Promovat
Spatiu 94 comercial de vanzare la casa, zona Lipovei, Timisoara.
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial 94 mp, 61 mp casa de locuit( birouri), Lipovei, Timisoara.. Proprietatea este compusa din doua spatii comerciale in suprafata totala de 94 mp cu intrare din strada. In curtea proprietatii regasim o casa pe parter in suprafata de 61mp si o anexa ...

1419 EUR/m2 | 155 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
108

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera etajul 2 utilata si mobilata complet cu o suprafata de 32 mp

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - 650 euro - Complex Isho Zona Take Ionescu
7

NEO Imobiliare vă oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, în suprafață de 48mp + balcon situat în complexul rezidențial Isho, zona Take Ionescu. Compartimentare: Living spațios cu bucătărie Dormitor Baie Balcon Localizare excelentă — în apropiere de centrul orașului, mijloace de ...

48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere nedecomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Girocului, la etajul 4/5. Imobilul are o suprafata de 38 mp si este potrivit atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Compartimentare: • Hol acces • Bucatarie • Living • Dormitor • Baie Confortul ...

1711 EUR/m2 | 38 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Loc de veci de vinzare  in Timisoara

Loc de veci de vinzare in Timisoara

Vind loc de veci in Timisoara , cimitir str. Cosminului .

Timisoara, Timis

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.
10
1

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de ESO si de Profi. Blocul dispune de LIFT. Incalzire in pardoseala, baie cu geam, terasa spatioasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat, CF la zi. Pret 95.000 Euro. Tel 0783073754.

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.
4
1

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc NOU, in zona Girocului, aproape de Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, baie cu geam, terasa, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Pret 88.000 Euro. ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa ESO. Model deosebit, suprafata generoasa. 2 Bai. Terasa spatioasa.
5

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in complex rezidential nou, in zona Girocului, aproape de ESO si Profi, la etaj intermediar, LIFT. Suprafata generoasa 73 mp + Terasa de 17 mp, 2 Bai. Finisat la cheie cu posibilitate personalizare, geamuri tripane, zidarie caramida Exista posibilitatea de a ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Pozitie excelenta. 4 Dormitoare. Bucatarie inchisa.
3
10

Pozitie excelenta. 4 Dormitoare. Bucatarie inchisa.

De vanzare duplex intr- o pozitie foarte buna, aproape de str. Mielei - Giroc, cu urmatoarea compartimentare: Parter: hol, baie, birou, debara sub scara, bucatarie inchisa, camera de zi, terasa; Etaj: hol, 3 dormitoare, dressing, baie, balcon; Pod: spatiu depozitare. Duplexul dispune de incalzire in ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0%. NOU in Oras. Etaj 1.
13
1

COMISION 0%. NOU in Oras. Etaj 1.

COMISION 0%! Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, intr-un complex rezidential nou, in zona Aradului, pozitie excelenta aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli. Incalzire in pardoseala, cu termostate individuale, 3 aparate de aer conditionat, finisat la cheie. Sistem inteligent ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

BLOC NOU - TIP VILA. Etajul 1. Aproape de Zone2.
5
3

BLOC NOU - TIP VILA. Etajul 1. Aproape de Zone2.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou - tip viluta. In Braytim, aproape de Calea Urseni si de restaurantul Zone2, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, bine compartimentat, terasa, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 92.000 Euro. ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Profi. Finisaje de calitate, peste medie.
12
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Unitatii Militare, in spatele Hotelului IQ, la asfalt. Situat la etajul 1, finisat integral cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa generoasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 89.000 Euro. Tel 0783073754. MERITA ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Prospero. Renovat. Etaj 2.
7

Langa Prospero. Renovat. Etaj 2.

Vand apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Prospero, de Parcul Adolescentei, de Profi, in bloc izolat termic exterior. Renovat (doar baia nu a fost recent renovata), instalatie electrica schimbata in totalitate, geamuri termopan, usi noi. Disponibil imediat. Pret 89.990. Tel 07830737 ...

1956 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Gradina. Mobilat si utilat complet. 2 Bai. Aproape de Eso.
20
6

Gradina. Mobilat si utilat complet. 2 Bai. Aproape de Eso.

Vand apartament cu 3 camere, in zona Girocului, la doi pasi de ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun. Bloc NOU. Suprafata generoasa, 2 bai, dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie. Incalzire in pardoseala, 2 aparate de aer conditionat. Gradina proprie, terasa. Complet mobilat si ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.
11
1

Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, in zona Girocului, aproape de benzinaria Eso si de Profi, la etaj intermediar. Model decomandat, cu bucataria inchisa, suprafata utila generoasa 56 mp + terasa mare 10 mp. Incalzire in pardoseala, aer conditionat. Finisat la cheie cu materiale de calitate, ...

1857 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez apartament cu o camera, Timisoara, Zona Girocului
8
7

Complet utilat, 40 mp utili Caut persoana serioasa

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu două camere!
5
7

Apartament decomandat cu două camere!

Proprietar, persoană fizică, vând apartament cu două camere, decomandat, 47,68 mp,etaj 6 din 10, zona Dâmbovița, renovat complet, absolut totul nou. Prețul este 86500 euro.

1814 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament  cu 3 camere in zona Lipovei complex DENYA FOREST 5
9

Apartament cu 3 camere in zona Lipovei complex DENYA FOREST 5

Proprietar va propun spre inchiriere un apartament open space cu 3 camere in zona Lipovei in complexul Denya Forest 5. Compartimentare : - living open space cu bucataria - balcon de 13 mp - dormitor matrimonial cu baie(dus) proprie - baie cu cada - dormitor 2 Apartamentul are 1 loc de parcare inclus ...

72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20
1

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 78000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1258 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-1 Min Spitalul Judetean-48MP-Mobilat-Centrala-77000 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Complexul Studentesc Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : Centrul ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2