Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
6

Apartament 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 intr-un bloc anvelopat si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere zona Girocului
4
248

De inchiriat apartament cu 3 camere zona Girocului

Inchiriem apartament 3 camere decomandate , mobilat si utilat cu aragaz , frigider , masina de spalat , centrala proprie , aer conditionat in Calea Girocului langa Lidl si Kaufland . Suprafata imobilului este 57 mp

57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, conf 1, semidecomandat, zona Spitalul Judetean
13

Apostu Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 4 , intr-un bloc reabilitat termic, zona Spitalul Judetean. Apartamentul cu o suprafaţă utilă de 49 mp + balcon si este compartimentat astfel: -hol de acces -living cu acces la balcon inchis -dormitor. -baie. ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Complexul  Studentesc
3
20

De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Complexului Studentesc, etaj 1,suprafata de 27 mp,aproape de centre comerciale si de facultati.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

27 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie cladire istorica GARAJ zona Maria
10
6

De vanzare, 2 camere, etaj 1, suprafață utilă de 82 mp, plus boxa 9 mp și un garaj de 18 mp. centrala proprie schimbata anul trecut, clima. imobilul este situat nu departe de centru-zona Maria. Pret: 160000 euro Tel: 0736170308

1951 EUR/m2 | 82 m2

Maria, Timisoara, Timis

Apartament spațios cu 3 camere si balcon de 15mp | Modern | Dorobantilor
14
1

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Modern, una dintre cele mai apreciate zone din Timisoara, cu acces facil catre centrul orasului si numeroase puncte de interes precum Profi, OMV, Prospero, mijloace de transport in comun, farmacii, restaurante si alte ...

1558 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

4 cam dec etaj 1suprafata utila 140 mp centrala proprie zona Centrala
7
8

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736170308

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7
1

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat 2 camere, situat in zona Aradului
10
1

Apartament de inchiriat 2 camere, situat in zona Aradului

De inchiriat apartament modern cu 2 camere, situat intr-o zona linistita, usor accesibila, aproape de magazine si alte puncte de interes in nordul Timisoarei. 56mp utili, ej.7 (cu 2 lifturi) Mobilat si utilat complet (frigider, aragaz, masina de spalat, cuptor, cuptor cu microunde, etc.) Balcon ...

56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 zona Parcul Botanic Piata Marasti
5

2 cam etaj 1 zona Parcul Botanic Piata Marasti

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, etaj 1, posibilitate montare centrala proprie, zona Centrala, langta Parcul Botanic, la 1 min de Iulius Mall. Pret: 96000 euro, fix Tel: O736170308

2400 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

inchiriez apartament 2 camere Timisoara zona dacia
1
1

inchiriez apartament 2 camere Timisoara zona dacia

inchiriez apartament in zona dacia 2 camere la parter 230 euro pe luna frigider, masina de spalat noua, aragaz mobilat modest doar cu contract anaf nu colaborez cu agentii vizionare incepand de duminica nu are centrala gaz incalzirea a fost pe luna februarie 212 lei

40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona Gheorghe Lazar
5
5

Inchiriez apartament 2 camere zona Gheorghe Lazar

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , 48 mp, etaj 2 finisat, utilat si mobilat complet, zona Gheorghe Lazar compartimentat astfel : 2 camere, bucatarie, baie, cu facilitati in zona . Pt mai multe inf . sunati la nr afisat in anunt!

48 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului
10
1

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, baie cu geam, su aprox 55 mp, mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala proprie, situat la atajul 3 din 4, zona Aradului Est. Pret: 94500 euro, usor neg Tel: 07 arata numarul

1718 EUR/m2 | 55 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Casa noua-3 dormitoare+living+birou-100 mp- Calea Urseni,langa Zone Cafe 2- 155.000 euro(TVA inclus)
19
3

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului
4
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere. ✨ Detalii generale: Suprafață utilă: 62 mp Terasă generoasă: 133 mp 2 locuri de parcare incluse în CF Etaj: Parter Locație excelentă – zona Aradului, aproape de mijloace de transport, magazine, școli și alte facilități. Compartimentare eficientă: Living ...

2242 EUR/m2 | 62 m2