Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spațiu comercial vitrat 88 mp – Nord One, zona Piața 700
9

Spațiu comercial vitrat 88 mp – Nord One, zona Piața 700

Casadomi propune spre închiriere un spațiu comercial, Comision 0% , situat la parterul noului complex Nord One, pe Str. Brediceanu – Piața 700. Proiectul reprezintă un reper de eleganță arhitecturală , fiind integrat în cel mai nou pol de dezvoltare premium al orașului. Situat la intersecția dintre ...

88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
2

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie separata. Centrala proprie. Bloc izolat.
4

Bucatarie separata. Centrala proprie. Bloc izolat.

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior; - parter / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel; - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

2507 EUR/m2 | 18 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament doua camere de inchiriat in zona Medicinei
4
82

apartament doua camere de inchiriat in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu doua camere, suprafata utila 56 mp, se afla la etajul 2. Apartamentul are un living cu bucatarie open space, un dormitor cu un pat de doua persoane si o baie. Apartamentul va mai pune la dispozitie: o masina de spalat, un frigider, o plita electrica si loc de parcare pentru masina ...

56 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere in zona Soarelui
16

apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Soarelui la etajul 2, care dispune de o suprafata de 60 mp , cu centrala proprie si loc de parcare inclus in pret! Aproap de miloacele de transport in comun!

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat spatiu pentru birouri, cladire istorica recent renovata in P-ta Unirii
9
2

De inchiriat spatiu pentru birouri in cladire istorica recent renovata, etaj 2, zona p-ta Unirii, 2 incaperi in suprafata de totala de 55 mp, amenajat recent, grup sanitar, incalzire-racire cu chillere, pret 11 Euro mp+TVA + comisionul agentiei imobiliare de 50% din prima chirie. Agentia Imobiliara ...

55 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
4

Va oferim spre inchiriere un apartament decomandat cu 1 camere, situat la etajul 2 4, cu aer condiționat, in zona Complex Studentesc. Acest apartament dispune de o suprafata de 35 mp si compartimentarea este decomandata. Apartamentul poate fi ocupat imediat.

35 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in  zona Cetatii
3
6

De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii

Ofer spre închiriere apartament cu 1 camera zona Cetatii, etaj 2,suprafata de 27 mp, aproape de centre comerciale si de centru. Pentru detalii, astept un apel la nr de tel din anunt!

27 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

inchiriere un apartament doua camere pe Calea Torontalului
4
5

inchiriere un apartament doua camere pe Calea Torontalului

Se ofera spre inchiriere un apartament doua camere pe Calea Torontalului situat la etajul 1 intr un bloc construit in 2020 si dispune de lift. Suprafata este de 65 mp , dispune de finisaje de calitate . dar si de alte facilitati. Se inchiriaza mobilat si utilat

65 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Iosefin
4
9

De inchiriat apartament 2 camere in zona Iosefin

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat la etajul 2, avand o suprafata de 50 mp. Apartamentul este in zona Iosefin pe str Platanilor, aproape de magazine, scoala, gradiniță

50 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

De inchiriat spatiu pentru birouri 110 mp, in cladire de birouri, zona Bv. Cetatii
6
4

De inchiriat spatiu pentru birouri in cladire de birouri, etajul 3, 110 mp util, spatiu este compartimentat, grupuri sanitare si chicineta, amenajat, locuri parcare. Pret 8 Euro mp+TVA+taxe de serviciu (estimat 3,5 Euro+TVA). Telefon 0744388832, Agentia imobiliara Ralf Consulting.

110 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim
4
41

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament cu doua camere , etaj 2 . Apartamentul este compus din : living , bucatarie , baie si dormitor. Dispune de finisaje moderne .Imobilul se inchiriaza mobilat si dotat cu electrocasnice. Suprafata acestuia este de 47 mp.

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Spitalului Judetean
6
3

Se da in inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean. Apartament complet mobilat si utilat, gata pentru mutare. Spatios, curat, ingrijit. Ca si suprafata are 56mp si este la etajul 3. Aproape de Complexul Studentesc, de statii atat de tramvaie cat si de autobuze. Pentru mai ...

56 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere,93 mp,spatios si  luminos, inaltime 3m, Complexul Studentesc
10
1

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere,93 mp,spatios si luminos, inaltime 3m, Complexul Studentesc

De vanzare apartament (SAD) cu 2 camere in zona Complexului Studentesc, bloc in asociatie, etaj 3, suprafata utila 93 mp, living+dining 60 mp, geamuri pereti cortina, foarte luminos, inalt de 3 m, centrala proprie, clima, incalzire in pardoseala, 2 bai, bucataria mobilata, pret 165.000 Euro, negociabil+comisionul ...

1774 EUR/m2 | 93 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
64

Oferim apartament 2 camere, Circumvalatiunii colt cu Gh Lazar, intre Billa si Kaufland aproape de Mall, P-ta 700, parcul Botanic, decomandat, etaj 3 10, la bulevard cu vedere in spate fara zgomotul de trafic, 50 mp, 2 camere confort 1, bucatarie spatioasa cu loc de luat masa. Disponibil imediat.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat -Dacia
4

Apartament de inchiriat -Dacia

Se propunem spre inchiriere 2 camere in zona Dacia , avand o suprafata de 46 mp ,etajul 4. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces facil catre zonele centrale . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati telefonic !