Promovat
Apartament 2 camere Lidia | Bloc nou | Parcare inclusă | 44 mp
4

Agentia 360Grade Imobiliare propune spre vânzare: Apartament 2 camere – ideal pentru locuit sau investiție Zona Lidia – Uranus Plaza | Parcare inclusă Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil nou cu 4 etaje, într-o zonă foarte bine poziționată din Timișoara, în ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere si curte, zona Lipovei Timisoara
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, un apartament cu 3 camere, situat intr-un complex rezidential modern din zona Lipovei. Amplasamentul este excelent, cu acces facil la mijloace de transport in comun, centre comerciale si puncte de interes. Apartamentul beneficiaza de o suprafata generoasa si dispune ...

2493 EUR/m2 | 71 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere decoamndate, fiind situat la etajul 2, apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 50 mp. In proximitatea apartamentul se afla statiile de transport in comun, magazine si piata Badea Cartan. Se afla la 5 minute de Isho! Pentru detalii suplimentare ...

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
4

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera in zona Medicinei,foarte frumos amenajat,la etajul 3,suprafata de 35mp, mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Imobilul a fost recent renovat,este foarte curat si bine intretinut. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Inchiriez apartament o camera pe Calea Martirilor la etajul 1 avand o suprafata de 35 mp. Este complet mobilat si utilat modern . Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare, 125 mp, zona P-ta Balcescu
1

Casa de vanzare, 125 mp, zona P-ta Balcescu

Blitz vă propune spre vânzare o casa intr-o zona centrala a Timisoarei, in Piata Balcescu cu o suprafata utila de 150 mp incluzant o anexa. Casa este compusa din 4 camere, dintre care 2 sunt cu geam la strada, 1 bucatarie, 1 baie, pivnita, anexa magazie. Aceasta dispune de ferestre termopan, calorifere ...

1880 EUR/m2 | 125 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Casa de vanzare, 220 mp, SEMICENTRAL
4

Casa de vanzare, 220 mp, SEMICENTRAL

Blitz va propune spre vânzare casă solid construită, situată într-una dintre cele mai apreciate zone, Complexul Studențesc Imobilul este format din demisol înalt și etaj, având o suprafață utilă generoasă de 220 mp și un teren aferent de 540 mp. Proprietatea include: • 6 camere spațioase • 3 băi • ...

1759 EUR/m2 | 220 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Teren cu potențial turistic si energetic - 25.383 mp – Chizătău
10

Blitz va propune spre vânzare teren in suprafață de 25.383 mp Chizătău cu potențial turistic și energetic. Terenul este chiar pe malul râului Bega, cu acces direct la apă și la insula din mijlocul râului. Proprietatea dispune de câteva construcții existente, care pot fi modernizate și transformate ...

25,383 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu
3
5

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera, situat pe strada Take Ionescu, la doi pasi de Punctele Cardinale si centrul orasului. Apartamentul se află la etajul 5 intr-un bloc cu 10 etaje. Dispune de lift. Suprafata utila este de 34 mp.

34 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat situat la doar 2 minute de ZONE 2 Calea Urseni
9

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suorafata de 53 mp, tereasa de 6 mp situat la etajul 2, pe Calea Urseni, in spate la Zone 2 si Mega Image (200 m de la principala, 2 minute pe jos, zona linistita). Se compune din: - living + dinning - bucatarie inchisa (centrala proprie) - ...

1962 EUR/m2 | 53 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Inchiriez spatiu pt depozitare .
9
13

Inchiriez spatiu pt depozitare .

Închiriez spațiu depozitare pt ori-ce 100 mp.inalatime 4,5 m,toate utilitățile ,birou grup sanitar ,acces tir , curte comună, pt depozitare , sau ,altceva Curent tri și mono fazic groapă de reparat mașini etc. Zona Calea Lipovei Timișoara fosta Scărișoara in spate la SRI.Tf sau . . Timișoara ...

100 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere FINISAJE PREMIUM Braytim Eso
8

Apartament cu 2 camere FINISAJE PREMIUM Braytim Eso

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, decomandat, bloc nou, cu o suprafata de 54 mp, situat la etajul 2 din 3, cu acoperis. Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin bariera automata. Loc de parcare inclus in CF Dotari si finisaje: Finisaje de înalta calitate, atent alese pâna în cele ...

2165 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat GRADINA  lipit de  TIMISOARA  300m pana la str Muzicescu
7

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat GRADINA lipit de TIMISOARA 300m pana la str Muzicescu

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 47 mp, decomanadat cu GRADINA, mobilat UTILAT, centrala proprie, parcare, curte, parter. Apartamentul se afla situat BRAYTIM, Giroc lipit de TIMISOARA 300m pana la str muzicescu aproape Buziasului , AEM. Pret. 100000 euro Telefon. ...

2128 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat et 2 DECOMANDAT LA 1 MINUT DE parc Neptun Giroc
13

Va propunen spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafata de 57 mp utili, terasa spatioasa de 11 mp. Compartimentare: - Dormitor confortabil - Living luminos si generos - Bucatarie (închisa pentru confort si intimitate) Constructie 2023 standarde moderne: - Finisaje de calitate - ...

2174 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Incichiriez parterul unei case cu etaj .
10
25

Incichiriez parterul unei case cu etaj .

Proprietar, închiriez in casa cu etaj parterul,135mp. 3 camere goale, bucătărie mobilată, baie, balcon închis, parchet masiv,lambriuri ,gresie faianță zugrăvit recent , Curent tri și mono fazic, încălzire centrală proprie, climă, contoare separate,intrare separata etc. Pentru birouri, sedi firma, cabinete ...

135 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere etaj intermediar balcon zona Braytim
19
1

2 camere etaj intermediar balcon zona Braytim

Apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 43 mp model deosebit, decomandat, loc de parcare, balcon. Apartamentele sunt compartimentate astfel: living, dormitor, bucatarie, hol, baie, balcon. Pret: 83000 mii Telefon: 0723674418

1930 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere la curte comuna de vanzare, zona Traian
13
1

Apartament 3 camere la curte comuna de vanzare, zona Traian

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Traian. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Traian, aflat la demisol intr-o casa cu regim de inaltime pe Demisol + Parter. Anul constructiei 1970, structura caramida, material ...

1061 EUR/m2 | 99 m2

Traian, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat complet - zona Sagului
9
1

Apartament cu 2 camere mobilat complet - zona Sagului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Comision 0.Spatiu comercial in Complex Ring
6

Comision 0.Spatiu comercial in Complex Ring

Oportunitate de investitie.Vand spatiu comercial in zona Torontalului situate la parter in bloc nou.Spatiul are suprafeta utile de 62 mp cu vitrine si doua accese . SpatiuL beneficiaza si de un loc de percare subteran.Spatiul este amenajat cu gresie,clima ,grup sanitar,termopan.Pret 140000 euro.Tel ...

2258 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc
3
186

Inchiriez apartament cu o camera decomandat , bucatarie , baie, dotat cu frigider , masina de spalat , TV complet mobilat situat la etajul 2 . Suprafata 30 mp

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.
14

Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean, pozitie foarte buna. In bloc anvelopat termic exterior. Model semidecomandat, cu suprafata utila generoasa 53.20 mp + balcon de 5.40 mp; debara la bucatarie, geamuri termopan, balcon, mobilat si utilat, baie cu ...

1791 EUR/m2 | 53 m2