Teren casa -Ronat
8
8

Teren casa -Ronat

Proprietate imobiliara propusa spre vanzare in Ronaț spre calea ferată, teren 400 mp cu doua fronturi stradale, toate utilitatile, casa din caramida de aproximativ 40 mp ( antreu , 2 camere ) construita in 1975, locuibila dar necesita renovare;

403 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
5
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Se da spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu 2 camere, semidecomandat. Apartamentul are o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2. Se inchiriaza mobilat si utilat ca in poze. Sunati pentru o vizionare.

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Complexul Studentesc, Timisoara
10

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat in Timis, Timisoara. Imobilul este amplasat la etajul 4/4, cu acoperis, intr-un bloc neanvelopat, si are o suprafata de 71 mp. Compartimentare: • Living cu balcon mare • 2 dormitoare • Bucatarie ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Sagului
5
19

De inchiriat apartament 3 camere in zona Sagului

Inchiriere apartament 3 camere, Timisoara, Calea Sagului, complet renovat si utilat, etaj 3 4, avand o suprafata de 60 mp. Închirierea se face doar pentru o perioada lunga de timp.

60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
7

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu doua camere , deosebit pentru o familie sau cuplu de tineri. Imobilul este utilat si mobilat complet . Amplasat in zona Girocului la cateva minute de punctele de interes . Dispune de o suprafata de 45 mp la etajul 2 al unui imobil cu 4 nivele.

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament cu 2 camere în Calea Girocului decomandat amenajat integral centrala proprie
9

De vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Calea Girocului. Apartamentul se află la etaj 4 într-un bloc cu 4 etaje si acoperiș cu țiglă. Compus din 2 camere, o baie, o bucătărie, un balcon și un coridor. Cu o suprafață de 55 mp, apartamentul este complet renovat (ușa de la intrare și ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in  zona punctele cardinale
3
2

De inchiriat apartament 1 camera in zona punctele cardinale

Inchiriez apartament cu 1 camera . Apartamentul are o suprafata de 28 mp si este la parter . Este utilat si mobilat. Costurile cu intretinerea sunt reduse. Alte detalii la telefon.

28 m2

Punctele%25252bCardinale, Timisoara, Timis

Spatiu depozitare zona Iosefin 175 mp 875 euro+TVA
8
11

Spatiu depozitare zona Iosefin 175 mp 875 euro+TVA

Inchiriez hala - spatiu de depozitare, zona semicentrala- Iosefin, SU=175 mp, acces tir, curte betonata, inaltime 5 m, compus din 3 incaperi birou la etaj, racordata la curent trifazic, apa, canalizare, posibilitate racord la gaz, ideal pentru depozitare, mica productie, etc. Pret 4 euro mp, 875 euro+TVA, ...

175 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Ardului bloc nou etaj 1 cu loc de parcare inclus amenajat modern mobilat utilat
9

Vand apartament modern cu 2 camere si 1 loc de parcare,situate la etajul 1,in cadrul unui bloc nou,de caramida si izolat termic,construit in 2015, in zona Aradului Vest pe strada Grigore Alexandrescu;Apartamentul are o suprafața de: 50 mp + 5.56 mp balcon si are inclus in CF: cota parte din curtea comuna ...

2276 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere un apartament zona Lipovei
4
5

inchiriere un apartament zona Lipovei

Ofer spre inchiriere un apartament cu 2 47mp camere, decomandat, la etajul 1, este utilat cu centrala proprie, frigider, masina de spalat, aragaz.

47 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat parter cu balcon amenajat centrala Aradului langa Piata Verde
10

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la parter inalt cu balcon din 4 in zona Aradului langa Piata Verde,foarte aproape de Iulius Mall (10_15 minute de mers pe jos). Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc multe magazine ...

2278 EUR/m2 | 32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera ETAJ 1 cu balcon amenajat centrala Aradului langa Piata Verde
6

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la etajul 1 in cadrul unui bloc cu 4 etaje, in zona Aradului langa Piata Verde,foarte aproape de Iulius Mall (10_15 minute de mers pe jos). Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc ...

2341 EUR/m2 | 32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Iosefin 1 camera 300 euro
7
4

Iosefin 1 camera 300 euro

Închiriez apartament cu 1 camera, zona Iosefin - Gara de Nord, et 2/4, decomandat, mobilat, utilat, centrala proprie, renovat, preț: 300 euro+ 2 luni garanție, tel: 0745303563

30 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara
2
15

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc. Suprafata teren 671mp. Ideal pentru investitie datorita pozitionari. Are 2 fronturi stradale 25mp respectiv 27mp. Casa 77mp. Anexa 64mp. Anexa46mp. Anexa76mp.

4584 EUR/m2 | 77 m2

Complexul%2525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Buziasului
4
53

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Buziasului

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului,la etajul 1 dintr-un bloc cu 4 etaje,cu o suprafata de 50 mp. Este pozitionat intr-o zona cu deschidere la intregul oras,linistita si buna. Se vinde mobilat si utilat complet. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru mai ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Blascovici casa 300 mp 1900 euro
4

Blascovici casa 300 mp 1900 euro

Inchiriez casa pe 3 nivele+demisol, zona Blascovici, strada linistita, 300 mp utili, 100 mp nivel. Impartita identic pe fiecare nivel: 3 camere, 2 bai, o chicineta, cladire din 2008, centrala proprie pe fiecare nivel, 3 clime, bucatariile mobilate, ideal pentru birou, pret: 1900 euro+ garantie, tel: ...

300 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere în Calea Girocului decomandat
10
1

Apartament cu 4 camere în Calea Girocului decomandat

De vânzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat în Calea Girocului. Apartamentul se află la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Având o suprafață utilă de 78,72 mp, apartamentul este compus din 4 camere, 2 băi, o bucătărie, 2 balcoane și 2 coridoare.Apartamentul este complet ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Lipovei 3 camere 95000 euro
5
4

Lipovei 3 camere 95000 euro

Vand apartament cu 3 camere zona Lipovei- Ion Ionescu de la Brad, vis a vis de LIDL, et 3 4, decomandat, SU= 55 mp, centrala proprie, necesita amenajari. Ideal pentru investitii. Momentan este inchiriat. Pret: 95000 euro negociabil, tel: 0745303563

1727 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului confort 1 etaj 2 langa Spitalul Judetean  amenajat
20
1

Apartament 3 camere Girocului confort 1 etaj 2 langa Spitalul Judetean amenajat

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului,langa Spitalul Judetean. Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic). Avand o suprafata utila de 65 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie mare cu aerisire naturala, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere, zona Spital Judetean
4
1

Apartament 2 camere, zona Spital Judetean

Se inchiriaza apartament cu 2 camere, zona Spital Judetean, mobilat si utilat. Etaj 3, 52 mp2, complect mobilat, utilat, termopan, geam la baie, masina de spalat, balcon închis, parchet, frigider, gresie, faianta, loc de parcare, aproape de mijloacele de transport în comun.

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere parter  cu balcon decomandat amenajat zona Girocului
9

Apartament 3 camere parter cu balcon decomandat amenajat zona Girocului

Se vinde un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, cu o suprafata de aproximativ 65 mp, la care se mai adauga si un balcon generos, in zona Girocului. Acesta dispune de urmatoarele finisaje: gresie si faianta in bucatarie si bai, parchet din lemn masiv in stare foarte buna in camere, geamuri ...

1849 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Inchiriez teren zona Mehala 2000 mp