Promovat
Proprietate  privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investitie
7

Proprietate privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investitie

Se oferă spre vânzare o proprietate versatilă, amplasată excelent pe Bulevardul Cetății, într-o zonă urbană activă și foarte bine conectată, cu acces rapid către punctele de interes ale orașului. Datorită poziționării strategice și a configurației, imobilul este ideal atât pentru locuință, cât și pentru ...

1962 EUR/m2 | 237 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  3 camere în zona SOARELUI
6
302

De inchiriat 3 camere în zona SOARELUI

Inchiriez apartament 3 Camere decomandat, confort 1,55 mp utili , în zona SOARELUI (str Oglinzilor aproape de generala 30 si la 10 minute mers pe jos de spitalul judetean)

55 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Torontalului, la etajul 2, suprafata de 33mp, se inchiriaza complet utilat si mobilat. In apropiere sa, se afla diverse centre comerciale, statii de tramvai, farmacii, scoli, gradinite. Pentru mai detalii contactati numarul afisat!

33 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
1

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

1973 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera in zona Soarelui
5
5

Apartament 1 camera in zona Soarelui

Oferim apartament cu 1 camera in zona Soarelui, situat la etajul 4, 30 mp2. Apartamentul se afla intr-o stare buna, este frumos amenajat si bine pozitionat fiind intr-o zona linistita cu multe facilitati si cu acces facil la mijloace de transport. Disponibil imediat.

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de vanzare – zona excelenta Dorobantilor, Timisoara
2

Spatiu comercial de vanzare – zona excelenta Dorobantilor, Timisoara FOXFORT va propune spre vanzare un spatiu comercial amplasat intr-una dintre zonele cu vizibilitate buna din Timisoara – Dorobantilor, ideal pentru investitie sau dezvoltarea unei afaceri. Caracteristici principale: Suprafata utila: ...

966 EUR/m2 | 264 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  2 camere zona centrala
4
71

De inchiriat apartament cu 2 camere zona centrala

Apartamentul este situat intr-un bloc cu vecini de calitate, intr-o zona foarte frumoasa , in centru orasului. In fata blocului sunt locuri de parcare. Blocul se afla la 300 m aprox de statia de autobuz. Apartamentul este complet renovat, dotat cu centrala termica, tamplarie din termopan,living generos ...

44 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie
20

4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 112 mp utili ,  LUX  boxa , curte acces auto CENTRAL
20
3

Apartament 112 mp utili , LUX boxa , curte acces auto CENTRAL

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica , Piata Balcescu aproape de Parcul Carmen ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

balcescu, Timisoara, Timis

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie
20
1

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii aproape de Gh.Lazar-Dacia etaj 1 confort 2 sporit semidecomandat cu o suprafata totala de 55 mp cu 1 baie cu geam 1 balcon CENTRALA PROPRIE mobilat si utilat. Ocupabil imediat. Pret informativ 500 euro garantia ...

55 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Olimpia-Stadion
5
290

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Olimpia-Stadion

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera , recent renovat in stil modern,wi-fi, frigider,cuptor cu microunde. Apartamentul se afla langa supermarket, statia de tramvai . Se poate inchiria si pe termen lung. Are o suprafata de 25 mp si este situat la et 1.

25 m2

Timisoara, Timis

2 cam Girocului-Judetean etaj 1 amenajat
20

2 cam Girocului-Judetean etaj 1 amenajat

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de Spitalul Judetean etaj 1 din 4 cu o suprafata totala de 42 mp cu 1 baie cu geam 1 balcon. amenajat , puncte de interes în apropiere: Spitalul Județean la 3 minute distanță,magazine alimentare, farmacii, piața ...

42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 10
10

️ Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 105.000E Comision 0 Avem spre vânzare un studio modern și elegant, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Piața Mărăști. Poziționat la etajul 7/8, apartamentul beneficiază de o panoramă superbă asupra orașului ...

2763 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei  etaj 2
8
1

Apartament 3 camere Lipovei etaj 2

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei , la etajul 2 din 4 nivele, cu 2 balcoane inchise cu termopane, 1 baie, este renovat , are instalație electrică nouă , încălzire cu centrală proprie , ușă metalică , aer condiționat , uși interioare noi geamuri termopan , boxă ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in  zona Olimpia-Stadion
3
7

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia-Stadion

Apartament o camera de inchiriat la etajul 2, mobilat si utilat , suprafata 27mp. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt!

27 m2