Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
inchiriere apartament cu 1 camera zona Take Ionescu
10
1

inchiriere apartament cu 1 camera zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Take Ionescu. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Imobilul are o suprafata de 30 mp si este situat la etajul 1 . Dispune de centrala proprie.

30 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 60 mp, etaj 1, Nord One Botanic
13

Apartament 2 camere, 60 mp, etaj 1, Nord One Botanic

**De închiriat apartament cu 2 camere decomandat, ULTRACENTRAL**, situat în ansamblul rezidențial premium Nord One Botanic, una dintre cele mai exclusiviste locații din Timișoara. Poziționat la **etajul 1 din 9**, acest apartament impresionează printr-o compartimentare eficientă și o suprafață utilă ...

60 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Giroc
3

Apartament cu 3 camere in Giroc

Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern, situat într-un imobil nou, aflat în construcție, cu termen de finalizare primavara 2026. Caracteristici principale: * Suprafață utilă: 75 mp + 10 mp balcon * Apartamentul este decomandat * Locul de parcare este inclus in pret * Compartimentare practică: •2 ...

1585 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere LUX  de vanzare Băile Neptun Timisoara
10

Apartament 3 camere LUX de vanzare Băile Neptun Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament premium cu 3 camere, situat intr-o cladire istorica din zona Baile Neptun, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale din Timisoara. Apartamentul dispune de o suprafata utila generoasa de 130 mp, compartimentare decomandata si finisaje ultrafinisate, ...

2846 EUR/m2 | 130 m2

Neptun, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, finisaje la alegere, in zona Lipovei
5
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, intr-un complex rezidential renumit, cunoscut pentru standardele sale premium, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

1971 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Complex 4 camere 122000 euro
16

Complex 4 camere 122000 euro

De vanzare apartament cu 4 camere in apropiere de Complexul Studentesc, acces usor la magazine, mijloace de transport in comun, la 10 minute de mers pe jos pana la FEAA si liceul Calderon. Locuri de parcare in spatele blocului, situat la etajul 4 4, acoperis pe un nuvel separat. Are 100 mp, model decomandat, ...

1220 EUR/m2 | 100 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Spatiu depozitare zona Iosefin 175 mp 875 euro+TVA
8
11

Spatiu depozitare zona Iosefin 175 mp 875 euro+TVA

Inchiriez hala - spatiu de depozitare, zona semicentrala- Iosefin, SU=175 mp, acces tir, curte betonata, inaltime 5 m, compus din 3 incaperi birou la etaj, racordata la curent trifazic, apa, canalizare, posibilitate racord la gaz, ideal pentru depozitare, mica productie, etc. Pret 4 euro mp, 875 euro+TVA, ...

175 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Unirii-Eugen de Savoya birou 2 camere 500 euro
5

Unirii-Eugen de Savoya birou 2 camere 500 euro

De inchiriat birou in zona Piata Unirii- Eugen de Savoya, acces usor la mijloace de transport in comun, este situat la etajul 1, impartit in 2 incaperi pretabil pentru birou de avocatura, contabilitate, notar, etc. Mobilat, utilat, SU: 42 mp, pret 500 euro+ 2 garantii. Tel: 0745303563

42 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament o camera la vila LUX 350 euro
8

Apartament o camera la vila LUX 350 euro

Inchiriez o camera la vila zona Stadion, constructie 2011, mobilat, utilat lux, clima, centrala proprie, sala de fitness, loc de parcare cu bariera, Pret: 350 euro+garantie, Tel: 0745303563

45 m2

STADION, Timisoara, Timis

OFERTA!!! SAD zona Dambovita 150000 euro
10

OFERTA!!! SAD zona Dambovita 150000 euro

COMISION 0!!!!! Vand casa zona Dambovita, la 2 min de Restaurantul Nora si Politia Sectia 3, compus din: Parter: Intabulat ca si SAD, impartit in 2 camere, baie, bucatarie si depozitare; Etaj: Intabulat ca apartament: 2 camere, baie si bucatarie. Su= 142 mp utili, teren 150 mp. Racordat la toate utilitatile. ...

1282 EUR/m2 | 117 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa Tineretului 2 camere 430 euro
7

Casa Tineretului 2 camere 430 euro

Inchiriez apartament cu 2 camere zona Casa Tineretului-OMV, bloc din 2008, et 3 4, living cu bucatarie open-space, mobilat, utilat: masina de spalat haine, masina de spalat vase,TV, centrala proprie, clima, lift, bloc izolat termic, mijloace de transport la 2 min de cladire, Spitalul Judetena si Profi. ...

45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Complex 2 camere 450 euro
9

Complex 2 camere 450 euro

Inchiriez 2 camere in Complexul Studentesc, langa Facultatea de Drept et 1 3, decomandat, mobilat, utilat, ideal pentru studenti, pret: 450 euro+garantie, tel: 0745303563

45 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Dorobantilor casa 165000 euro
3
7

Dorobantilor casa 165000 euro

Vand casa individuala in zona Dorobantilor, cosntructie 1965, su= 143 mp, compus din 6 camere, 2 bai, camara. Incalizirea se efectueaza cu centrala proprie pe gaz. Casa este construita din caramida, izolata termic cu polistiren. In curte se regaseste o oanex (sera) si garaj cu acces din strada. Teren ...

1154 EUR/m2 | 143 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Medicina 2 camere 400 euro
8

Medicina 2 camere 400 euro

Inchiriez apartament cu 2 camere la 2 min de Facultatea de Medicina, parter inalt, semidecomandat, centrala proprie, clima, bloc de caramida, pret 400 euro+garantie, tel: 0745303563

70 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Proprietar vand teren intravilan pentru casa Pischia 5

Proprietar vand teren intravilan pentru casa Pischia

Proprietar vand parcela de teren intravilan in Pischia, pentru constructie de casa individuala sau duplex, cf individual, acces facil, utiltati in apropiere, regimul de inaltime este de s+p+1+m, pot 35%, suprafata parcelei este de 848mp, front stradal 23m, pentru alte informatii ma puteti contacta telefonic, ...

848 m2

Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
1

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Duplex Deosebit 4 Camere Zona Braytim Eso
8
2

Duplex Deosebit 4 Camere Zona Braytim Eso

Duplex P+E , 3 dormitoare, birou, 3 bai, 2 bai sunt cu dus si 1 cu cada, bucatarie , living, terasa, curte , camera tehnica, su: 140 mp, plus curte. Casa este gata de locuit, bucataria complet echipata, masina de spalat vase, masina de spalat haine, loc de parcare. Pret: 999 Euro Tel: 0726649775

140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Casă Individuală 4 Camere Centrală Proprie Zona Chisoda
8
5

Casă Individuală 4 Camere Centrală Proprie Zona Chisoda

Se închiriază casă recent renovată, situată în Chișoda, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Suprafață utilă: 110 mp Compartimentare: 4 camere decomandate, bucătărie, baie, hol Încălzire: centrală proprie Terasă: 25 mp acoperită Curte: 500 mp Casă luminoasă, spațioasă, ideală pentru o familie, ...

110 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2