Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartamente cu 2 camere finisaje deosebite etajul 1 braytim
15
3

Apartamente cu 2 camere finisaje deosebite etajul 1 braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, 52 mp utili+terasa de 10 mp, 1 bai, bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in spatiul de depozitare. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la doar cateva minute de scoala, Unitatea Militara. Pret.99000 euro ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere | Aradului
13

Apartament superb cu 3 camere | Aradului

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb cu 3 camere, situat în Aradului. In apropiere se gasesc mini-marketuri, magazine alimentare, restaurante locale si cafenele. Apartamentul este situat la etajul 1 si se desfasoara pe o suprafata utila de 74 mp. Compartimentarea este ...

74 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Mehala, Mobilat, Utilat, Bloc nou, Loc parcare in CF
7

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 3 / 3 , 3 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

3223 EUR/m2 | 40 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala plus anexa in Plopi
9
5

Casa individuala plus anexa in Plopi

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate o casa individuala situata in zona Plopi Casa este solida, realizata integral din caramida, cu acoperis de tigla .. Suprafata teren: 376mp Suprafata utila: 75 Compartimentare: - hol acces - bucatarie cu aer conditionat - baie cu geam pentru aerisire - ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 și un parter plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Se ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Garii de Nord Timisoara
4

Apartament 1 camera zona Garii de Nord Timisoara

Apartament cu o camera, decomandat. Apartamentul este complet renovat. Zona garii de Nord Timisoara. Etaj 2 in bloc cu 4 etaje.

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Oportunitate- 2 Etaje a cate 6 studiouri, de inchiriat- ID C4071
10
5

ID intern: C4071 Vrei sa iti investesti banii intr-un bussines de viitor, Ai nevoie de un start favorabil. FOXFORT Imobiliare iti propune spre inchiriere o locatie cu totul NOUA, situata intr-o zona cu VAD, in partea de SUD a Timisoarei, fiind dispusa pe parter + 2 etaje + mansarda inalta, proiectat ...

500 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc
3
1

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
3

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat confort 1, situat in zona Calea Girocului, langa Parcul Adolescentei. Apartamentul se afla la etajul 2, avand o suprafata de 50 mp Apartamentul este situat intr o zona linistita,avand parc in fata blocului,cu acces la mijloace de transport ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  zona Take Ionescu
4
3

Apartament zona Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu,la 3 minute de mers pe jos de piata Badea Cartan. Situat la etajul 2,suprafata de 48 mp. Apartamentul este recent zugravit . Zona este linistita,avand acces la supermarketuri,piete,farmacii,restaurante,cofetarii,parcuri,mijloace de ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere  situat in Timisoara,zona Aradului
4
1

Apartament cu 2 camere situat in Timisoara,zona Aradului

Spre inchiriere apartament cu 2 camere 50mp semidecomandat situat in Timisoara,zona Aradului, Et 1 compus din living, dormitor, bucatarie, baie,hol.Aproape de Iulius Mall si alte centre principale comerciale din Timisoara. Disponibil cu data imediata.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Iulius Mall
9

Apartament cu 2 camere, decomandat, bucătărie închisă, mobilat și utilat, centrala proprie, are condiționat, su: 50 mp, situat la parter înalt. Disponibil imediat. La 2 minute de Iulius Mall. Preț: 499 Euro plus ...

50 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu 2 camere in zona Steaua
3
46

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Steaua

Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie, se afla la etajul 3, cu o suprafata de 50 mp, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii

50 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
88

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Inchiriem garsoniera in zona Girocului , str Martir Dumitru Juganaru , decomandata , semimobilata , etaj 1 . Suprafata 24 mp.

24 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Umt
4

Garsoniera zona Umt

Inchiriez garsoniera,in zona UMT,pret inchiriere 150 euro plus 150 euro garantie.

UMT, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Garsoniera de inchiriat in zona centrala
3
52

Garsoniera de inchiriat in zona centrala

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona centrala , la 5 min de Mc Donalds , situata în apropierea stațiilor de troilebuz , tramvai,magazinelor și diverselor instituții. Este situată la etajul 4 și are o suprafață de 27 mp. Este complet mobilata cu tot ce aveți nevoie pentru a locui. Nu ezitati sa ne ...

27 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere zona Sagului
4
25

De inchiriat apartament 2 camere zona Sagului

Inchirirez apartament cu 2 camere 44 mp, mobilat si utilat complet , la etajul 3 cu centrala proprie

44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate industrială premium cu infrastructură energetică completă
8

Silvis Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate industrială unică, concepută pentru activități de producție, logistică sau investiție, amplasată strategic în zona industrială a Timișoarei, cu acces facil către autostrada A1 și coridoarele europene de transport. Această oportunitate investițională ...

1528 EUR/m2 | 1,800 m2