul 3 cu balcon 23mp ,amenajată ,parțial mobilată,zona Badea Cârțan ,gaz ,geam la bucătărie ,hol ,baie și camera mare cu balcon ,libera ocupabila imediat ,ideal investiție sau locuit ,Preț ,49000euro.Tel.0742143679.

1633 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
2

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera aflat in zona Circumvalatiunii,decomandat,situat la etajul 2,avand o suprafata de 38 mp,este utilat si mobilat compelt,aflandu-se intr-o stare foarte buna. Apartamentul este situat in zona centrala a orasului,intr-o zona foarte cautata,in apropiere se ...

38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere parter înalt Dâmbovița de închiriat

Apartament 2 camere parter înalt Dâmbovița de închiriat

Închiriez apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat la parter înalt cu geam la baie ,în Dâmbovița ,60 mp amenajat mobilat ,utilat ,centrală gaz ,liber ocupabil imediat ideal familie sau cuplu ,Preț ,320euro lună și Garanția ,Tel.0742143679.

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Se inchiriaza apartament cu 2 camere zona Aradului
3

Se inchiriaza apartament cu 2 camere zona Aradului

Oferim spre inchiriere un apartament situat in zona Aradului. Un apartament cu 2 camere, utilat si mobilat complet, cu o suprafata de 47 mp, fiind situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Apartamentul este situat intr- o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun dar si a magazinelor ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren intravilan Timișoara -Freidorf de vânzare
4
8

Teren intravilan Timișoara -Freidorf de vânzare

Vă propun spre vânzare ,teren intravilan în timisoara zona Freidorf langa centură și podul de la fabrica de zahăr ,suprafața 229mp - drum de acces de pământ ,ideal investiție sau diverse activități- ,depozitare,Preț,17900-Euro.Tel.0742143679.

229 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 1 camera Bucovina
6
1

apartament cu 1 camera Bucovina

Se ofera spre inchiriere apartament o camera conf 1 dec (mobilat si utilat complet)zona Bucovina incepand cu 01 aprilie. Imobilul se afla la parter cu o suprafata de 34 mp

34 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Teren Intravilan Timișoara-Freidorf de vânzare
8

Teren Intravilan Timișoara-Freidorf de vânzare

Vă propun spre vânzare ,teren intravilan in Timișoara zona Freidorf langa fabrica de zahăr și centură ,suprafața 8500 mp front 50 m ,utilități lângă teren ,ideal investiție sau diverse activități ,Preț,599000euro.Tel.0742143679.

8,500 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se prezinta spre inchiriere o garsoniera situata in zona Dacia,la etajul 3,se desfasoara pe o suprafata de 24 mp,utilata si mobilata complet. Garsoniera este foarte bine intretinuta,aflandu-se la prima sa inchiriere. Se accepta animale de companie. Zona in care se afla situata garsoniera ofera acces ...

24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
4
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Se da spre inchiriat un apartament cu 1 camera decomandat in zona Aradului,etaj 3,suprafat utila de 35 mp,fiind mobilat si utilat compelt cu toate cele necesare. Apartamentul se afla intr-o zona foarte populara,oferind acces rapid la universitati,la centre comerciale si la statii RATT. Persoanele care ...