Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului
4
33

De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului

Inchiere apartament cu o camera in Torontalului, in zona Str. Dunarea, la etajul 4. Apartamentul este complet mobilat si utilat, intr-o stare buna si cu o suprafata utila de 35mp. Se inchiriaza incepand cu data de 1. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

35 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, vedere pamoramica, Dacia, Timisoara
9

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-un bloc anvelopat la etajul 10/10 si boxa inscrisa in CF din zona Dacia, Timisoara, jud. Timis Apartamentul dispune de 74 mpu si este compartimentat astfel: hol de acces in toate camerele, living spatios si luminos ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Steaua
3
46

De vanzare garsoniera in zona Steaua

Vand garsoniera in zona Steaua în apropierea mijloacelor de transport în comun (autobuze și tramvaie), diverse centre comerciale inclusiv Mall , Dedeman. Garsoniera are o suprafață utilă de 21 mp și este situată la etajul 4 . Garsoniera este complet mobilată și utilată. Încălzirea este asigurată de rețeaua ...

1115 EUR/m2 | 26 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren Aeroport 3920 mp cu front stradal la centura de 48,28 ml - ID V5339
4
32

ID intern: V5339 Oportunitate extraordinara de investitie, teren de vanzare la un pret corect in Timisoara, zona Aeroport. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan in localitatea Ghiroda - Aeroport -langa casa auto Ford, avand o suprafata de 3920 mp si deschiderea de 48,28 ml la strada, adancimea ...

3,920 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
3

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii
17
3

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 8 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1989, structura ...

2069 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului
4
9

De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in Calea Girocului situat la etajul 1, avand o suprafata utila de 25 mp, mobilat si utilat, disponibil imediat, 4 apartamente pe nivel, aproape de mijloace de transport, magazine, langa str. Mures.

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
33

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat garsoniera in Calea Sagului
3
83

de inchiriat garsoniera in Calea Sagului

Se inchiriaza o garsoniera in zona Sagului pentru termen lung. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 2. Se percepe o luna de chirie plus o luna garantie. Are in apropiere mijloace de transport in comun (Tramvai 2,7 Autobuze 33, E1, E8, M37, M46, M38, M51), Shopping City, magazine, farmacii. ...